Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları

Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları

ERA Türkiye tarafından Bahçeşehir Üniversitesi Bursa Kampüsü'nde 'Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları' konulu seminer düzenlendi. Kadir Tümen, "Gayrimenkulde en hızlı gelişen şehirlerden birinin Bursa olacak." dedi.

Ceylanlar Kentsel Dönüşüm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ceylanlar Kentsel Dönüşüm Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Bilal Ceylan ve Hakan Ceylan ortaklığında kuruldu.

Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi'ne start verildi!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kamulaştırma çalışmalarının hayata geçirdiği 'Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi'ne başladı. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda, yıllık 42 milyon lira kira tasarrufu sağlayacak. 

Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı kuruldu!

Kentsel dönüşümün gelişmesi ve Şehircilik Üniversitesi'ni açmak amacıyla Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı kuruldu. Sektörün önde gelen temsilcileriyle beraber kurulan KENTSEV, sektör açısından yeni bir oluşum oldu.

Kentsel dönüşüm ve yapısal güçlendirme çalışmaları TBMM'de!

Kentsel dönüşüm ve yapısal güçlendirme çalışmaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Akın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

5 ilde kamulaştırma ve kentsel dönüşüm başlıyor!

Kastamonu, Muğla, Aydın ve Denizli'de bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verildi. Kayseri'nin Kocasinan ilçesindeki bazı alanlar ise kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak açıklandı.

Nevşehir’e kentsel dönüşüm ve millet bahçesi müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kentsel dönüşüm ve ’İmar Barışı’ düzenlemesi ile ilgili çalışmaları incelemek üzere Nevşehir’e geldi. Kurum, devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

Elazığ Kesrik ve Gümüşkavak'ta kentsel dönüşüm başlıyor!

Elazığ'ın Merkez İlçesi'ne bağlı Kesrik ve Gümüşkavak Mahallesi sınırlarındaki alan kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi..

İnşaat sektörü kentsel dönüşüm ve kamu yatırımları ile büyüyecek!

2017 yılını değerlendiren Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, gelecek dönemde inşaat sektörünün kentsel dönüşüm ve kamu yatırımları ile büyüyeceğini söyledi..

Kentsel dönüşüm ve ticari kiralamalarda yaşanan uyuşmazlıklar!

Abcoo Hukuk Bürosu avukatları kentsel dönüşüm ve ticari kiralamalarla ilgili ne tür uyuşmazlıkların yaşandığından bahsederken, sorun henüz doğmadan önemli önerilerde bulundu. İşte detaylar...

Kentsel dönüşüm ve büyük projeler konut fiyatlarını yükseltti!

Kentsel dönüşüm ve büyük projelerin devam ettiği İstanbul'da Çatalca, Ankara'da Kızılcahamam ve İzmir'de Karaburun'da konut fiyatları yükseldi. 

Adana'da kentsel dönüşüm ve imar sorunları konuşuldu!

Adana'da kentsel dönüşüm ve imar projeleri kapsamında çalışmaları devam ediyor. Adana'da kentsel dönüşüm ve imar sorunları konuşuldu.

Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Şehirler Kurultayı İzmir’de gerçekleşiyor!

SABAH gazetesinin düzenlediği Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Şehirler Kurultayı İzmir’de gerçekleşiyor. Kurultayda dönüşüm politikaları masaya yatırılacak

Ankara Yenice ve Karşıyaka'da kentsel dönüşüm başlayacak!

Ankara İli, Kızılcahamam İlçesi, Yenice ve Karşıyaka Mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi.

Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları

Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları

ERA Türkiye Franchise Geliştirme ve Satış Direktörü Kadir Tümen, önümüzdeki yıllarda gayrimenkul sektörü açısından en hızlı gelişen şehirlerden birinin Bursa olacağını söyledi. Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi ERA Türkiye tarafından Bahçeşehir Üniversitesi Bursa Kampüsü'nde 'Kentsel Dönüşüm ve Gayrimenkulde Yatırım Fırsatları' konulu seminer düzenlendi. 


Seminer öncesinde soruları yanıtlayan Tümen, Bursa'nın arazi yatırımcıları için çok avantajlı bir şehir olduğunun altını çizdi. Bursa'ya ulaşımın kolay olmasının şehre artı bir değer kattığım belirten Tümen, "Bursa önümüzdeki yıllarda gayrimenkul sektörü açısından en hızlı gelişen şehirlerden biri olacak" dedi. Şehrin batıya doğru geliştiğini hatırlatan Tümen, "Konut yatırımında İhsaniye, Beşevler ve Ataevler'deki hareketlilik Görükle'ye kadar uzamış durumda. Ayrıca Mudanya Yolu, Bademli'de talep gören yerlerin başmda geliyor. Ticari gayrimenkul hareketliliği ise Mudanya yolu, Ankara yolu üzerinde yoğunlaşıyor" diye konuştu. 


PAZAR...