İstwest bahçelievler projesi

İstwest bahçelievler projesi

Daire büyüklüklerinin 37 metrekareden başladığı proje Atatürk Havalimanı'na 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. İstwest Bahçelievler ödemeleri kapsamında aylık taksitler 1.645 TL olarak belirlendi.

İstwest Bahçelievler ödeme planı!

Atatürk Havalimanı'na 5 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede 988 adet daire yer alıyor. İstwest Bahçelievler ödeme planı kapsamında 1.645 TL aylık taksitlerle ödeme yapılabiliyor.

İstwest Bahçelievler ulaşım!

Daire tiplerinin 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede taksitler 2 bin 900 adet TL'den başlıyor. İstwest Bahçelievler ulaşım bilgisi kapsamında Ataköy sahile 10 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

İstwest Bahçelievler satılık daire!

Fer Yapı ve Boyner Holding imzasıyla yükselen proje Ataköy sahile 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. İstwest Bahçelievler satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1' e kadar değişiklik gösteriyor.

İstwest Fer Yapı satılık daire!

Toplam 988 adet daireden meydana gelen proje Fer Yapı ve Boyner Holding imzasıyla hayata geçiriliyor. İstwest Fer Yapı satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar değişiklik gösteriyor.

İstwest Evleri adres bilgileri!

Fer Yapı ve Boyner Holding imzasıyla hayata geçirilen projede 988 adet daire bulunuyor. İstwest Evleri adres bilgileri kapsamında Ataköy sahile 10 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

İstwest lokasyon bilgileri!

Fer Yapı ve Boyner Holding imzasıyla hayata geçirilen projede toplam 988 adet daire yer alıyor. İstwest lokasyon bilgileri kapsamında proje Atatürk Havalimanı'na 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Bahçelievler İstwest satılık daire!

120 aya kadar vadelendirme sağlanan projede toplan 988 adet daire yer alıyor. Proje Ataköy sahile 10 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Bahçelievler İstwest satılık daire tipleri 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Modern City Bahçelievler'de 0,99 faiz fırsatı!

Bahçelievler’de Çobançeşme Metrosu'na 400 metre mesafede yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler Projesi, 629 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatıyla satışlar sürüyor...

Modern City Bahçelievler İstanbul Havalimanı'na 40 dakika!

Yeni İstanbul Havalimanı metro hattı durağının hemen yanında yer alan Modern City Bahçelievler Projesi ile havalimanına 40 dakikada ulaşmak mümkün...  

Modern City Bahçelievler'de 0,98 faiz fırsatı!

Bahçelievler’de Çobançeşme metro durağına 400 metre mesafede hayata geçirilen 105 konut ve 5 ticari ünitelik Modern City Bahçelievler Projesi'nde 0,98 faiz fırsatı ile ödemeler yapılıyor.

Kiler GYO Bahçelievler Projesi değerleme raporu!

Kiler GYO Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Bahçelievler Projesi değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Modern City Bahçelievler'de 470 bin TL'ye! Yeni proje!

Modern City Bahçelievler projesi Alp İnşaat tarafından İstanbul Bahçelievler'de hayata geçiriliyor. 105 daire ve 5 ticari üniteye yer verilen projede fiyatlar 470 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Kiler GYO Bahçelievler Projesi 2017 değerleme raporu!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Bahçelievler Projesi'ne ait 2017 yılı değerleme raporunu yayınladı..

Karat 34 Bahçelievler fiyat ve ödeme planı!

Toplam 470 konut, 123 ofis ve 28 ticari üniteden meydana gelen Karat 34 Bahçelievler projesi 2018 yılı içerisinde teslim edilecek. İşte Karat 34 Bahçelievler fiyat ve ödeme planı...

Nef Bahçelievler Konutları fiyat listesi!

Nef Bahçelievler Konutları fiyat listesi 640 bin TL'den başlıyor. Nef Bahçelievler projesi Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçelievler'de yükseliyor...

Quadrom Palas, Bahçelievler'in vizyon projesi oldu!

Ado Yapı'nın imzasını taşıyan Quadrom Palas projesi, Bahçelievler'in dönüşümünde vizyon olacak özellikleriyle bölgedeki projelere ilham veriyor.

Nef Bahçelievler'de peşinde yüzde 20 indirim avantajı!

Türkiye’nin lider gayrimenkul markası Nef, Bahçelievler projesi için gerçekleştirilen reklam çekimlerine; Gomis, Maicon, Muslera, Denayer ve Rodrigues gibi Galatasaray’ın yıldız isimler katıldı.

Esta Bahçelievler Konut Projesi!

Esta Bahçelievler Konut Projesi Esta Construction tarafından inşa ediliyor. Projede konutların 28 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor...

Merter Nef Bahçelievler Evleri fiyatları!

Toplam 974 daire ve 14 cadde dükkanından meydana gelen Nef Bahçelievler projesi Ağustos 2019'da teslim edilmeye hazırlanıyor. Merter Nef Bahçelievler Evleri fiyatları 599 bin TL'den başlıyor.

NEF Bahçelievler Projesi ödeme şartları!

NEF Bahçelievler Projesi ödeme şartları kapsamında projede 0,42'den başlayan faiz oranlarıyla ev sahibi olunabiliyor. Proje 45 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor...

İstwest bahçelievler projesi

İstwest bahçelievler projesi İstwest bahçelievler projesi

İstwest projesinde daire seçeneklerinin stüdyo, 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon şeklinde farklı seçeneklerle dizayn edildi.


Fer Yapı ve Boyner Holding imzasıyla hayata geçirilen projede daire büyüklükleri 37 metrekareden başlayıp 222 metrekareye kadar yükseliyor. İstanbul Bahçelievler'de inşa edilen projede daireler hemen teslim ediliyor. 


Sosyal kullanım alanları arasında projede kış bahçesi, zen bahçesi, meyve bahçesi, yürüyüş parkurları, evcil hayvan parkı, 3 açık 2 kapalı yüzme havuzu, 3 fıtness salonu, mini basketbol sahası, squash salonu, pilates, aerobik ve yoga stüdyoları, masa tenisi salonu, 2 sauna, Türk hamamı ve buhar odaları bulunuyor.


Ulaşım bilgisi kapsamında Ataköy sahile 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Basın Ekspres Yolu'na direkt...