İstanbul Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı

İstanbul Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 14 ilçeden 56 temsilciyle bir araya gelerek imar sorunlarını dinledi. Ekrem İmamoğlu; "Bu süreci sizin kadar takip edeceğimden kuşku duymayın" dedi...

Phantom İstanbul İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!  

Phantom İstanbul İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile İsa Uçar ve Cihan Aydın ortaklığında kuruldu.

Adam İstanbul Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Adam İstanbul Gayrimenkul ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Furkan Yıldız tarafından kuruldu.

TOKİ'den İstanbul, Ankara ve İzmir'e 2 bin 689 yeni konut!

Yeni konut projeleri için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul, Ankara ve İzmir'de 2 bin 689 yeni konut hayata geçirecek.

Garanti İstanbul Yapı ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Garanti İstanbul Yapı ve Yatırım Anonim Şirketi Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaan Kar tarafından kuruldu. 

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Ekin İstanbul Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Özgüven tarafından kuruldu. 

TOKİ 100 bin konut İstanbul, Ankara ve İzmir kurası ne zaman?

TOKİ kura çekimiyle ilgili tarih araştırmaları başladı. Başvuru ücretini bankalara ödeyip başvurularını tamamlayan birçok vatandaş şimdi ise kura çekiminin ne zaman yapılacağını merak ediyor. Peki, TOKİ kura çekimi ne zaman yapılacak? TOKİ İstanbul Ankara ve İzmir kurası ne zaman?

3. köprü, İstanbul Havalimanı ve Kanal İstanbul hızlı tren güzergahı!

Gebze-Çayırova’dan başlayan, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı üzerinden Kanal İstanbul’a uzanması planlanan hızlı tren güzergahının ayrıntıları belli oldu. İşte 3. köprü, İstanbul Havalimanı ve Kanal İstanbul hızlı tren güzergahı...

Kanal İstanbul Projesi ve Ardındaki Gerçekler konulu panelde neler konuşuldu?

İYİ Parti Haliç Kongre Merkezi Galata Salonu'nda "Kanal İstanbul Projesi ve Ardındaki Gerçekler" konulu panel düzenlendi. Panelde İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Prof. Dr. Cemal Saydam ve emekli büyükelçi Faruk Loğoğlu konuştu...

Mustafa Destici: Kanal İstanbul projesi ve bütçesi detaylı şekilde anlatılmalı!

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,  Kanal İstanbul projesinin ve bütçesinin kamuoyuna detaylı şekilde anlatılmasını istedi...

Ok İstanbul İnşaat ve Tekstil Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ok İstanbul İnşaat ve Tekstil Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 500 bin TL sermaye bedeli ile Coşkun Sekreter tarafından kuruldu. 

Luxury İstanbul Ofis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi kuruldu!

Luxury İstanbul Ofis ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Esenyurt Şubesi 200 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Anka İstanbul Teknoloji ve Ofis Yatırımları Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Kekeç tarafından kuruldu.

Taj İstanbul Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taj İstanbul Emlak ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Fatıma Kerbouche ve Sami Naem tarafından kuruldu. 

İstanbul Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı

İstanbul Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı İstanbul Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı

İBB, Mahalleler Birliği ile “Koordinasyon ve Bilgi Paylaşımı Toplantısı” gerçekleştirdi. Toplantıya Ekrem İmamoğlu katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye'sinde yer alan habere göre; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, imar sorunu yaşayan 14 ilçeden 56 mahallenin temsilcisiyle bir araya geldi, onların sorunlarını dinledi. “Bu süreci sizin kadar takip edeceğimden kuşku duymayın” diyen İmamoğlu, “Benim uzun zamandır rüyayla işim olmuyordu, çok az uyuduğumdan. Ama inanın son birkaç aydır, habire deprem rüyası görüyorum. Deprem, beni bu kent adına en fazla tedirgin eden konudur. Başka bir konuyu bu şehirde, bazen gündeme bile getirmek istemiyorum; ama ne yazık ki gündemimizi çalan unsurlar da memleketimizde yok değil. Ama biz ısrarla depremi, kentsel dönüşümü, tapu ve mülkiyet sorununu gündemimizde sıcak tutacağız. Bundan emin olabilirsiniz” diye konuştu.

Yenikapı’daki Avrasya Gösteri ve Sanat...