İş GYO Nef İnistanbul Hayat telefon

İş GYO Nef İnistanbul Hayat telefon

Nef ve İş GYO tarafından inşa edilen İnistanbul Hayat projesinde nakit ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. İşte İnistanbul Hayat teslim tarihi...

İş GYO-Nef İnistanbul Topkapı fiyatları!

İş GYO-Nef İnistanbul Topkapı fiyatları 416 bin TL'den başlıyor. İnistanbul Topkapı'da aylık taksit ödemeleri, daire teslimlerinden sonra başlıyor...

İş GYO-Nef İnistanbul Konsept fiyatlar!

İş GYO-Nef İnistanbul Konsept fiyatları 389 bin TL'den başlıyor. İnistanbul Konsept Evleri'nde daireler 2018 sonunda teslim edilecek...

İş GYO ve Nef'ten GYODER kampanyasıyla 78 milyon TL'lik satış!

İş GYO ve Nef, GYODER’in başlattığı kampanyaya, ortak ve ayrı yürüttükleri toplamda dört projeyle dahil olmuştu. Kampanyanın başlamasının ardından geçen ilk 10 günlük sürede İş GYO ve Nef projelerinde 106 konut satıldı ve toplam satış cirosu 78 milyon TL’ye dayandı.

İş GYO ve Nef’in projelerinde yüzde 0,70’lik faiz fırsatı!

İş GYO ve Nef, GYODER’in başlattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına, ortak ve ayrı yürüttükleri üç proje ile dahil oldu. Kampanya kapsamında İş GYO ve Nef’in projelerinde Ağustos ayı içinde 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulacak.

İş GYO - Nef Inİstanbul Lokal satış ofisi!

İş GYO - Nef Inİstanbul Lokal satış ofisi telefon numarası 444 72 21 olarak belirlendi. Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı projede 48 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Inİstanbul Lokal İş GYO Nef fiyat listesi!

Inİstanbul Lokal İş GYO Nef fiyat listesi dairelerin kat ve konumlarına göre değişiyor. Eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsa alanı üzerinde yükselen projede teslimlerin 2018 yılında yapılması öngörülüyor.

Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef konum!

İlk taksitlerin 2016 yılındaödeneceği proje İş GYO ve Nef imzasıyla yükseliyor. Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef konum bilgisine göre Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünün karşısında yükseliyor.

Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef ödemeleri!

Konum bilgisine göre Cevizlibağ Metrobüs durağına 1 kilometre uzaklıkta bulunan proje toplam 17 bin 944 üzerine yayılıyor. Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef ödemeleri kapsamında 0,79 faiz avantajı sağlanıyor.

Inİstanbul Lokal İş GYO Nef teslim tarihi!

Lokasyon bilgisine göre Ataköy’e 7 kilometre uzaklıkta bulunan proje 5 bin TL peşinatla 2+1 daire sahibi olunabiliyor. Inİstanbul Lokal İş GYO Nef teslim tarihi 2017 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef!

Daire alanlarının 48 metrekareden başladığı proje Eski Şişecam arazisi üzerinde yükseliyor. Inİstanbul Lokal İş GYO ve Nef projesinde teslimleri 2017 yılı sonunda yapılması öngörülüyor.

İş GYO Nef Inİstanbul Lokal daire fiyatları!

İş GYO Nef Inİstanbul Lokal daire fiyatları kat ve konumlarına bağlı olarak değişiyor. Ödeme planı kapsamında 48 ay 0 faiz imkanı sunan proje Davutpaşa metro istasyonuna 100 metre uzaklıkta bulunuyor.

Inİstanbul Lokal Nef İş GYO nerede?

Daire alanlarının 48 metrekareden başladığı projede teslimleri 2017 yılı sonunda yapılması öngörülüyor. Projede 48 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Peki Inİstanbul Lokal Nef İş GYO nerede?

Inİstanbul Lokal İş GYO Nef satılık ev!

Inİstanbul Lokal İş GYO Nef satılık ev fiyatları 348 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin 2018 yılında gerçekleşeceği projede 120 ay vadeli banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor.

İş GYO Nef İnistanbul Hayat telefon

İş GYO Nef İnistanbul Hayat telefon İş GYO Nef İnistanbul Hayat telefon

16 bin 734 metrekare alanda hayata geçirilen İnistanbul Hayat projesi Nef ve İş GYO tarafından inşa ediliyor. İnistanbul Hayat projesinde 404 daire yer alıyor.


İnistanbul Hayat Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Projede dairelerin alanları 49 metrekare ile 364 metrekare arasında değişiyor. 


İnistanbul Hayat fiyat listesi Ağustos 2017!


1+1 daireler 469 bin TL'den,

2+1 daireler 699 bin TL'den,

3+1 daireler 1 milyon 14 bin TL'den,

4+1 daireler 1 milyon 429 bin TL'den başlıyor.


Nakit ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanan İnistanbul Hayat Evleri'nde yüzde 0,42 faizle 60 aya kadar, yüzde 0,70 faizle 120 aya kadar taksitli ödemeler yapılıyor. Projede sıfır faizle 60 ay taksit imkanı sağlanıyor.


İnistanbul Hayat teslim tarihi!


İstanbul'un Avrupa yakasında Topkapı'da inşa edilen İnistanbul Hayat teslim tarihi 2018'in sonu olarak belirtiliyor. 


İnistanbul Hayat Evleri,...