Karaman toki ne zaman

Karaman toki ne zaman

TOKİ tarafından Karaman'da yapılacak konutlar için kura töreni yapıldı. Kurada 364 kişi ev sahibi olmanın sevincini yaşadı...

TOKİ ne kadar tazminat ödedi?

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, TOKİ'nin 2002-2018 yılları arasında aleyhine açılan 46 bin davadan 26 binini kaybettiğini, bunun sonucunda 165 milyon lira tazminat ödediğini söyledi.

Karaman TOKİ 75 konut ihalesi 20 Haziran'da!

Karaman İli, Başyayla İlçesi, Başköy Mahallesi 75 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 20 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Karaman Kırbağı 2019 kura çekilişi ne zaman?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasında satışa çıkarılan Karaman Kırbağı projesine 8 bin 853 başvuru geldi. TOKİ Karaman Kırbağı 2019 çekim tarihi belli oldu. Peki TOKİ Karaman Kırbağı 2019 kura çekilişi ne zaman? İşte yanıtı...

TOKİ Karaman Sudurağı 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Karaman Sudurağı 2019 başvuruları ne zaman? TOKİ Karaman Sudurağı 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Karaman Sudurağı 2019 ödeme planı nasıl? TOKİ Karaman Sudurağı 2019 başvuru şartları neler? İşte TOKİ Karaman Sudurağı 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ Karaman Kırbağı 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Karaman Kırbağı 2019 nerede? TOKİ Karaman Kırbağı 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Kırbağı 2019 ödeme planı nasıl? TOKİ Karaman Kırbağı 2019 kura çekilişi ne zaman? TOKİ Karaman Kırbağı 2019 başvuruları ne zaman? İşte TOKİ Karaman Kırbağı 2019 projesi 30 soruda tüm detaylarıyla...

Karaman TOKİ'deki 31 konuta 370 başvuru yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karaman'da hayata geçirdiği 2 projenin hak sahipleri kura ile belirlendi.

Karaman TOKİ Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karaman’da hayata geçirilecek 265 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı.

TOKİ Aliağa'da 24 arsa satışa çıkardı!

Mülkiyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’ne ait Aliağa’da bulunan 24 adet arsa açık artırma yöntemiyle satışa sunacak.

Karaman TOKİ kura sonuçları açıklandı!

TOKİ'nin Karaman Kırbağı projesindeki 577 konut için kura çekimi yapıldı. Karaman TOKİ kura sonuçları açıklandı.

TOKİ Karaman Kırbağı Alt Gelir kurası ne zaman?

419 konutun kura ile satılacağı TOKİ Karaman Kırbağı Alt Gelir Grubu projesinde kura çekimi için heyecan başladı. Peki, TOKİ Karaman Kırbağı Alt Gelir kurası ne zaman?

TOKİ Karaman Kırbağı kura çekimi!

Toplamda 140 adet daireden meydana gelen TOKİ Karaman Merkez Kırbağı projesindeki daireler kura ile satılıyor. Peki, TOKİ Karaman Kırbağı kura çekimi ne zaman?

TOKİ Karaman Merkez Kırbağı kurası!

TOKİ'nin Karaman Merkez Kırbağı Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 140 konut kura ile satılacak. Peki, TOKİ Karaman Merkez Kırbağı kurası ne zaman?

TOKİ Karaman Merkez kura çekim günü!

TOKİ'nin Karaman Merkez Kırbağı ‘’Alt Gelir Grubu Konut Projesi’’ kapsamında yer alan 419 konut için başvurular henüz başlamadı. Peki, TOKİ Karaman Merkez kura çekim günü ne zaman?

Karaman toki ne zaman Haberi

Karaman toki ne zaman

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 50 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kapsamında Karaman'ın Kırbağı mahallesinde 2+1 ve 3+1 planda yapılacak 364 konut için kura töreni yapıldı.

364 konut için 7 bin 683 kişinin başvurduğu kura töreni Kazım Karabekir Spor Salonu'nda Noter huzurunda düzenlendi. Kura törenine katılan vatandaşlar, kendilerine çıkacak daireleri meraklı gözlerle bekledi. Kurada isimleri çıkan ve ilk kez ev sahibi olan vatandaşlar sevinç gözyaşları döktü. Engelli kontenjanından ev sahibi olan Fatma Karabaş sahnede gözyaşlarını tutamayarak, “Çok mutlu oldum. Artık başkasının kirasından kurtulacağız.” dedi.

83 yaşında ev sahibi olduğunu belirten Hüseyin Dağlıoğlu ise, "Benim bugüne kadar kendime ait evim olmamıştı. 83 yıl sonra ev sahibi oldum. Çok mutluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Alt ve orta gelirliler için yapılacak...