31 / 03 / 2023

Helenium Butik pendik evleri

Helenium Butik pendik evleri

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'e bağlı Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Butik Rezidans projesinde 148 adet daire yer alıyor. Helenium Butik ödeme koşulları haberimizde yer alıyor.

Pendik Helenium Boutique fiyat listesi!

Pendik Helenium Boutique'te yeni yılın beklenen kampanyası geldi. Projedeki 1+1 dairelerin fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. İşte, Pendik Helenium Boutique fiyat listesi!

Novipark Pendik'te daire fiyatları!

İstanbul'un Pendik ilçesinde butik olarak tasarlanan Novipark projesinin inşaat çalışmaları başladı. Proje 8 katlı tek blok olarak hayata geçiriliyor. Novipark Pendik projesinde daire fiyatları şöyle:

Hak Yapı Pendik Novipark fiyat listesi!

Novipark projesi Hak Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Novipark projesi Pendik Sapanbağları bölgesinde yükseltilecek. Butik olarak tasarlanan projedeki satılık dairelerin fiyat listesi şöyle:

Pendik Helenium Butik fiyatları!

Daire teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan Kurtköy Helenium Boutique Konutları Aydos Ormanı'na komşu lokasyonda hayata geçiriliyor. Peki Pendik Helenium Butik fiyatları ne kadar?

Helenium Boutique teslimleri ne zaman?

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Boutique Pendik Evleri 'nde satışlar devam ediyor. Proje 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Peki Helenium Boutique teslimleri ne zaman?

Helenium Boutique Pendik teslim tarihi!

Başarır İnşaat imzasıyla yükselen Pendik Helenium Boutique 1 oda 1 salondan 3 oda 1 salona kadar değişiklik gösteren daire tipi seçenekleri ile Pendik-Kurtköy'de inşa ediliyor. İşte Helenium Boutique Pendik teslim tarihi...

Pendik Helenium Boutique teslim tarihi!

Pendik Helenium Boutique daire fiyatları 195 bin 600 TL'den başlıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. İşte Pendik Helenium Boutique teslim tarihi...

Helenium Boutique Pendik satış ofisi!

Başarır İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te hayata geçirilen Helenium Boutique Rezidans 'ta dairelerin teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlendi. İşte Helenium Boutique Pendik satış ofisi iletişim bilgileri...

Helenium Boutique Pendik iletişim!

Helenium Boutique Pendik iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Projede yer alan daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salondan meydana geliyor.

Helenium Butik ne zaman teslim edilecek?

Başarır İnşaat imzası ile hayata geçirilen Helenium Butik Evleri'nde yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekareden başlıyor, 191 metrekareye kadar ulaşıyor. Peki Helenium Butik ne zaman teslim edilecek?

Helenium Boutique Pendik satılık daire!

Helenium Boutique Pendik satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salonlardan meydana geliyor. Proje 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Kurtköy Helenium Butik satış ofisi!

Yüzde 35 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabilen Helenium Butik Rezidans 'ta 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Kurtköy Helenium Butik satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Helenium Butik ev fiyatları!

Helenium Butik Rezidans'ta yer alan konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 6 bin metrekare alanda yükseliyor. İşte Helenium Butik ev fiyatları...

Helenium Butik pendik evleri Haberi

Helenium Butik pendik evleri

Kurtköy Helenium Butik projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede daire fiyatları 195 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor.


Pendik Helenium Butik projesinde yer alan konutların büyüklükleri 65 ile 191 metrekare arasında değişiyor. Projede dairelerin 2017 yılı başında teslim edilmesi öngörülüyor. 


Helenium Butik ödeme koşulları haberimizin devamında bulunuyor. Projede çocuk oyun alanları, buhar odası, yürüyüş parkuru, sauna, yüzme havuzu, fitness center ve spor alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor.


Helenium Butik ödeme koşulları kapsamında yüzde 35 peşin ödemelerde kalan tutar 24 aya kadar vade farksız taksitlendirilebiliyor. Proje Başarır İnşaat imzası ile yükseliyor.


Helenium Butik Pendik Evleri nerede?

Adres: YeniŞehir Mahallesi.Eşref Bitlis Bulvarı No:33 Kurtköy / Pendik


Kurtköy Helenium Boutique iletişim

Tel: 0216 702 10 00

Web: