30 / 03 / 2023

İdris Güllüce programı

İdris Güllüce programı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı A.Ş. tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre İdris Güllüce 20 Temmuz Pazartesi Günü Zonguldak'ın Devrek ilçesinde heyelan bölgesinde incelemelerde bulunacak.

İdris Güllüce'nin 25 Mayıs programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı A.Ş. tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre İdris Güllüce pazartesi günü Esenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Protokol Töreni'ne katılacak.

İdris Güllüce'nin 29 Mart programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı A.Ş. tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre İdris Güllüce bugün BİZİM HİKAYE filmini izleyecek.

İdris Güllüce TÜÇEV'den burs alan öğrencilerle buluştu!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye Çevre Koruma Vakfı'ndan (TÜÇEV) burs alan öğrencilerle yemekte bir araya geldi.Bakan Güllüce, yemekte önce TÜÇEV'den burs alan yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle bir süre sohbet etti.

İdris Güllüce TÜÇEV'den burs alan öğrencilerle buluştu!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Türkiye Çevre Koruma Vakfı'ndan (TÜÇEV) burs alan öğrencilerle yemekte bir araya geldi.Güllüce, yemekte önce TÜÇEV'den burs alan yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle bir süre sohbet etti.

İdris Güllüce'nin 29 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bugün yqapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Erdemli su temin sistemi rehabilitasyonu ve deniz deşarjı projesi açılış toplantısına katılacak.

İdris Güllüce'den Serik'te inceleme!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce 'Önce turizm bölgesine hitap eden ilçelerin bunu düzeltmesi gerekir. Turistlere iyi şeyler sunmalısınız. Turistlerin ilçeye gelmesi için projeler üretmelisiniz' dedi.

İdris Güllüce'nin 23 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından alınan bilgiye göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin programına göre Güllüce yarın Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu Yemekli Sektör Toplantısı'na katılacak.

İdris Güllüce'nin 17 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bugün yapılan yazılı açıklmaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Kore Otel'de saat 21:00'de Tuzla Belediyesi Personel Eğitim Programı'na katılacak.

İdris Güllüce Adıyaman'da!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, " Farklı dil, kültür ve de mezheplerin hiçbir problem oluşturmadan nasıl yaşadığını görmek isteyenlerin Adıyaman'a gelmesi gerekir " dedi.

İdris Güllüce'nin 16 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bugün 16 Ocak 2015 programına göre Adıyaman'daki kentsel dönüşüm alanlarını ziyaret edecek.

İdris Güllüce'nin 15 Ocak programı!

Çevre ve ŞehircilikBakanlığı tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce yarın Ceylanpınar Şehir Kimliği Çalıştayı'na katılacak. İşte İdris Güllüce'nin 15 Ocak programı...

İdris Güllüce'nin 12 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bugün yapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bugün saat 10:00' da Kandilli Rasathanesini Ziyaret edecek.

İdris Güllüce'nin 8 Ocak programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Kahramanmaraş Şehir Kimliği Çalıştayı Tanıtım Toplantısı'na katılacak. İşte İdris Güllüce'nin 8 Ocak programı...

İdris Güllüce'nin 30 Aralık programı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bugün Milli Eğitim Bakanlığı İle Çevre İşbirliği Protokolü İmza Töreni'ne katılacak.

İdris Güllüce programı Haberi

İdris Güllüce programı

20 TEMMUZ 2015 PAZARTESİ ZONGULDAK PROGRAMI - BUGÜN

"Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce bugün Zonguldak'ın Devrek ilçesinde heyelan bölgesinde incelemelerde bulunacak"Saat : 13.15


Yer  : Devrek /...