Karaman Konya yol çalışmaları

Karaman Konya yol çalışmaları

Karaman-Konya yolu girişi ve Ereğli yolu girişi üzerinde bulunan kavşaklarda düzenleme çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, ''Düzenlememiz ile şehrimizin her iki önemli girişi üzerinde bulunan kavşaklar, daha gösterişli ve daha anlamlı bir hale gelecek” dedi.

Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman YHT Hattı'nın ilk test sürüşünü gerçekleştirdi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'nın ilk test sürüşüne katıldı.

Adil Karaismailoğlu Konya-Karaman YHT Hattı'nın test sürüşünü gerçekleştirecek!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün Konya-Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'nın test sürüşünü gerçekleştirecek.

Karaman’da Mart'ta 186 konut satıldı!

TÜİK Konya Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Karaman’da 2021 yılı Mart ayında 186 konut satıldı...

Konya-Karaman Hızlı Tren Hattı'ndaki test sürüşleri 15 Mart'ta tamamlanacak! 

8 Şubat tarihinde başlayan Konya- Karaman- Ulukışla YHT projesinin Konya- Karaman etabının test sürüşleri 15 Mart'a kadar devam edecek. 

Konya-Karaman YHT hattının test sürüşleri yarın başlıyor!

2014'te temeli atılan Konya- Karaman- Ulukışla YHT projesinin Konya- Karaman etabının test sürüşleri yarın başlayacak.

Konya-Karaman YHT Hattı'nda test sürüşleri başlıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'nda test sürüşlerinin başlayacağını müjdeledi.

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman YHT projeleri mecliste!

Ankara-Sivas, Bursa-Osmaneli ve Konya-Karaman hızlı tren hattı projeleri ile Gebze-Darıca metro hattı projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. CHP'li Tarhan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Karaman'da Eylül ayında 275 konut satıldı!

Türkiye İstatistik Kurumu Konya Bölge Müdürlüğü 2020 yılı Eylül ayı içerisinde Karaman'da 275 konut satıldığını açıkladı. 

Karaman’da 2020 yılı Ağustos ayında 415 konut satıldı!

Türkiye İstatistik Kurumu Konya Bölge Müdürlüğü 2020 yılı Ağustos ayı Konut Satışı İstatistikleri'ne göre, Karaman’da 2020 yılı Ağustos ayında 415 konut satıldı.

Karaman’da konut satışları yüzde 67 arttı!

TÜİK Konya Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2020 yılı Temmuz ayı itibariyle Karaman'da toplam konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 67 oranında artış kaydederek, bir önceki aya göre yüzde 6,4 oranında düşerek 441 adet olarak açıklandı.

Karaman'da Haziran 2020'de 471 konut satıldı!

TÜİK Konya Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 2020 yılı Haziran ayı itibariyle Karaman'da toplam konut satışı 471 oldu...

Konya-Karaman hızlı tren hattı yıl sonunda açılacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman tren hattının yıl sonunda açılacağını müjdeledi.

Karaman’da Nisan ayında 115 konut satıldı!

Türkiye İstatistik Kurumu Konya Bölge Müdürlüğü'nün verilere göre Karaman’da Nisan ayında 115 konut satıldı.

Karaman Konya yol çalışmaları Haberi

Karaman Konya yol çalışmaları

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve şehrin en önemli şehir girişleri olan Karaman-Konya Yolu Girişi ve Ereğli Yolu Girişi üzerinde bulunan kavşaklarda düzenleme çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan “Şehrin en önemli girişlerinden olan Karaman-Konya Yolu Girişi ve Ereğli Yolu Girişleri üzerinde bulunan kavşaklarımızda gerçekleştireceğimiz düzenleme çalışmalarımıza başladık. Bu düzenlememiz ile şehrimizin her iki önemli girişi üzerinde bulunan kavşaklar, daha gösterişli ve daha anlamlı bir hale gelecek”...