10 / 12 / 2022

Kadiköy Feneryolu

Kadiköy Feneryolu

Darülaceze Beşiktaş ve Kadıköy Feneryolu´ndaki iki konutunu kiraya vermek üzere harekete geçti. Kurum, mülkiyetindeki konutlardan gelir elde edecek

Darul Aceze'den Bebek'te 7 bin TL'ye kiralık ev!

Darülaceza Müessese Müdürlüğü, Beşiktaş ve Kadıköy´de 2 daireyi kiraya verecek

Edoworld Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi Kuruldu!

Edoworld Uluslararası Turizm Organizasyon Limited Şirketi bugün Kadiköy’de Engin Deniz Oytun ve Gönül Oytun  tarafından kuruldu.

Atlas Global Events Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kuruldu!

Atlas Global Events Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kadiköy’de Mete Gürel tarafından kuruldu.

Vakıf GYO Transform Fikirtepe Projesi'nin yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf GYO portföyünde yer alan İstanbul ili, Kadiköy ilçesi'ndeki Transform Fikirtepe Projesi'ne ait 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. 

Sarıyer’deki Feneryolu Kuş Gözlem Kulesi 5 yıllığına kiraya verildi!

Sarıyer'deki Feneryolu Kuş Gözlem Kulesi’nin işletmesi Rumeli Feneri Orman ve Doğal Hayatı Koruma Derneği’ne 5 yıllığına kiraya verildi. Dernek, kulenin giriş katında bulunan eğitim salonunu kafeye dönüştürdü, dışarıya masalar koydu. Tuvalet ve mescit de ekledi.

Vakıf GYO Transform Fikirtepe 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ili, Kadiköy ilçesi'nde yer alan Transform Fikirtepe Projesi'ne ait 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

TEG Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TEG Makine İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadiköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Tuğrul Ercan Gümüşgerdanlı tarafından kuruldu.

Selamiçeşme Köprüsü'nün yıkım çalışmaları başladı!

Göztepe'yi Feneryolu'na bağlayan Selamiçeşme Köprüsü'nün yıkımı başladı.Yıkılan köprünün yerine bisiklet yoluyla engelli erişimine uygun alt geçit inşa edilecek.

Fikirtepe'de evler yıkıldı kira kesildi!

KADIKÖY’e bağlı Fikirtepe bölgesinde yaklaşık 5 yıl önce başlayan kentsel dönüşüm sürüyor. Plan değişiklikleri ve vatandaşla müteahhit arasındaki anlaşmazlıklar bölgede dönüşüm sürecinin uzamasına neden oldu.

Feneryolu'nda dikkat çeken iki kentsel dönüşüm gerçeği!

Herhangi bir planlama olmamasına rağmen Kadıköy'ün en yoğun dönüşen mahalleleri arasında yer alan Feneryolu'nda iki gerçek dikkat çekiyor.

Kurbağalıdere otel projesi iptal edildi!

KADIKÖY Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu Kurbağalıdere'ye otel projesi, Kadıköy Belediyesi tarafından yapılan itiraz sonucunda Çevre ve Şehirlik Bakanlığınca geri çekildiğini belirtti.

Kadıköy Kuyubaşı Fidanlığı'na külliye mi yapılacak?

İstanbul Kadıköy'deki 6 dönümlük fidanlığın imar durumu, 'dini kültürel tesis alanı' olarak değiştirildi. Feneryolu'ndaki Kuyubaşı Fidanlığı'nın yerine yapılması planlanan külliye projesine mahkeme “Dur” dedi ancak İBB kararı dikkate almadı…

Burak Özçivit, Kadıköy Feneryolu'ndan dükkan kiraladı!

Bir dönem Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu Balibey karakterini canlandıran ve ardından da 'Balibey Döner' adında mekan açan Burak Özçivit burayı satışa çıkarmıştı. İddiaya göre Özçivit, Kadıköy Feneryolu'ndan başka bir yer kiraladı.

Nuhoğlu Atayıl Yapı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nuhoğlu Atayıl Yapı Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Faruk Nuhoğlu tarafından 1 milyon TL sermaye ile 17 Mart'ta Kadıköy, Feneryolu Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi'nde kuruldu.

Kadiköy Feneryolu Haberi

Kadiköy Feneryolu

Darülaceze Beşiktaş ve Kadıköy Feneryolu´ndaki iki konutunu kiraya vermek üzere harekete geçti. Beşiktaş´taki 150 metrekare yüzölçümüne sahip konutu için aylık 7 bin TL tahmini bedel ve 2 bin 520 TL geçici teminat isteyen Darülaceze, Kadiköy Feneryolu´ndaki konutu için daha uygun bir kiralama bedeli tayin etti.
Feneryolu´ndaki 151 metrekare büyüklükteki konut için aylık 2 bin 200 TL tahmini bedeli isteyen Darülaceze, geçici teminatı da 792 TL olarak belirledi. Her iki konutun ihalesinin de 23 Eylül 2010 saat 14.00´de açık artırma usulü ile Darülaceze´de yapılacağı...