istanbul yenileniyor projesi

istanbul yenileniyor projesi

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, katıldığı bir radyo programında açıklamalarda bulundu. Ali Kurt, "İstanbul Yenileniyor" projesine ilişkin bilgiler verdi.

İstanbul Yenileniyor projesinin detayları belli oldu!

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, katıldığı bir radyo programında açıklamalarda bulundu. Ali Kurt, "İstanbul Yenileniyor" projesine ilişkin bilgiler verdi.

Kanal İstanbul projesi Avrupa medyasının gündeminde!

Kanal İstanbul projesi dış basının haberlerinde yer almayı sürdürüyor. Avrupa medyası neredeyse her gün Kanal istanbul projesini karalayan haberler yapıyor. 

Brand İstanbul Park projesi yatırımcılarına kazandırıyor!

EMS YAPI tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Brand İstanbul Park projesine yatırımcı yoğun ilgi gösteriyor. Brand İstanbul Park projesi 1 yılda yatırımcılarına ortalama yüzde 90 ile yüzde 120 arasında kazanç sağladı.

TOKİ İstanbul Kayabaşı projesi için düğmeye bastı!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ, İstanbul Başakşehir Kayabaşı'nda 496 yeni konut inşa edecek.

Sinpaş GYO İstanbul Sarayları projesi değerleme raporu!

Sinpaş GYO, İstanbul İli, Küçükçekmece İlçesi, Halkalı Mahallesi'nde yer alan 801 ada 21 parselde bulunan İstanbul Sarayları Projesine ait 23 adet bağımsız bölüme ilişkin değerleme raporunu yayınlandı. 

Kanal İstanbul öğrenci projesi değil!

Kanal İstanbul, Kuzeyi hedefleyen projeler zincirinin en kritik halkalarından biri olarak gündemi belirliyor. İşte Tarık Şengül'ün Kanal İstanbul ile ilgili köşe yazısı...

İstanbul Havalimanı projesi için kamulaştırılacak alanlar mecliste!

İstanbul'un Eyüpsultan ilçesi Yukarı Ağaçlı Mahallesi'nde İstanbul Havalimanı projesi kapsamında kamulaştırılacak alan ve kamulaştırma bedeli meclis gündemine taşındı. CHP'li Emre, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Self istanbul projesi fiyatları!

Eylül 2019 tarihinde teslim edilecek olan Self istanbul projesi 609 daire ve 60 adet ticari birimden meydana geliyor.  İşte Self istanbul projesi fiyatları...

Kanal İstanbul'un projesi bitme noktasında!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hangi ilçe sınırları içerisinde yapılacağı henüz açıklanmayan Kanal İstanbul ile ilgili, Proje bitme noktasına geldi, artık ihale aşamasında" diye açıklamalarda bulundu.

Panorama İstanbul Veliefendi projesi geliyor!

24 Gayrimenkul ve Invest İnşaat ortaklığıyla Panorama İstanbul Veliefendi projesi geliyor. Proje 650 konut ve 100 ticari üniteden meydana geliyor.

İstanbul Otoyol projesi kente değer kattı!

İzmir ile İstanbul arası karayolu ulaşımını 3 saate indirecek İstanbul Otoyol’u projesi ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak. Projenin büyük kısmı tamamlandı. 

Motto İstanbul Projesi teslim bilgisi!

Motto istanbul projesi İstanbul Güneşli'de Celaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede konut ve ticari alanlar yer alıyor...

Büyükçekmece Avenue İstanbul Konutları Projesi!

Büyükçekmece Avenue İstanbul Konutları projesinde 436 konut ve AVM alanı bulunuyor. Avenue İstanbul'da teslimler 2019 yılında yapılıyor...

istanbul yenileniyor projesi Haberi

istanbul yenileniyor projesi

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, katıldığı bir radyo programında açıklamalarda bulundu. Ali Kurt, "İstanbul Yenileniyor" projesine ilişkin bilgiler verdi. Kurt, projenin yalnızca bilgilendirme olmadığını, işin icraat kısmında yer aldıklarını belirtti. "3 aşamalı bir sistem tasarladık" diyen Kurt, şunları kaydetti:

"Öncelikle riskli yapıda yaşadıklarını düşünen vatandaşlarımız çok basit bir işlem adımından sonra internet üzerinden sistemimize kayıt olacaklar ve hangi yapının yenilenmesini istiyorlarsa başvuru yapacaklar. Bu başvurudan sonra biz vatandaşımızın yapısının fotoğrafını çekeceğiz. Plan bilgisi mülkiyet bilgisi ve o bölgede yakın zamanda bitmiş sıfır konutların satış fiyatlarını tespit edeceğiz. Buradaki amacımız vatandaşımız mevcut mülkünün fotoğrafını görsün, planlı mı plansız mı planına göre yapılaşma şartı var mı yok mu ayrıca da bitmiş konutların fiyatını vermekteki amacımız da orda dairelerini yenilemeleri halinde...