İSPARK tekne

İSPARK tekne

İstinye ve Tarabya'da 400 tekne bağlama kapasitesiyle hizmet veren İSPARK, Beykoz, Paşabahçe, Bebek ve Kuruçeşme'de tekne park yapımı için gerekli tüm hazırlıkları tamamladı. Proje sonunda 5 bin tekneye park olanağı sağlanacak.

İSPARK, denizde de otopark kuruyor!

İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret AŞ (İSPARK), denizdeki değnekçiliğe son vermek üzere tekne parklar kuruyor

Yakamoz Grup Turizm Tekne Ve Yat Organizasyon Hizmetleri Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yakamoz Grup Turizm Tekne Ve Yat Organizasyon Hizmetleri Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu’nda  10 bin  TL sermaye bedeli ile Cabir Kılıç tarafından kuruldu.

Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye!

Ege Yapı imzası taşıyan Kordon İstanbul'dan ev alana izole tekne tatili hediye ediliyor. Projede ödemeler 2022 yılında başlıyor...

Br Group Tekne İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Br Group Tekne İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Aleksandr Boev-Pokrovskıı, Cenap Özyurt ve Marına Rubınskıkh ortaklığında kuruldu.

Ortak Tekne Yat Yönetimi Anonim Şirketi kuruldu!

Ortak Tekne Yat Yönetimi Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Sedat Kuru tarafından kuruldu...

Silivri’ye 450 tekne kapasiteli yat limanı yapılacak!

AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Silivri'de yaptığı konuşmada "450 tekne kapasiteli yat limanı yapılacağını müjdeledi.

Tekne tutkunları Piyalepaşa İstanbul'da buluştu!

Tekne tutkunları Piyalepaşa İstanbul’da kurulan özel bir limanda, bir hafta boyunca Beneteau Antares 60B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneleri görme fırsatı bulacak..

İzmir Aliağa'ya tekne ve yat inşa merkezi kuruluyor!

İzmir Aliağa Çaltılıdere'de 150 firmanın faaliyet göstereceği tekne ve yat inşa merkezi kuruluyor.

CarrefourSA, tekne marketi açtı!

CarrefourSA deniz üzerinde market hizmeti vermeye başladı. “CarrefourSA Mavi” isimli tekne ile Göcek koylarında konaklayan motoryat, gulet, charter, sailing teknelere ve elektriği olmayan restoranlara ulaştırılıyor.

Spark Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Spark Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Kamil Özcan ve Hasan Hakan Akgül tarafından 10 bin TL sermaye ile 6 Ağustos 2015 tarihinde Maltepe'de kuruldu.

Spark Teknoloji Emlak İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Spark Teknoloji Emlak İnşaat Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Husseın Ghannam tarafından 26 Haziran 2015 tarihinde İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de kuruldu.

Viaport Marina 750 tekne kapasiteli marinasıyla açılacak!

İstanbul'un Tuzla sahilinde denizin üzerinde konumlanan adacıklarda alışveriş merkezi, dünyanın en hızlı roller coaster'larına sahip tema parkı ile 750 tekne kapasiteli marinasıyla hizmet vermeye başlayacak Viaport Marina 29 Mayıs'ta açılıyor.

Bebek Tekne Park projesinde son durum ne?

İstanbul’a yapılan ‘çılgın projeler’in sonu gelmiyor. Emirgan sahili dev kazıklarla doldurulurken Tarabya, İstinye, Bebek, Kuruçeşme, Beykoz ve Paşabahçe’ye 15 tonluk betonlar atılarak yüzer tekne parklar kuruluyor.

Ali Ağaoğlu, Deniz Temiz Derneği'ne tekne aldı!

Ali Ağaoğlu İşadamı Ali Ağaoğlu, denizden atık temizlenmesi için Deniz Temiz Derneği'ne 350 bin liraya tekne alıyor. Ünlü işadamı, Tezman Yaramancı'nın başkanı olduğu Deniz Temiz Derneği'ne tekne alma kararı verdi.

İSPARK tekne Haberi

İSPARK tekne


İstinye ve Tarabya'da hizmete açtığı tekne parkların ardından çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiren İSPARK, Marmara ve Karadeniz kıyılarında yeni projeleri hayata geçirecek. İstinye ve Tarabya'da 400 tekne bağlama kapasitesiyle hizmet veren İSPARK yeni noktalarında tamamlanmasıyla 5 bin tekne ve yatın parklanmasına imkan sağlayacak. Deniz turizmi ve ticaretine katkı sağlayarak sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yürütülen çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, 'İstinye ve Tarabya'nın ardından Beykoz, Paşabahçe, Bebek ve Kuruçeşme'de tekne park yapımı için gerekli tüm hazırlıkları yapıyoruz. Kısa zamanda hizmete açmayı planladığımız bu noktalarla yaklaşık 5 bin dolayında tekne ve yat kapasitesine daha sahip olacağız ' dedi.


ÇEVRE DOSTU YÜZER İSKELE


Deniz turizmi ve ticaretine katkı sağlayacak modern ve teknolojik tekne parklar özellikle güney sahillerine demirleyen yat...