27 / 03 / 2023

Hatay tesis yatırımları

Hatay tesis yatırımları

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Hatay'a 187 milyon TL'lik 16 müjdeyle geldik ve daha önce Hatay'a geldiğimde 57 müjde vermişim." dedi.

Hatay'da hastane yatırımları hız kesmiyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'daki sağlık tesisi ve hastane yatırımlarının son durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığından Düzce'ye 32 milyon liralık tesis yatırım!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, Düzce'de 32 milyon liralık tesis yatırımı yapacak.

Baumit Türkiye'nin gündeminde yeni tesis yatırımları var!

Baumit Türkiye, 2020'de yüzde 30 büyüme ve yeni tesis yatırımı yapmayı hedefliyor. Yıllık ciroda 100 milyon TL'ye ulaşan şirken, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'ya etki ihracat politikası izleyecek. Bir diğer hedef de ısı yalıtımı sektöründe ilk üçe girmek.

Kamu gayrimenkullerindeki turizm yatırımlarına düzenleme!

Kamu taşınmazları üzerindeki turizm yatırımlarının sürelerinin uzatılması ile kesin tahsis yapılan veya irtifak hakkı tesis edilen taşınmazların satılmasına ilişkin esaslar belirlendi. Yönetmelik ile turizm sektörü temsilcilerinin yaşadıkları zorluklar da sona erdi..

Tuzla İçmeler tesis yatırımlarıyla büyülüyor!

Tuzla İçmeler'de gerçekleşen yatırımlar ilçeye yeni kimlik kazandırdı. Tuzla bölgesinin potansiyeli yeni modern tesislerle büyüyor.

Trabzon tesis yatırımlarında altın çağını yaşıyor!

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Trabzon'un tesisleşmede altın çağı yaşadığını belirtti. Öztürk, son 14 yılda yatırımların arttığını söyledi.

Hatay Samadağ yatırımları bilgilendirme toplantısı yapıldı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Samandağ ilçesinde düzenlenen toplantıda yapılan yatırımlara ve hizmetlere dair bilgilendirmede bulundu.

TİGEM tesis yatırımları yapacak!

TİGEM, önümüzdeki yıllarda hayvancılık, sulama, mekanizasyonun yenilenmesi, zirai yapılar ve tesis yapımı olmak üzere 4 ana başlıkta planladığı yatırımları hayata geçirecek...

Gökçe Özdemir: İzmir'de tesis yatırımları şart!

Kongre turizmi amacıyla gelen yabancı konukların ülkede bıraktıkları yüksek döviz miktarına dikkat çeken turizm uzmanları İzmir ekonomisinin de tamamlanacak yatırımların ardından hızla yükselişe geçeceğini savundu.

Matraş, teşvik bölgelerine yönelik yeni yatırımlar hedefliyor!

Teşvik bölgesi Uşak’ta 4 milyon dolarlık yatırımla entegre tesis kuran Matraş, kapasitesini yüzde 30 artırdı. Gelecekte teşvik bölgelerine yönelik yeni yatırımlar planlayan şirket, Tuzla bölgesindeki arazisini de orta vadede değerlendirmeyi planlıyor

Vesta Mobilya, makine yatırımları ile üretim kapasitesini artıracak!

Vesta Mobilya, yeni tesis ile birlikte üretimde de yeniliğe gidiyor. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınan Vesta Mobilya, makine yatırımları ile üretim kapasitesini yüzde 40 artıracak...

Recep Altepe Bursa'nın turizm potansiyeli ve yatırımları anlattı!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türk Hava Yolları’nın Türkiye’deki kış turizminin tanıtılması amacıyla düzenlendiği etkinliğe katılan Ortadoğulu gazetecilere, Bursa’nın turizm potansiyeli ve bu alanda yapılan yatırımları anlattı

Yedi Yeşil Yol Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Yedi Yeşil Yol Turizm Yatırımları Anonim Şirketi, 18 Şubat 2013 tarihinde, 100 bin TL sermaye ile, Muhammet Şuheyp, Aydın Razaki ve Erol Ayar ortaklığıyla kuruldu...

Hatay tesis yatırımları Haberi

Hatay tesis yatırımları

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Hatay'a 187 milyon TL'lik 16 müjdeyle geldik. Daha önce Hatay'a geldiğimde 57 müjde vermişim, 705 milyon TL. Bunları da eklersek, Hatay için 73 tane müjde vermiş oluyoruz." dedi.


Bakan Eroğlu, Hatay Valisi Erdal Ata'yı ziyaretinde, Abdurrahman Melek Toplantı Salonu'nda basın mensuplarına Hatay'da bugün temeli atılacak tesislere ilişkin bilgi verdi.


Hatay'da baraj, gölet ve ormancılık faaliyetlerinin çok önemli olduğunu belirten Eroğlu, kentte 12 tesisin temel atımını gerçekleştireceklerini vurguladı.


Temeli atılacak tesislerin arasında Karasu Regülatörü ve Deravisyon Kanalı, Reyhanlı Barajı Afrin Çayı Davutlar Regülatörü ve Derivasyonu'nun da bulunduğu anlatan Bakan Eroğlu, "Bunların 3 tanesi sulama, 9'u da taşkın koruma ve dere ıslah tesisi. Bunların toplam maliyeti 123 milyon TL. Bunlar Hatay için çok önemli yatırımlar. Reyhanlı Barajı...