isfanbul vialand

isfanbul vialand

Gürsoy Grup tarafından İstanbul Eyüpsultan'da hizmete sunulan alışveriş ve eğlence merkezi Vialand'ın adı İsfanbul olarak değişti. 

Vialand AVM'nin adı İsfanbul oldu!

Gürsoy Grup tarafından İstanbul Eyüpsultan'da hizmete sunulan alışveriş ve eğlence merkezi Vialand'ın adı İsfanbul olarak değişti. 

Vialand ilizyon şovları ile ziyaretçi arttıracak!

Geçen yıl 22 milyon kişiyi ağırlayan Vialand, kendi sahne şovu için kolları sıvadı. Vialand’de ışık ve ses gösterileriyle desteklenecek ilizyon şovları sahnelenecek.

Vialand'a Avrupa'dan özel ödül!

Tema Park, Cadde Alışveriş Merkezi, otel ve rekreasyon alanı ile dört farklı konsepti birleştiren Vialand, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından Avrupa çapında düzenlenen yarışmada 'Jüri Özel Ödülü'nün sahibi oldu.

Vialand'a Avrupa'dan ödül!

Tema Park, cadde alışveriş merkezi, otel ve rekreasyon alanı ile dört farklı konsepti birleştiren Vialand, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her sene Avrupa çapında düzenlenen yarışmada jüri özel ödülünün sahibi oldu.

Vialand uluslararası ödül aldı!

ISCS tarafından İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen ödül töreninde Vialand, "Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi" kategorisinde jüri özel ödülünün sahibi oldu.

Vialand'a Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi ödülü!

İstanbul'daki alışveriş ve eğlence merkezi Vialand, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri'nde jüri özel ödülünü elde etti..

Vialand Türkiye'ye gelen turist sayısını yüzde 15 artıracak!

İstanbul Eyüp'te 650 milyon dolarlık yatırımla kurulan Vialand, bünyesinde yer alan alışveriş caddeleri, Tema Park, Vialand Palace Hotel ve gösteri merkezi ile 2014'te 22 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

Vialand Türkiye'nin güneyine yatırım yapacak!

Eski taş ocağından, Türkiye'nin ve dünyanın gözde buluşma adresine dönüşen alışveriş ve yaşam merkezi olarak tanımlanan Vialand, 2015'te yeni yatırımlara hazırlanıyor.

Vialand bu yılın sonunda 30 milyon ziyaretçi bekliyor!

Gürsoy Grup ve Via Properties ortaklığında, 650 milyon dolar yatırımla kurulan Vialand'i 2014'te 22 milyon kişi ziyaret etti. Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, bu yıl alışveriş caddelerine vahşi yaşam ve keşif parkının katılacağını dile getirdi.

2014'te Vialand'ı kaç kişi ziyaret etti?

Gürsoy Grup ve Via Properties ortaklığında, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle kurulan Vialand’ı 2014’te 22 milyon kişi ziyaret etti...

Vialand, 30 milyon ziyaretçi hedefliyor!

Gürsoy Grup ve ViaProperties ortaklığında, 650 milyon dolar yatırım bedeliyle kurululan Vialand'ın Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, “2015’te ziyaretçi sayımızı 30 milyona çıkarmayı hedefliyoruz." dedi.

Vialand Türkiye'nin Güney Bölgesi'nde yatırım yapacak!

Eski taşocağından, Türkiye’nin ve dünyanın gözde buluşma adresine dönüşen VIALAND, 2015 yılında da yenilikleri ile kendi alanında öncü olmaya devam ediyor..

Vialand AVM dünya markası oluyor!

Alışveriş caddeleri, Tema Park, Palace Hotel ve Gösteri Merkezi ile açıldığı günden bu yana ziyaretçi sayısını artıran eğlence merkezi Vialand'ı, geçen yıl 22 milyon yerli ve yabancı turist ziyaret etti.

isfanbul vialand Haberi

isfanbul vialand

İstanbul'un ilk temalı parkı olma özelliğini taşıyan Vialand AVM'nin ismi İsfanbul oldu. Türkiye'nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul, 120 bin metrekarelik alan üzerinde kuruldu. 

15 bin kişilik kapasiteye sahip olan İsfanbul AVM, 2013 yılından beri faaliyet gösteriyor. Uzun yıllar Amerika’da perakende ve eğlence sektöründe çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönen Cenk Hayırlıoğlu, Gürsoy Grup’un yatırımı olan Vialand ve Venezia AVM Projeleri ile Temapark Genel Müdürlüğünü yapıyor. 

Yabancı ilgisi yoğun

İsfanbul AVM açıldığı günden beri Orta Doğu, Azerbaycan, Rusya, Lübnan, Mısır gibi ülkeler başta olmak üzere yabancı misafirlerin de oldukça ilgisini çekiyor.  Özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt’ten gelen turistler İsfanbul AVM'ye uğramadan ülkelerine geri dönüş yapmıyor.

Türkiye’nin en büyük 5. alışveriş merkezi olan İsfanbul AVM'nin yıllık müşteri kapasitesi 20 milyon ziyaretçinin üzerinde. İsfanbul Temapark...