İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi

Başakşehir, Bağcılar, Küçükçekmece, Sultangazi, Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beşiktaş, Silivri, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa'nın bazı bölgelerinde 13 Eylül Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak. İşte kesintiylr ilgili ayrıntılar...

Antalya Çalkaya'da 11,5 dönümlük arsa satılacak!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Aksu ilçesinde Çalkaya'da 11,5 dönümlük alanın satışı için encümene yetki verdi.

Milli Emlak'tan İstanbul'da 11.3 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul'un 5 ilçesinde bulunan 7 gayrimenkulü 11 milyon 360 bin 815 TL'ye satışa çıkardı.

Bahçelievler'deki riskli 11 katlı apartman mühürleniyor!

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde yer alan 11 katlı bir sitede zabıta ekipleri yıkılma tehlikesine karşı daireleri mühürlüyor.

Sultangazi'de metrekare fiyatları yüzde 11 oranında arttı!

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde emlak piyasası haareketlendi. TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun, bölgede metrekare fiyatlarının yüzde 11 oranında arttığını belirtti.

Şehristan Konutları'nda 11 ticari ünite satılıyor!

Halk GYO ve ERKONUT tarafından Erzurum'un Yakutiye ilçesinde inşa edilen Şehristan Konutları projesindeki 11 adet ticari ünite 23 Mayıs'ta satışa çıkacak. Satış, ihale usulü ile gerçekleşecek.

Tekirdağ Büyükşehir, 11. okulunun temelini attı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçeye 11 okul projesinde Saray hariç diğer ilçelerden sonra 10. okulun temeli Marmara Ereğlisi ilçesinde atıldı.

Senkron Efeler Biyogaz Santrali 11 bin konutun elektrik ihtiyacını karşılıyor!

Aydın’ın İncirliova ilçesinde faaliyet gösteren Senkron Efeler Biyogaz Santrali, hayvan dışkısını elektriğe dönüştürüyor. Üretilen elektrikle 11 bin konutun elektrik ihtiyacı karşılanıyor.

Ordu Ünye'deki heyelan mağdurlarına 11 konut inşa edildi!

Ordu Ünye ilçesinde meydana gelen heyelan nedeniyle evleri zarar gören vatandaşlar, yeni konutlarına kavuştu. Ordu Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü, ilçeye bağlı Nurettin Mahallesi'nde etkili heyelanda evleri zarar gören ve oturulamaz hale gelen 11 konutu yeniden inşa etti.

Kütahya Atık Depolama Alanı projesinin ÇED toplantısı 11 Ağustos'ta!

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kütahya İli, Emet ilçesinde Kömür Yakıtlı Buhar Kazanı, Kurulu Gücünde Turbojeneratör Ünitesi ve Tehlikesiz Atık Depolama Alanı projesinin yapılması planlanmaktadır. Projenin ÇED toplantısı 11 Ağustos'ta yapılacak.

Hatay Yayladağı'nda sosyal marketler zincirinin 11.halkasını açıldı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi, düne kadar 10 ilçede faaliyete geçirdiği Sosyal Marketler zincirinin 11.halkasını Yayladağı ilçesinde de oluşturdu ve hizmete açtı.

11. Mahalle Evleri ne zaman teslim?

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen 11. Mahalle Konutları 180 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Peki 11. Mahalle Evleri ne zaman teslim edilecek?

Balıkesir'de 11 karavandan oluşan otel kuruldu!

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Cunda (Alibey) Adası'ndaki arsasına turistik tesis yapmak isteyen ancak sit alanında bulunduğu gerekçesiyle izin verilmeyen girişimci, 11 karavandan oluşan bir otel kurdu.

Balıkesir'de bir girişimci 11 karavandan oluşan bir otel kurdu!

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Cunda (Alibey) Adası'ndaki arsasına turistik tesis yapmak isteyen ancak sit alanında bulunduğu gerekçesiyle izin verilmeyen girişimci, 11 karavandan oluşan bir otel kurdu.

İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi

İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi İstanbulun 11 ilçesinde elektrik kesintisi

Başakşehir, Bağcılar, Küçükçekmece, Sultangazi, Esenyurt, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Beşiktaş, Silivri, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa'nın bazı bölgelerinde 13 Eylül Pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.


Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, tesis yatırım, bakım ve onarım nedeniyle, Başakşehir'in Kayabaşı Köyü Mahallesi, Sanayi mevkisi, Bahçeşehir Mahallesi Deniz Caddesi ile Bahçeşehir yolu ve civarı, Kayaşehir Mahallesi 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16. bölgelerine 08.00 - 18.00'de elektrik verilemeyecek. 


Bağcılar'ın Yıldıztepe Mahallesi 37/15 sokak ve civarı, Büyükçekmece'nin Pınartepe Mahallesi, Zübeyde Hanım ve Dr. Sadık Ahmet caddeleri, Hazreti Osman Cami ve civarında 09.00 - 18.00'de, Sultangazi'nin Cebeci Mahallesi 112, 110, 106, 102, 98, 2591, 2500 sokakları ile 1. Cebeci Yolu'na 06.00 - 18.00'de elektrik kesintisi yapılacak.


Beylikdüzü'nün Yakuplu Mahallesi Haramidere Sanayi Sitesi E-F Blok ve civarı ile Gaziosmanpaşa'nın...