İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Nerede

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Nerede

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Aykut Bozhan Bozanoğlu ve Gence Erkan ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiriyor!

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiren süper kazanç kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence, Evora Denizli, Evora İzmir ve YücelPark projeleri bulunuyor. 

TMSF, Kafkas Teknik Yapı'nın Ardahan'daki otelini satıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Kafkas Teknik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ'ne ait Ardahan Apart Otel binasını satışa çıkardı.

Teknik Yapı 44. yıl kampanyası!

44. yaşını kutlayan Teknik Yapı satışı devam eden projelerinde özel bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 25 peşin olarak verildiği takdirde peşin fiyatına daire sahibi olma imkanı sağlanıyor. 

Teknik Yapı'nın acı günü! Dilek Özcan vefat etti!

Teknik Yapı İcra Kurulu Üyesi Taner Özcan'ın eşi Dilek Özcan hayatını kaybetti. 

Teknik Yapı Halk GYO Alsancak projesinde ön talep topluyor!

Teknik Yapı ve Halk GYO, Ege bölgesinin en büyük projelerinden biri olan İzmir Alsancak Projesi'ne ön talep toplamaya başladı.

Teknik Yapı Yücel Park ön satışta!

Teknik Yapı'nın Kartal'daki kentsel dönüşüm projesinde ön satışlar başladı. Teknik Yapı Yücel Park'ta 299 bin TL'den başlayan fiyat avantajı sunuluyor. 

Teknik Yapı Suadiye Sahil projesi teslim için gün sayıyor!

Teknik Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy Suadiye’de hayata geçirilen Suadiye Sahil projesi teslim için gün sayıyor.

Teknik Yapı'dan Kartal'da kentsel dönüşüm projesi!

Teknik Yapı tarafından Kartal Belediyesi’nin öncülüğünde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkımlar başladı. Teknik Yapı, yıkılan binaların yerine hak sahiplerine ikişer daire vereceği projeye başlıyor.

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi kuruldu!

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Aykut Bozhan Bozanoğlu ve Gence Erkan ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Teknik Yapı'nın 3 yeni projesinin lansmanı Katar'da!

Teknik Yapı, 6 yeni projesini Katar Expo Fuarı'nda tanıttı. Firma, satışa çıkacağı üç yeni projesinin lansmanını Katarlı yatırımcılara yaptı.

Teknik Yapı'nın acı günü! Sevil Akay vefat etti!

Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım'ın ablası ve Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım'ın halası Sevil Akay hayatını kaybetti.

Teknik Yapı'nın acı günü! Şükrü Ülkealan vefat etti!

Teknik Yapı Holding İcra Kurulu Üyesi Ş. Tolga Ülkealan'ın babası Şükrü Ülkealan vefat etti. Teknik Yapı Holding taziye ilanı yayınlattı.

Teknik Yapı'dan Kartal'a 2 yeni kentsel dönüşüm projesi!

Kartal’da dönüşüme 1987’de başlayıp ilçede birçok farklı projeye imza atan, ancak bir süreden bu yana farklı yerlere yoğunlaşan Teknik Yapı, son dönemin yükselen bölgesine iddialı dönüyor.

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Nerede Haberi

İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Nerede


İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Aykut Bozhan Bozanoğlu ve Gence Erkan ortaklığında kuruldu. 


İnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt isleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işlerİnşaart Teknik Yapı Taahhüt Anonim Şirketi Adres; Yeşilköy Mah.Atatürk Cad. No.12/2/449...