Hometown Şile satılık

Hometown Şile satılık

Kısa bir süre önce Eyfel Yapı’nın Şile Meşrutiyet Köyü’nde doğa içerisinde satın aldığı arsada geliştirdiği proje hızlı ve büyük talep aldı. Hometown Şile'nin yüzde 40'ı bir haftada satıldı...

Şile Sulh Hukuk Mahkemesi'nden 6.9 milyon TL'ye satılık ahşap ev!

Şile Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, İstanbul ili, Şile ilçesi, Balibey Mahallesi 170 ada, 41 parselde yer alan bahçeli kargir ahşap evi 6 milyon 902 bin 398 TL'ye satıyor...

Şile Balibey'de 7.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Şile Belediyesi, Balibey'de yer alan 4 bin 560 metrekare büyüklüğündeki arsayı ihale ile satılıyor. İhale 5 Eylül'de gerçekleşecek..

Şile Belediyesi'nden 7.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Şile Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, Balibey mevkiideki arsayı ihale ile satıyor. İhale 24 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Şile Balibey'de 8.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Şile Belediyesi, Balibey'deki arsayı ihale ile satışa sunuyor. Arsanın satış ihalesi 29 Mart'ta yapılacak..

Şile'de 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Şile Belediyesi, Balibey Mevkiinde yer alan arsasını ihale ile satışa sunuyor. İhale 15 Şubat'ta gerçekleşecek...

Şile'de 11.4 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

İstanbul İli Şile İlçesi Meşrutiyet Mahallesi'nde yer alan 4 adet arsa toplamda 11 milyon 453 bin 500 TL bedel ile mahkeme karkarı ile satışa çıkarıldı. 

Şile'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Şile İlçesi Meşrutiyet Mahallesi ve Ahmetli Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 413 bin 560 TL bedel ile icradan satışa sunuluyor.

Şile'de 3.2 milyon TL'ye satılık tarla!

Şile Balibey'deki kısmen konut, kısmen yol imarlı tarla ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 27 Kasım'da gerçekleşecek..

Şile Belediyesi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Mülkiyeti Şile Belediye Başkanlığı'na ait olan 3 arsa toplamda 4 milyon 180 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı. Taşınmazların satış ihalesi 21 Eylül 2017 Perşembe olarak belirlendi.

Çatalca satılık ve kiralık dairede Mart'ın favorisi

Emlakjet.com'un mart ayı verilerine göre, şubat ayına kıyasla satılık ve kiralık daire aramasındaki favori ilçe Çatalca oldu. İnternetten satılık daire aramasında Çatalca'dan sonra sırayla Bahçelievler, Sancaktepe, Şile ve Kağıthane gelirken, Şile sıralamada ilk beşe girmesiyle dikkat çekti.

Kidstown Riva ve Hometown Şile projeleri kağıt üzerinde kaldı!

EYFEL Yapı’nın Beykoz Riva ve Şile’de yapmayı planladığı lüks konut projeleri kağıt üzeride kaldı. Bir milyon lirayı bulan fiyatlara satılan villaları alan mağdurlar arasında, ünlü bir holdingin ortağı ve yöneticileri ile avukat ve doktorlar da bulunuyor.

Colorist Şile'de lansmana özel 40 aya varan vade imkanı!

Colorist Şile'de lansmana özel 40 aya kadar vade imkanı ile yüzde 30 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede satılık daire fiyatları 175 bin TL'den başlıyor..

Şile Hometown villalarında 24 ay 0 faizle!

Eyfel Yapı tarafından inşa edilen Home Town Şile projesi toplamda 48 villadan meydana geliyor. 3 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede daire alanları 64 metrekareden başlıyor.

Hometown Şile satılık

Hometown Şile satılık Hometown Şile satılık

İstanbul’un içerisinde modern bir köy hayatı konseptini sunan proje, Şile ‘nin en güzel ve en yeşil köylerinden biri olan Meşrutiyet köyünde yer alıyor. Şile’nin hemen girişinde ve Işık Üniversitesinin karşısında orman içerisinde konumlanan Hometown Şile,denize 3 dakika yakınlıkta olması ve  İstanbul Altunizade’ye 35 dakika mesafede bulunması sebebiyle ev sahiplerine büyük bir avantaj sağlıyor.


’’Hometown Şile’’ projesinde yer alan çiftlik, açık yüzme havuzu, hobi bahçeleri, ahşap çocuk köyü, zen göletleri, Fotoğrafçılık Kulübü, Şömine Başı Kütüphane, Resim Atölyesi, sinema ve Dvd kulübü, satranç köşesi, cafe&restoran ve barbekü alanlarıyla doğa içerisinde sosyal bir yaşam vaad ediyor. Eyfel Yapı, zengin aktivite ve eğlence alanlarını proje içerisinde konumlandırarak villa ev sahipleri için sıradan bir konut projesi olmaktan çok huzur bulacakları, stresten uzak, sosyal bir yaşam...