halkbank kredi borcu

halkbank kredi borcu

Halkbank, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin kredi borçlarını geri ödeyebilmeleri için yeni bir program uygulamaya .

Esnafa sağlanan kredi desteği 17 milyar lirayı aştı!

Ticaret Bakanı Pekcan, Halkbank tarafından sunulan "Esnaf Destek Paketi" çerçevesinde sağlanan işletme kredisinden 700 bin esnafın yararlandığını belirterek, kullandırılan kredi tutarının 17,2 milyar liraya ulaştığını bildirdi.

Düşük faizli kredi ev sahibi yapıyor!

Kovid-19 salgınıyla mücadelede Türkiye'de önemli bir süreç geride bırakılırken yeni normalleşmesürciyle gözler yeniden ekonomiye döndü. Ekonomiye hız kazandırmak için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konuttan taşıta, mobilyadan tatile dört yeni kredi paketi hazırladı.

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu nisanda azaldı!

Özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu, nisan ayında 2019 sonuna göre 7,4 milyar dolar azalarak 173,6 milyar dolara geriledi.

Konut kredi borcu miras olarak kalır mı?

Kredi borcunun miras kapsamına alınıp alınmadığı merak edilen konuların en başında bulunuyor. 'Kredi borçlusu vefat ederse borcu kim öder?' sorusu yanıtlandı...

HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

HalkBank ekonomk istikrar kalkanı kapsamında destek krediler ve kredi ertelemelerine hızla devam ediyor. HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

Halkbank'ın kredi paketi esnafın 2 aylık kirasını karşılıyor! 

Halkbank'tan "Esnaf Destek Paketi" kapsamında sunulan destek kredisinden faydalanan organizasyon firması sahibi Erol Yıldırım, "Bu kredi paketleri, bizim personel ve kira giderlerimizi 2 ay karşılayacak boyutta" dedi ve daha fazla destek beklediğini belirtti...

Kredi borcu olan ev satılabilir mi?

Takvim Gazetesi yazarı Feride Hilal İmal, bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu ''Üzerinde ipotek bulunan bir taşınmazın satışı mümkün müdür?'' sorusunu yanıtladı.

Kredi borcu erteleme başvuruları meclis gündeminde!

Koronavirüs salgını süresince bankalara yapılan kredi borcu erteleme başvurularına ve bankaların ek ücret talep etmesi meclis gündemine taşındı. CHP'li Bulut konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Esnafa kredi borcu ertelemesi Resmi Gazete'de!

Halk Bankasından kullanılan ve 1 Nisan-30 Haziran arasında vadesi dolacak düşük faizli kredilerden doğan borçlar 3 ay süreyle faizsiz olarak ertelendi.

Halkbank'tan tüm esnaf ve sanatkarlara kredi desteği!

Halkbank, ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği verecek.

Kredi borcu da 'miras' kalır!

TMK 606'ncı Madde'ye göre, vefat eden kişinin kredi borcu da miras yoluyla varisine devredilir. 3 ay içinde reddi miras yoluna başvurup sorumlu olmaktan kurtulabiliniyor.

HalkBank ikinci el konut kredisi hesaplama 2020!

HalkBank sıfır konut kredisi faizlerindeki indirimin ardından ikinci el konutlar içinde kredi faiz oranlarını düşürdü. Bankadan ikinci el konut kredisi hesaplama ne kadar oluyor?

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu azaldı!

Özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu 2019 yılında bir önceki yıla göre 17,2 milyar dolar düştü.

halkbank kredi borcu

halkbank kredi borcu halkbank kredi borcu

Halkbank'ın açıklamasında, yeni borç yapılandırma programının 31 Ekim 2006 öncesinde kredi ödemelerinde temerrüte düşen ve anapara borcu 150 bin YTL'nin altında olan tüm kredi borçlularını kapsadığı kaydedildi.

Açıklamada, yeni programın, borçlulara daha uygun koşullarda ödeme seçenekleri sunduğu belirtildi. Uygulamadan faydalanmak için Halkbank'a başvuru yapmanın yeterli olacağı bildirildi....