halkbank kredi borcu

halkbank kredi borcu

Halkbank, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin kredi borçlarını geri ödeyebilmeleri için yeni bir program uygulamaya .

Kredi borcu olanlar dikkat!

Kredi çekmeden önce bazı aşamaları yerine getirmek gerekiyor. Eviniz, ya da üzerinize kayıtlı bir taşınmaz ipotek altına alınıyor. Ancak borcunuzu ödeyemediğiniz durumunda hakkınızda icra işlemi başlatılabilir.

748 bin esnaf 18,6 milyar lira kredi kullandı!

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında çıkarılan Esnaf Destek Paketi ile Halkbank aracılığı ile şimdiye kadar 747 bin 801 esnaf ve sanatkar, toplam 18 milyar 526 milyon lira kredi kullandı.

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu eylülde azaldı!

Özel sektörün eylül ayı itibarıyla yurt dışından sağladığı kısa vadeli kredi borcu 8,9 milyar dolar, uzun vadeli kredi borcu ise 161 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Kredi borcu olanlara müjde! Meclis'te kabul edildi!

Meclis'te resmen kabul edilen düzenleme ile yaklaşık 5 milyon gencin öğrenim kredisi borcu yapılandırılacak. Buna göre; isteyen borcunu ocakta kapatacak, isteyen 36 ayda 18 taksitle ödeyecek. Yapılandırma başvurularının internet üzerinden de yapılması mümkün olacak.

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu temmuzda azaldı!

Özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu, temmuzda 2019 yılının sonuna göre 16,8 milyar dolar azalarak 162,2 milyar dolara geriledi.

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu haziranda azaldı!

Özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu, haziranda 2019 sonuna göre 17,9 milyar dolar azalarak 161,6 milyar dolara geriledi.

Halkbank 55 bin müşterisine 12,9 milyar TL konut kredisi kullandırdı!

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamada, "Türkiye tarihinin en düşük konut kredisi faiz oranlarını sunduğumuz Avantajlı Konut Kredisi ile 55 bin müşterimize 12,9 milyar TL kredi kullandırdık" dedi.

Esnafa sağlanan kredi desteği 17 milyar lirayı aştı!

Ticaret Bakanı Pekcan, Halkbank tarafından sunulan "Esnaf Destek Paketi" çerçevesinde sağlanan işletme kredisinden 700 bin esnafın yararlandığını belirterek, kullandırılan kredi tutarının 17,2 milyar liraya ulaştığını bildirdi.

Düşük faizli kredi ev sahibi yapıyor!

Kovid-19 salgınıyla mücadelede Türkiye'de önemli bir süreç geride bırakılırken yeni normalleşmesürciyle gözler yeniden ekonomiye döndü. Ekonomiye hız kazandırmak için Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konuttan taşıta, mobilyadan tatile dört yeni kredi paketi hazırladı.

Özel sektörün yurt dışı kredi borcu nisanda azaldı!

Özel sektörün yurt dışından sağladığı uzun vadeli kredi borcu, nisan ayında 2019 sonuna göre 7,4 milyar dolar azalarak 173,6 milyar dolara geriledi.

Konut kredi borcu miras olarak kalır mı?

Kredi borcunun miras kapsamına alınıp alınmadığı merak edilen konuların en başında bulunuyor. 'Kredi borçlusu vefat ederse borcu kim öder?' sorusu yanıtlandı...

HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

HalkBank ekonomk istikrar kalkanı kapsamında destek krediler ve kredi ertelemelerine hızla devam ediyor. HalkBank konut kredisi erteleme maliyeti ne kadar? 

Halkbank'ın kredi paketi esnafın 2 aylık kirasını karşılıyor! 

Halkbank'tan "Esnaf Destek Paketi" kapsamında sunulan destek kredisinden faydalanan organizasyon firması sahibi Erol Yıldırım, "Bu kredi paketleri, bizim personel ve kira giderlerimizi 2 ay karşılayacak boyutta" dedi ve daha fazla destek beklediğini belirtti...

halkbank kredi borcu

halkbank kredi borcu halkbank kredi borcu

Halkbank'ın açıklamasında, yeni borç yapılandırma programının 31 Ekim 2006 öncesinde kredi ödemelerinde temerrüte düşen ve anapara borcu 150 bin YTL'nin altında olan tüm kredi borçlularını kapsadığı kaydedildi.

Açıklamada, yeni programın, borçlulara daha uygun koşullarda ödeme seçenekleri sunduğu belirtildi. Uygulamadan faydalanmak için Halkbank'a başvuru yapmanın yeterli olacağı bildirildi....