Hürriyet emlak kullanıcı sayısı

Hürriyet emlak kullanıcı sayısı

Faiz indirim kampanyasının açıklandığı haziran ayının ilk günlerinden itibaren 'satılık talebinde geçtiğimiz 5 yılın en yüksek seviyesini gördüklerini belirten Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, konut aramalardaki hareketliliğin kullanıcı sayılarının 3 katına çıkardığını söyledi.

Hürriyet Emlak'ta kullanıcı sayısı 3 katına çıktı!

Faiz indirim kampanyasının açıklandığı haziran ayının ilk günlerinden itibaren 'satılık talebinde geçtiğimiz 5 yılın en yüksek seviyesini gördüklerini belirten Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, konut aramalardaki hareketliliğin kullanıcı sayılarının 3 katına çıkardığını söyledi.

Hürriyet Emlak'tan İzmir'deki depremzedelere kira yardımı!

Hürriyet Emlak, kalıcı deprem konutlarının ailelere teslim edilmesi beklenen 1 yıllık süre zarfında toplam 20 ailenin kira masraflarını tamamen karşılayacak. 

Satılık konut fiyatları en çok bu şehirde arttı!

Gayrimenkul piyasasının nabzını tutan Hürriyet Emlak Ekim 2020 Emlak Endeksi yayınladı. Verilerde; bir yıllık sürede satılık konut fiyatlarının en çok artış gösterdiği illerin başında Gaziantep, Antalya, Eskişehir, Çorum -ve Sakarya geliyor. Son 1 yıl içerisinde 5 büyük ilde hareketlilik yaşandı.

Dikkat emlakçılık yetki belgeniz iptal olabilir!

Türkiye’de emlak sektörünü dijitalleştirme görevini üstlenen Hürriyet Emlak, Emlak Akademisi’nde yeni taşınmaz ticareti yönetmeliği, beraberinde getirdikleri ve gayrimenkul danışmanlarının nelere dikkat etmesi gerektiği konularını analiz etti.

Ecehan Berk Pehlivanoğlu kimdir?

Hürriyet Emlak'ın Yeni Strateji ve Transformasyon Direktörü Ecehan Berk Pehlivanoğlu kimdir? Ecehan Berk Pehlivanoğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ecehan Berk Pehlivanoğlu'nun biyografisi...

Ecehan Berk Pehlivanoğlu, Hürriyet Emlak’ın Yeni Strateji ve Transformasyon Direktörü oldu!

Hürriyet Emlak, Strateji ve Transformasyon Direktörü görevine Ecehan Berk Pehlivanoğlu’nu getirdi. 

Zeynep Tandoğan: Taşınmaz ticaretindeki yeni düzenleme için hazırız!

Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari işlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, emlak alanında uzmanlaşmış en büyük internet sitesi olarak yeni düzenleme için hazır olduklarını belirtti.

Satılık konut fiyatları en çok Gaziantep'te arttı!

Hürriyet Emlak, Eylül 2020 Emlak Endeksi'ne göre, geçtiğimiz yıldan bugüne konut satışlarındaki fiyat artışı hız kesmedi.

Zeynep Tandoğan: Yeni yönetmeliği uzun süredir bekliyorduk!

Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan Taşınmaz Ticareti Hakkındaki Yönetmelik ile ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı.

Hürriyet Emlak'tan Emlak Akademisi!

Hürriyet Emlak, İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası (İEKO) iş birliğiyle online platformda gayrimenkul danışmanlarına eğitim vereceği Emlak Akademisi'ni kurdu.

Son 1 yılda ev kiralarında büyük değişim!

Hürriyet Emlak Ağustos 2020 Kiralık Emlak Endeksi’ne göre, Muğla, Mersin, Balıkesir ve Tekirdağ geldi.

Hürriyet Emlak gayrimenkul danışmanlarını Emlak Akademisi’nde buluşturuyor!

Türkiye’de gayrimenkul sektörünü dijitalleştirme görevini üstlenen Hürriyet Emlak, online platformda gayrimenkul danışmanlarına eğitim vereceği Emlak Akademisi’ni hayata geçirdi.

Zeynep Tandoğan: Konuta yüksek talep devam edecek!

Konut satış rakamlarını değerlendiren Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Müdürü Zeynep Tandoğan, ''Faiz oranları kabul edilebilir seviyelerde olduğu sürece Ağustos ayında da gördüğümüz gibi yüksek talep devam edecektir'' dedi.

Hürriyet emlak kullanıcı sayısı

Hürriyet emlak kullanıcı sayısı Hürriyet emlak kullanıcı sayısı

2006'da Doğan Şirketler Grubu çatısı altında kurulan Hürriyet Emlak 2 yıl önce Goldman Sachs grubunun yatırımı ile daha da güçlendi. Capital Dergisi'nde yer alan habere göre; Hürriyet Emlak bugün Türkiye'de gayrimenkul sektörünün dijital dönüşümüne liderlik ediyor. Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, tüm Türkiye'ye yayılan saha ekibi ve 200 kişiden oluşan kadrosuyla hem emlak arayanlar hem profesyonel ve bireysel ilan verenlerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunduklarını belirtiyor. Yılmaz, “Uzmanlığı emlak olan en büyük portal olarak amacımız gayrimenkul edinme sürecini şeffaflaştırmak, güven kazandırmak ve geleceğe hazırlamak” diyor. Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz, pandemi sonrasında emlak piyasasında yaşanan gelişmeleri ve artan kullanıcı sayılarını şöyle anlatıyor:

1.2 yıl önce önemli bir yatırım aldınız. En önemli hedefiniz nedir

Bugün Türkiye'de gayrimenkul sektörünün dijital...