Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim

Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor. Çukurova Tower’da fatura ödeme hizmeti ile faturaların ilgili kuruma ödenmesini sağlamak da mümkün.

Çukurova Tower Rezidans!

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu ve Çukurova Tower tarafından konumlandırılan Çukurova Tower Rezidans fiyatları...

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim?

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz. Çukurova Tower Kartal satılık daire fiyatları 142 bin TL'den başlangıç gösteriliyor...

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim?

Toplan 236 adet daireden oluşan Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim, sorusuna 2014 yılının Ekim ayı olarak yanıt veriliyor...

Çukurova Tower'da son daireler 260 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower'da kalan son daireler için satış süreci devam ediyor. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire satışta! 260 bin TL'ye!

Çukurova Gayrimenkul imzası ile inşa edilen ve dairelerin hemen teslim edildiği Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire alıcılarını bekliyor..

Kartal Çukurova Tower'da son daireler satışta!

Yaşamın başladığı Kartal Çukurova Tower'da kalan son daireler alıcılarını bekliyor. Banka kredisi ile projede ev sahibi olunabiliyor..

Kartal Çukurova Tower'da 260 bin TL'ye!

Yaşamın başladığı Kartal Çukurova Tower'da son 6 daire sahibini bekliyor. Projede fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor..

Kartal Çukurova Tower fiyat 2018!

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower'da hemen teslim daireler 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor..

Çukurova Tower’da son 9 daire satışta!

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Tower’daki son 9 dairesini avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje, 253 konuttan meydana geliyor.

Çukurova Tower Kartal'da son 10 daire için kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Tower’da son 10 daire için yeni bir kampanya başlattı. 60 ay boyunca sıfır faiz uygulanan Çukurova Tower’ın en önemli avantajlarından biri oturuma hemen başlanabiliyor olması…

Kartal Çukurova Tower iletişim!

Kartal Çukurova Tower iletişim için 0216 517 55 55 telefon numarasından satış ofisi ile görüşebilirsiniz. 36 katlı tek blok halinde inşa edilen projede banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.

Kartal Çukurova Tower!

Kartal Çukurova Tower 'da daire teslimleri hemen yapılıyor. Bağdat Caddesi’ne 15 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor.

Kartal Çukurova Tower satış ofisi!

Kartal Çukurova Tower satış ofisi ile 0216 517 55 55 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Toplamda 253 adet daireden meydana gelen proje 7 bin 68 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Kartal Çukurova Balkon'da teslimler Haziran 2017'de!

ÇUKUROVA Kent Yapı, Çukurova Tower'ın ardından Kartal'da yeni bir projeye daha başladı. Çukurova Balkon, 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde 18 ve 19 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Çukurova Tower'da kolay yaşam!

Kartal'ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor.

Çukurova Tower’da Back Up Concierge hizmeti sunuluyor!

Kartal’ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor...

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim Haberi

Kartal Çukurova Tower ne zaman teslim

Kartal’ın en yüksek rezidansı olan adalar ve deniz manzaralı Çukurova Tower, sakinlerine Back-Up Concierge hizmetiyle geniş yelpazede hayatı kolaylaştıran uygulamalar sunuyor. Bu uygulama ile eğlenceden temizliğe, otel ve uçak rezervasyonundan oto kiralamaya, hediye gönderiminden davet organizasyonlarına kadar pek çok farklı konuda 7 gün 24 saat hizmet sunuluyor. Yaşamın başladığı Çukurova Tower’ın sakinleri detaylarla uğraşmadan kendilerine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırıyor ve rezidans konforunun tadını çıkarıyor.

Rezervasyonunuz sinema için mi olsun otel için mi?

Concierge ayrıcalığından yararlanan Çukurova Tower sakinleri sinema, tiyatro, sergi gibi şehirdeki tüm kültürel etkinliklerden haberdar ediliyor ve rezervasyonları yapılıyor. Otel, uçak rezervasyonları ve bilet temininin yanı sıra seyahate çıkarken tercih edilen destinasyondaki konaklama ve ulaşım imkanlarını kolayca öğreniyor ve yine isterlerse rezervasyonları ücretsiz olarak rahatça yaptırılıyor. Vize...