İzmir Turizm Ticaret Serbest Bölgesi canlanacak

İzmir Turizm Ticaret Serbest Bölgesi canlanacak

ESBAŞ ve ALSER'in protokol törenlerine katılan Bakan Zeybekci, Turizm Ticaret Serbest Bölgesi için 5 bakanın Ankara'da görüştüğünü dile getirdi, "En iyisini biz yapacağız" dedi

Avr Servis Temizlik İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Avr Servis Temizlik İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi, Salih Oflu ve Hayrettin Bakır Müdürlüğü'nde 50 bin TL sermaye ile 13 Nisan'da Okmeydanı, Halil Rıfat Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Yazıcı Dekorasyon Mobilya İmalat İnşaat ve Sanayi Turizm Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Yazıcı Dekorasyon Mobilya İmalat İnşaat ve Sanayi Turizm Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Cemil Yazıcı Şube Müdürlüğü'nde 500 bin TL sermaye ile 24 Mart'ta Taksim, Tomtom Mahallesi, Akansu Sokak'ta açıldı.

Aks Ert Mimarlık İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Lojistik Gıda Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aks Ert Mimarlık İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Lojistik Gıda Turizm Ticaret Limited Şirketi, Hülya Akıncı ve Hüseyin Şişman ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 17 Mart'ta Esenyurt, Üçevler Mahallesi'nde kuruldu.

Rose World İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rose World İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, Kadriye Akıncı tarafından 50 bin TL sermaye ile 15 Şubat'ta Başakşehir, İkitelli Organizasyon Sanayi Mahallesi, Demirciler B3 Blok Sokak'ta kuruldu.

Bahçeşehir Yatırım İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bahçeşehir Yatırım İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, Elvan Çakır tarafından 100 bin TL sermaye ile 15 Şubat'ta Merkez Mahallesi, Ladin Sokak, Kuyumcu Kent Sitesi'nde kuruldu.

Doka Gayrimenkul ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Doka Gayrimenkul ve Turizm Ticaret Anonim Şirketi, Onur Soysal Yönetim Kurulu Başkanlığı ve M.Abdullah Çiftçi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 400 bin TL sermaye ile 9 Şubat'ta Beşiktaş, Levazım Mahallesi'nde kuruldu.

Cihangir Otelcilik Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Aslan Rezidans Şubesi açıldı!

Cihangir Otelcilik Turizm Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi Aslan Rezidans Şubesi, Uğur Ertürk Şube Müdürlüğü'nde 3 milyon TL sermaye ile 4 Şubat'ta Beyoğlu, Katip Mustafa Çelebi Mahallesi'nde açıldı.

Lifos Gayrimenkul Yatırım Turizm Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Lifos Gayrimenkul Yatırım Turizm Ticaret Anonim Şirketi, Ahmet Vefik Dinçer Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Murat Saban Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 2 milyon TL sermaye ile 2 Şubat'ta Şişli, Meşrutiyet Mahallesi'nde kuruldu.

Nusal İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nusal İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, Nuh Usal ve Nurettin Türkdal ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Kartal, Yalı Mahallesi, Topselvi Caddesi, Mai Residence Ofis'te kuruldu.

Kendaloğlu Yapı ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kendaloğlu Yapı ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Ömer Cıftcı tarafından 100 bin TL sermaye ile 25 Ocak'ta Kartal, Yalı Mahallesi, Hareket Sokak Yılmaz Apartmanı'nda kuruldu.

Kristal Proje Gayrimenkul İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kristal Proje Gayrimenkul İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi, Cüneyt Güldamlası, Ramazan Yavuz, Fatih Çolak ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 22 Ocak'ta Beylikdüzü, Beylikdüzü Organizasyon Sanayi Bölgesi Mahallesinde kuruldu.

Gulf Masts Grup Gayrimenkul İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gulf Masts Grup Gayrimenkul İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, Louaı Doko ve Feras Dakou ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Güneşli, Mahmutbey Mahallesi'nde kuruldu.

Yuva Dekorasyon İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yuva Dekorasyon İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Arslan tarafından 50 bin TL sermaye ile 13 Ocak'ta Beşiktaş, Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi' nde kuruldu.

İzmir Turizm Ticaret Serbest Bölgesi canlanacak

İzmir Turizm Ticaret Serbest Bölgesi canlanacak İzmir Turizm Ticaret Serbest Bölgesi canlanacak

Ege Serbest Bölgesi (ESBAŞ) Genişleme ve Süre Uzatımı Protokolü ile Aliağa Serbest Bölgesi (ALSER) protokolü imza töreni Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla gerçekleşti. Törene İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar katıldı. Sözlerine 'İzmir'i serbest bölgeler şehri yapmamız lazım' diyerek başlayan Bakan Zeybekci, "İzmir çünkü 5 bin yıllık tarihte ticaret kapılarının başladığı ve bittiği noktanın başında elmas taç gibi duruyor" dedi. Ekonomi Bakanı, Orman ve Su İşleri Bakanı, Maliye Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı, Gümrük ve Ticaret Bakanı olmak üzere toplam 5 bakanın Turizm Ticaret Serbest Bölgesi konusunu görüşmek üzere Ankara'da bir araya geldiğini belirten Bakan Zeybekci, "Dünyada örneği var mı? Yarım yamalak örnekler var....