İAÜ Kariyer Fuarında alınan kararlar

İAÜ Kariyer Fuarında alınan kararlar

İstanbul Aydın Üniversitesi Kariyer Merkezi'nin her yıl düzenlediği "İAÜ Kariyer Fuarı" nın 9.'su Florya Yerleşkesi'nde yapıldı.

RE/MAX Türkiye kariyer semineri İzmir’de gerçekleşti!

RE/MAX Türkiye, gayrimenkul alanında ilerlemeyi hedefleyen kişiler için alanında uzman isimlerle düzenlediği kariyer seminerlerine tam gaz devam ediyor...

İAÜ 'Depreme Hazır Mısınız' paneli yarın!

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Afet Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (AFAM) ve İAÜ Kariyer Merkezi’nin düzenlediği “Depreme Hazır Mısınız?” panelinde Türkiye’nin deprem gerçeği masaya yatırılıyor..

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi 17 Aralık'ta!

Ceylan İnşaat'ın sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi için geri sayım başladı. Türkiye’nin global ve yerel markalarını aynı çatı altında buluşturacak organizasyon  200 marka temsilcisini ağırlayacak.

RE/MAX Türkiye’den rekor katılımlı kariyer semineri!

RE/MAX Türkiye’nin İzmir’de düzenlediği kariyer semineri, kendi işini kurarak gayrimenkul danışmanlığı alanında çalışmak isteyen yaklaşık 450 kişiyi buluşturdu. 

Gop Plevne, Türk- Arap İnşaat fuarında görücüye çıkacak!

By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı ile Gaziosmanpaşa'da inşa edilen GOP Plevne projesi Türk- Arap İnşaat fuarında görücüye çıkacak.

RE/MAX Türkiye’nin ücretsiz kariyer semineri 28 Ekim'de!

RE/MAX Türkiye, girişimciliği teşvik edici çalışmalarını sürdürüyor. RE/MAX Türkiye bu kapsamda sektöründe çalışan ya da çalışmayı planlayan girişimci adayları için ücretsiz kariyer semineri düzenliyor.

Kırklareli Üniversitesi'nde ''İnşaat sektöründe kariyer yapmak'' semineri!

Kırklareli Üniversitesi öğrencileri tarafından öğrencilerin iş dünyası ile tanışmaları, inşaat sektöründe farklı alanlar hakkında bilgi almaları ve kariyer hayatlarına yön vermeleri amacıyla ''İnşaat sektöründe kariyer yapmak'' konulu seminer düzenlendi.

Arda Turan, Levent'te sporcu kariyer ajansı açtı!

Arda Turan bu kez spora yatırım yaptı ve Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansını Levent'te açtı. Arda şirketin adını Possible koydu.

Kocaeli'de Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi kurulacak!

KSO ve TÜRKLİM iş birliğinde gerçekleştirilecek projeyle Kocaeli'de hem teorik hem de pratik limancılık eğitim hizmetleri verilebilecek. Liman işletmeleri için nitelikli personel yetiştirilmesi amacıyla Kocaeli'de "Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi" kurulacak.

Kariyer Taahhüt Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kariyer Taahhüt Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Hasan Buraj Yersel, Mehmet Can Akar, Sıtkı Göcü ve Mehmet Erel tarafından kuruldu

OYAK Çimento, İTÜ Kariyer Zirvesi’ne Birim Sponsoru oluyor!

OYAK Çimento, 22-24 Şubat 2016 tarihlerinde İTÜ Kariyer Merkezi’nin düzenlediği 118 şirketin katıldığı Avrasya’nın en büyük Kariyer Zirvesi’ne Birim Sponsoru olarak katılıyor.

NDESIGN yeni koleksiyonunu İMOB fuarında tanıtacak!

NDESIGN, 2016’yı yeni koleksiyonu ile karşıladı. NDESIGN, sektör lideri konumundaki döşemeli ürün gruplarında 2016 için hazırladığı yeni koleksiyonunu IMOB fuarında tüketicinin beğenisine sunacak.

Kariyer Seyahat Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kariyer Seyahat Turizm İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, Kamran Faısal Farıdı tarafından 100 bin TL sermaye ile 5 Ekim'de Silivri, Semizkumlar Mahallesi, Ebubekir Caddesi'nde kuruldu.

İAÜ Kariyer Fuarında alınan kararlar

İAÜ Kariyer Fuarında alınan kararlar İAÜ Kariyer Fuarında alınan kararlar

İstanbul Aydın Üniversitesi Kariyer Merkezi'nin her yıl düzenlediği "İAÜ Kariyer Fuarı" nın 9.'su Florya Yerleşkesi'nde yapıldı. Albayrak Holding, BTA, Mercedes, Adecco, Renault-Mais, Schenker Arkas, Çelebi Holding, lnditex, Ipekyol, Accor, TÜIK, IŞKUR, DHL, Dentaydın gibi 98 seçkin firmanın katılım sağladığı Kariyer Fuar'ına, 253 İnsan Kaynakları personeli katılarak öğrencileri iş arama yöntemleri, kurumlarının işe alım politikaları konusunda bilgilendirdi. Fuar süresince 12 bin 152 iş ve staj başvurusu gerçekleştirildi. İAÜ Kariyer Merkezi yetkilisi Rabia Koyuncu, üniversite öğrencilerinin staj yeri bulmakta sıkıntı yaşaması, kurumun yetkilileriyle görüşüp CV'lerini verme ve kendilerini anlatma imkanı bulamaması üzeiren firma yetkilleri ile bir araya gelebilecekleri platformlar oluşturduklarını söyledi. Birçok firma yetkilisi; potansiyeli ve enerjisi daha yüksek olan üniversite öğrencilerini tercih ettiklerini bu amaçla da fuara katıldıklarını, katılımdan ve...