İş GYO kurum yönetim notu

İş GYO kurum yönetim notu

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu yıllık gözden geçirme sonrası bugün 9,48 olarak revize edildi. 

İş GYO Manzara Adalar satılık ev!

İş GYO Manzara Adalar satılık ev teslimleri Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek. Dairelerin 267 bin 700 TL'den başladığı proje 313 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi nerede?

Manzara Adalar projesinde 975 tane daire, 234 tane ofis ve 31 tane ticari birim yer alıyor. Satış sürecinin devam ettiği İş GYO Manzara Adalar satış ofisi nerede?

Kartal İş GYO Manzara Adalar'da yüzde 1 peşinat imkanı!

İş GYO tarafından Kartal'da hayata geçirilen Manzara Adalar projesi dünyaca ünlü tasarımcı Perkins Eastman imzasıyla yükseliyor. Kartal'daki projede 1+0'dan 4+1'e kadar 975 adet konut bulunuyor.

İş GYO Manzara Adalar telefon!

İş GYO Manzara Adalar telefon numarası 444 74 96 olarak belirlendi. Daire teslimleri Nisan 2018 tarihinde gerçekleşecek olan proje İstanbul Kartal'a bağlı Yakacık'ta inşa ediliyor.

İş GYO Manzara Adalar Evleri fiyat listesi!

Manzara Adalar projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tipleri bulunuyor. Projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. İşte İş GYO Manzara Adalar Evleri fiyat listesi...

İş GYO ve Nef Topkapı'da milyarlar kazanacak!

80 bin 239 metrekarelik alanda inşa edilecek olan İş GYO-NEF Topkapı projesinin arsa değeri toplam 375 milyon 925 bin TL. Projenin bugünkü hasılat değeri 1 milyar 83 milyon 700 bin TL olarak belirlendi...

İş GYO Manzara Adalar satış fiyatları!

Tamamı peşim alımlarda yüzde 8 indirim yapılan Manzara Adalar Evleri 36 bin 724 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Peki İş GYO Manzara Adalar satış fiyatları ne kadar?

İş GYO Manzara Adalar'ı tanıttı!

İş GYO, Kartal'daki projesi Manzara Adalar'ı tanıttı. Toplam 313 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde üçü konut, ikisi ofis toplam beş blok ve ticari üniteleri ile hayata geçecek olan Manzara Adalar, her türlü ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlan

İş GYO Manzara Adalar ödemeleri!

İş GYO Manzara Adalar ödemelerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2018 yılının Nisan ayında yapılması planlanan Manzara Adalar projesi 313 bin 500 metrekare alan üzerine yayılıyor...

İŞ GYO Ankara Kızılay Binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Ankara Kızılay Binası değerleme raporunu yayınladı. İş GYO Ankara Kızılay Binası değerleme raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

İŞ GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Antalya Hizmet Binası değerleme raporunu yayınladı. İş GYO Antalya Hizmet Binası değerleme raporuna haberimizden ulaşabilirsiniz.

İş GYO Maslak ofis binası değerleme raporunu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO İstanbul Maslak Ofis Binası Değerleme Raporu değerleme raporunu yayınladı...

İş GYO Ege Perla değerleme raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı bir açıklamaya göre İş GYO A.Ş. İstanbul Ege Perla değerleme raporu yayınlandı.

İş GYO kurum yönetim notu Haberi

İş GYO kurum yönetim notu

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kurumsal yönetim derecelendirme notunun güncellenmesi hakkında açıklama yaptı. 


Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., İş GYO'nun önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notunu yıllık gözden geçirme sonrası bugün 9,48 olarak revize etti. 


İş GYO'nun KAP açıklaması:
Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Şirketimizin önceki dönem 9,34 olan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notunu yıllık gözden geçirme sonrası 05.12.2017 tarihi itibarıyla  "9,48" olarak revize etmiştir.
    
Kurumsal yönetim derecelendirmesine ilişkin Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş.'nin hazırlamış olduğu Rapor, ekte ve Şirketimizin internet sitesinde (www.isgyo.com.tr) yer almaktadır.

Dosya için