25 / 06 / 2022

iett şoförleri ev

iett şoförleri ev

Son yıllarda dar gelirli aileler için mesken yapan Toplu Konut İdaresi, büyük şehirlerde geçim sıkıntısı çeken devlet memurlarına da umut oldu. Maaşının yarısını kiraya veren çalışanlar, çareyi dernek ve vakıf kurarak TOKİ'ye başvurmakta buluyor.

Süleyman Soylu'dan Of'taki sel ve heyelanlara ilişkin açıklama!

Of'ta yaşanan sel ve heyelana ilişkin açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Dere kenarlarına ev yapmamak belki bu işin birinci kuralıdır" dedi.

Ev almadan asansörleri kontrol edin!

Uluslararası tarafsız denetim firması Liftinstituut'ten dünya devi uzman firma uyarıyor...Ev almadan asansörleri kontrol edin...

Wolf of Wall Street filmindeki ev 4 yıldır satılamıyor!

Leonardo DiCaprio'nun oynadığı Wolf of Wall Street filminin en ses getiren sahnelerinin çekimi yapıldığı ev 4 yıldır satılmaya çalışıyor.

Karaca Home, Mall Of İstanbul’da mağaza açtı!

Ev tekstili sektörünün lider markalarından Karaca Home, Mall Of İstanbul’da açtığı yeni mağaza ile ev tekstili trendlerini müşterileriyle buluşturuyor

Avcılar Ambarlı'daki son iki ev mühürlendi!

Avcılar Ambarlı Mahallesi Badem Sokak'ta kalan son iki ev mühürlendi. Mühürleri sökerek evlerinde oturmaya devam eden vatandaşlar bu duruma tepki göstererek camlarına, "Handan korkma bina da arsa da sağlam" yazısı astı.

Art Of Yalıkavak projesi Şubat'ta teslim!

Art Of Yalıkavak projesinde Şubat ayında yaşam başlıyor. Hem site içinde hem müstakil, tek katlı ev konsepti ile hayata geçirilen projede metrekare fiyatları 3.900 Euro’dan başlıyor. Art Of Yalıkavak, Bodrum’da 12 ay yaşama imkânı sunuyor.

Sürücüler Ilgaz Tüneli'nden memnun!

Açılışı dün Başbakan Yıldırım tarafından gerçekleştirilen Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli, başta kamyon şoförleri olmak üzere sürücüleri memnun etti.

Mall of İstanbul Rezidans ev fiyatları!

Mall of İstanbul Rezidans ev fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Mall of İstanbul projesinde daireler hemen teslim ediliyor...

Torunlar Mall of İstanbul ev fiyatları!

Mall of İstanbul projesi 123 bin metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. Torunlar Mall of İstanbul ev fiyatları daire alan ve kat planlarına göre değişiyor.

Mall of İstanbul Residence ev fiyatları!

Mall of İstanbul Residence ev fiyatları 350 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mall of İstanbul'da daireler oturuma hazır...

Eskişehir'de otobüs şoförleri için sosyal tesis inşa edildi!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, ‘Yeni Seyir’ projesinin ilk icraatı olarak, otobüs şoförlerinden gelen yoğun talep üzerine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi içerisinde bulunan son durağa sosyal tesis inşa etti.

Kadıköy hafriyat kamyonu istilası altında!

Bağdat Caddesi'nde inşaatlar nedeniyle Kadıköy adeta hafriyat kamyonu istilası altında! Park halindeki araçları çizen kamyon şoförleri, bununla da yetinmeyip araç sahipleriyle kavga ediyor.

Mall of İstanbul'da efsane indirim gecesi düzenlendi!

Alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlenen “Efsane İndirim” gecesine ev sahipliği yaptı. Efsane İndirim kapsamında stoklarla sınırlı ürünler özel fiyatlarla satışa sunuldu.

iett şoförleri ev Haberi

iett şoförleri ev

 


 
Sendikalar da üyelerinin yararlanması amacıyla konut istiyor. İstanbul'daki mensupları için bin ev talep eden Maliye Vakfı'na 150 konut tahsis edildi. İETT Derneği'nin isteği ise 3 bin 500 daire. Komando tugayındaki subay ve astsubaylar ile hakim ve savcılar da dernek kurarak konut talebini iletti. Şimdiye kadar 10 ilde TOKİ ile işbirliğine giden Eğitimciler Birliği Sendikası, 30 şehirde arsa arıyor. Zaman'ın sorularını cevaplayan Sendika Başkanı Ahmet Gündoğdu, "Toplu Konut İdaresi'nin uzun vadeli ve düşük taksitli ödeme imkânı var. Taksitlerin, öğretmen daireye girip oturmaya başladıktan sonra başlaması da büyük bir kolaylık." diyor.


4,5 yılda 280 bin konut üreten TOKİ, önümüzdeki 5 yılda rakamı 500 bine çıkarmayı...