05 / 07 / 2022

Horizon

Horizon

Galatasaray'a sponsor olan Dumankaya İnşaat, satışlarını 2014'e göre yüzde131 artırdı. 463 milyon lira ciro elde eden firmanın Gebze'deki projesi yetişseydi ciroları 680 milyon lirayı bulacaktı.

Dumankaya Horizon! Ayrıcalık asla kendiliğinden oluşan bir şey değildir!

Dumankaya Horizon projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Proje 2 blok halinde yükseliyor...

Dumankaya Horizon projesinde Adaları bu kadar yakından hissetmek!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Horizon projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor....

Dumankaya Horizon ayrıcalık asla kendiliğinden oluşan bir şey değildir!

Adaları bu kadar yakından hissetmek, İstanbul'da sahilde yaşamak, asla kapanmayacak bir manzaraya sahip olmak, akıllı ev teknolojilerini kullanmak, sporu yaşam tarzına katmak için Horizon sizi ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor...

Ev dekorasyonunda Horizon Mum kokusu!

Yaratıcı, göz alıcı ve uzun süre dayanıklı mumlarıyla evlerin vazgeçilmezi Horizon Mum&Decoration'dan baharın coşkusunu yansıtan yepyeni mumlar

Horizon ile evde bile profesyonel koşun! İşte Horizon Fitness koşu bandı modelleri ve Mart 2022 fiyat listesi…

Profesyonel kalitedeki fitness ekipmanları ile dünyaca bilinen marka Horizon Fitness, koşu bandı modelleri ile dikkat çekiyor. Tüm koşu bandı modellerini ve fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Yeşil Mutabakat inşaat sektörünü nasıl etkileyecek?

Türkiye İMSAD tarafından gerçekleştirilen Gündem Buluşmaları'nda Yeşil Mutabakat konuşuldu. Horizon Consultancy Yönetici Ortağı Eser Erginoğlu, Yeşil Mutabakat'a ilişkin merak edilen konuları katılımcılara aktardı. 

Horizon Global Emlak Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Horizon Global Emlak Ve İnşaat Limited Şirketi Şişli’de  200 bin TL sermaye bedeli  ile Ebrahım Fouladıvanda Tarafından kuruldu.

Türkiye çimento sektörünün AB destekli ilk projesi Çimsa'dan!

Çimsa'nın toprağın enerjisini kullanarak hayata geçirdiği bir jeotermal harç sistemi olan Geocond, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ilk Horizon 2020 olma özelliğine sahip. 

Körfez GYO Kartal Horizon Sitesi 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul İli, Kartal İlçesi, Kordonboyu Mahallesinde kain Horizon Sitesi 2020 yıl sonu satış ve kira değer tespiti raporu yayınlandı.

Reysaş GYO Çayırova'daki deposunu 35 milyon TL'ye 5 seneliğine kiraya verdi!

Reysaş GYO portföyünde bulunan Kocaeli İli Çayırova İlçesi Akse Mahallesi 2086 Ada 5 Parsel üzerindeki deponun 12 bin 820 metrekare depolama alanı "Horizon Hızlı Tüketim Ürünleri Üretim Pazarlama Satış ve Tic.A.Ş.(Yıldız Holding/Ülker Grubu)"na 5 seneliğine kiraya verdi.

Şişecam’a Horizon Awards’dan 'Gold Winner' ödülü!

Şişecam, bu yıl dünya genelinde de 40’tan fazla ülkeden 10 binin üzerinde başvuru ile düzenlenen Horizon Interactive Awards yarışmasında “Corporate & B2B kategorisinde en iyiler arasına girip “Gold Winner” ödülünün sahibi oldu.

Körfez GYO Kartal Horizon Sitesi AVM kira raporu 2020!

Körfez GYO, İstanbul ili Kartal ilçesi Aşağı Mh.kain Horizon Sitesi'ne ilişkin kira değerleme raporunu yayınladı.

Kartal Horizon 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ili Kartal ilçesi Aşağı Mahallede bulunan Horizon Projesine ilişkin 2019 yılı değerleme raporunu yayınladı...

Kartal Horizon projesi 2018 yılı değerleme raporu!

Körfez Gayrimenkul Ankara Ortaklığı İstanbul İli, Kartal İlçesi, Aşağı Mahallede bulunan Kartal Horizon projesinin 2018 yılı değerleme raporunu yayınladı...

Kartal Horizon 2017 değerleme raporu!

Körfez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kartal Horizon 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Light Horizon Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Light Horizon Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi A. Amin Alkhatıb tarafından 1 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Horizon Otomotiv İnşaat Turizm Gıda Tekstil Madencilik Ağaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Horizon Otomotiv İnşaat Turizm Gıda Tekstil Madencilik Ağaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi Candoğan Bektaş tarafından 10 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Horizon Haberi

Horizon

Galatasaray'a sponsor olan Dumankaya İnşaat, konut satışlarını 2014'e göre yüzde 131 artırdı. 463 milyon lira ciro elde eden firmanın Gebze'de planladığı karma proje 2015'e yetişseydi ciroları 680 milyon lirayı bulacaktı. Dumankaya'nın halen Horizon, Ritim İstanbul, Modern Vadi ve Mozaik gibi 8 projesinde satış devam ediyor.


Ekim 2015'te Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Galatasaray'a sponsor olan Dumankaya, geçen yıl sonundaki aldıkları yüksek talebin etkisiyle 2015'te konut satışlarını 2014'e göre yüzde 131 artırdı. Geçen yıl bin 199 bağımsız birim satışı gerçekleştiren Dumankaya, 463 milyon lira ciro elde etti. Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Gebze'de planladıkları karma proje 2015'e yetişseydi cirolarının 680 milyon lirayı bulacağını ifade etti. Ancak bürokratik yavaşlık sebebiyle projenin bu yıla sarktığını belirtti.


Satılan bağımsız birimlerin yüzde 73'ü Anadolu yakasındaki...