karınca inşaat adresi

karınca inşaat adresi

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Gayrimenkul ve ofiste yatırımın yeni adresi Cendere bölgesi!

Kağıthane Cendere Caddesi son yıllarda inşaat firmalarının uğrak adresi oldu. Vadistanbul AVM ve Axis AVM'nin yapılmasıyla yoğunluğu artan bu bölgede birçok konut projesi yer alıyor. 

Bosch İnşaat ve Konut Konferansı 9 Ocak'ta!

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü kurumları sektörün VIP buluşma adresi sayılan 6. İnşaat ve Konut Konferansı 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

6. İnşaat ve Konut Konferansı için geri sayım başladı! 

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün öncü kurumları sektörün VIP buluşma adresi sayılan 6. İnşaat ve Konut Konferansı 9 Ocak 2018'de gerçekleştirilecek.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi!

Ağaoğlu İnşaat tarafından 3 milyar dolar yatıırm bedeliyle hayata geçirilecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Peki Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi..

Cihan İnşaat Avrupark Hayat açık adres!

Toplam 1.095 konut ve 89 ticari üniteden meydana gelen Avrupark Hayat projesi Cihan İnşaat imzasıyla Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. İşte Cihan İnşaat Avrupark Hayat açık adresi...

Kain İnşaat My Hill 4 projesinin temeli atılıyor!

İnşaat sektöründe güven ve kalitenin adresi olan Kain İnşaat, yeni projesi My Hill 4’ün temeli için çalışmalara başladı. My Hill 4, 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden oluşacak.

İnşaat ve Konut Konferansı 24 Ocak'ta!

İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 5. yılında tekrar kapılarını 24 Ocak 2017 tarihinde açacak.

5. İnşaat ve Konut Konferansı 24 Ocak'ta!

24 Ocak 2017 tarihinde Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 5. yılında tekrar kapılarını açıyor.

Kırklareli'de inşaat sektörü canlı!

2007 yılından bu yana gelişimi çok hızlı şekilde devam eden ilimiz Kırklareli'de, inşaat sektörünün karınca gibi çatıştığı gözlerden kaçmıyor.

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

TNC İnşaat Yapı Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

TNC İnşaat Yapı Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Bekir Tuncer Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 28 Ocak'ta Avcılar, Cihangir Mahallesi, Karınca Sokak'ta kuruldu.

Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı yarın başlıyor!

26 Ocak 2016 tarihinde Silverline Platin Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.

4. İnşaat ve Konut Konferansı'na geri sayım!

26 Ocak 2016 tarihinde Silverline Platin Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İnşaat ve konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.

karınca inşaat adresi

karınca inşaat adresi karınca inşaat adresi

Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, 100 bin TL sermaye ile 28 Temmuz'da Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu. 


Karınca Pan Yatırım İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat sözleşmeleri dahil her türlü inşaat projelerine yönelik danışmanlık hizmetleri verilmesi ve genel müteahhitlik faaliyetlerinde bulunularak, inşaat ve taahhüt işleri yapmak, buna ilişkin her türlü malzemenin üretim ve satışı faaliyetleri de dahil tüm resmi merciler ve özel kuruluşlar nezdinde işlemler yapmak, Site yönetim ve güvenliği faaliyetlerinde bulunmak, - Konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. - Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat...