İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kadir Esin tarafından 100 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Sancaktepe, Sarıgazi Mahallesi, Atmaca Sokak'ta kuruldu.

İkizler İnşaat'tan Çankırı'ya 310 konut!

İkizler İnşaat, Çankırı Merkez'de 310 konutluk projesi için düğmeye bastı. Projenin 36 ay içinde tamamlanması planlanıyor..

616 İkizler Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

616 İkizler Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Emel Öztüre ve Ahmet Murat Biçer ortaklığında kuruldu.

İkizler Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkizler Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Necat Deniz ve Mehmet Elmas imzasıyla kuruldu.

T Plus Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

T Plus Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fatih Paçal tarafından 100 bin TL sermaye ile 23 Mart'ta Bahçelievler, Hürriyet Mahallesi, Mahmutbey Caddesi, İkizler Sokak'ta kuruldu.

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kadir Esin tarafından 100 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta Sancaktepe, Sarıgazi Mahallesi, Atmaca Sokak'ta kuruldu.

616 İkizler Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

616 İkizler Yapı İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile 12 Mart 2015'te, Maltepe'de Emel Oguray, Ahmet Murat Biçer ortaklığında kuruldu.

Samsun Merkez'de kat karşılığı inşaat işi

Samsun Merkez İlkadım Belediye Başkanlığı, sevgi evi inşaat işi yaptıracak

Tema Park için en yüksek teklif Makro İnşaat'tan

TOKİ İstanbul Halkalı-Atakent'te yaptıracağı uluslararası eğlence ve doğa parkıihalesinde en yüksek teklifi, 147 milyon YTL idare payı tutarı ile Makro İnşaat verdi.

İstanbul Vakıflar kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Üsküdar'da bulunan 4 taşınmaz için kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Sakarya Pamuokova Belediyesi İnşaat işi yaptıracak

Sakarya Pamukova Belediyesi, Elperek Mahallesi'nde bulunan 2 bin 242 metrekarelik arsada hazırlatılmış olan mimari projeye göre inşaat yaptıracak

Bilmer İnşaat eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilmer İnşaat, inşaat mühendisi alacak. Konuyla ilgilenenler özgeçmişlerini info@bilmerinsaat.com adresine veya 0212 570

Gazipaşa Belediyesi kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Antalya Gazipaşa Belediyesi, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı

Beykoz Belediyesi, kat karşılığı inşaat yaptıracak

Beykoz Belediyesi, Kavacık Mahallesi'nde bulunan bin 632 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi


İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kadir Esin tarafından 100 bin TL sermaye ile 8 Ocak'ta  Sancaktepe, Sarıgazi Mahallesi, Atmaca Sokak'ta kuruldu. 


İkizler Yapıkur İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.  Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve...