Kibar Holding Risk Yönetimi Direktörü kim

Kibar Holding Risk Yönetimi Direktörü kim

Kibar Holding bünyesinde yeni kurulan Risk Yönetimi Direktörlüğü’ne Dr. Cumhur Bilgili getirildi. Bilgili, 2014 yılında “Yılın Risk Profesyoneli” ve 2015 yılında ‘Yılın İş Sürekliliği Stratejisi’ büyük ödüllerine sahip.

Kibar Holding’den koronavirüs dayanışmasına 4 milyon TL’lik destek!

Kibar Holding, Sağlık Bakanlığı ve hastanelere yapılan yardımlarla  “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına 4 milyon TL’lik destek verdi.

Kibar Holding Güç Bizde Gelişim Merkezi açıldı!

Kibar Holding, insan kaynağının öğrenme ve gelişim süreçlerini desteklemek amacıyla yapımı 35 günde tamamlanan "Güç Bizde Gelişim Merkezi"ni hizmete açtı.

Haluk Kayabaşı: Yurtdışında da büyümek istiyoruz!

Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı ile grubun önümüzdeki döneme ilişkin stratejilerini paylaştı. Kayabaşı, Doğu Avrupa'da tesis satın almak için araştırma yaptıklarını söyledi. 

Haluk Kayabaşı: Doğu Avrupa'da tesis satın alacağız!

Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı, Doğu Avrupa'da tesis satın almak için araştırma yaptıklarını, ABD'de ise alüminyum tesisi kurmayı planladıklarını söyledi...

Kibar Holding yurtdışında da büyümek istiyor!

Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı grubun önümüzdeki döneme ilişkin stratejilerini açıkladı. Kayabaşı, Doğu Avrupa'da tesis satın almak için araştırma yaptıklarını, ABD'de ise alüminyum tesisi kurmayı planladıklarını söyledi. 

Yabancı gayrimenkul yatırımcısı buraya gelip park eder!

Türkiye ekonomisine ilişkin soruları yanıtlayan Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Şu anda Türk Lirası bazında baktığımda ben önümüzdeki süreçte Türk iç pazarına değil, önemli miktarlarda yabancı yatırımcının da gayrimenkul alacağını düşünüyorum" dedi...

Haluk Kayabaşı Kibar Holding'in CEO'su olacak!

Kibar Holding CEO’su Tamer Saka, Mart ayı sonu itibariyle görevinden ayrılacak.

Yeni yatırım seferberliği gelebilir!

Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, yurtiçindeki yeni, önemli ve ölçekli yatırımlar için açıklamalarda bulundu. Ali Kibar, yeni yatırım seferberliğinin gelebileceğini açıkladı. 

Şennur Kuru, Kibar Holding'in insan kaynakları başkanı oldu!

Otomotiv, metal, gıda, enerji, gayrimenkul, ambalaj ve alüminyum gibi sektörlerde faaliyet gösteren Kibar Holding'in insan kaynaklan bölüm başkanlığı görevine Şennur Kuru atandı.

Kibar Holding'ten Karasu'ya 800 milyon dolarlık yatırım!

Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, yatırım ve projelerden bahsetti. Kibar, Karasu'da planladıkları yatırımın toplam tutarının 800 milyon doları bulacağını belirtti.

Kibar Holding'in yeni ambalaj fabrikası Nisan'da açılıyor!

Kibar Holding, karlı büyüdüğü bu dönemlerde yeni yatırım ve satın almalar peşinde koşuyor. Kibar Holding, Endüstri 4.0'a uygun yeni ambalaj fabrikasını Nisan ayında açıyor.

Kibar Holding Tuzla'da karma proje yapacak!

2016 yılını 25 milyar TL ciro ile kapatan Kibar Holding,Tuzla'daki 400 dönümlük fabrika arazisi için planlamalara başladı.

Gayrimenkul sektörü 2017'de temkinli!

Kibar Holding Ceo'su Tamer Saka "2017'de de büyüme ve kârlılık odak noktamızda olmaya devam edecek. Ancak bu büyümeyi gerçekleştirirken temkinli davranmayı sürdüreceğiz, adımlarımızı düşünerek atacağız. " dedi.

Kibar Holding Risk Yönetimi Direktörü kim Haberi

Kibar Holding Risk Yönetimi Direktörü kim

Kibar Holding bünyesinde yeni kurulan Risk Yönetimi Direktörlüğü’ne Dr. Cumhur Bilgili getirildi. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasaları ve Borsa üzerine tamamlayan Bilgili, doktorasını Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü, Bankacılık Ana Bilim Dalı bölümünde yaptı.


Kariyerine 1999 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Bilgili, ticari şubelerde satış ve pazarlama, ticari krediler bölümünde kredi analizi ve tahsisi konularında çalıştı. Bu görevi sırasında eş zamanlı olarak Doğu Avrupa İş Ünitesi‘nde kredi yönetim politikaları proje liderliği ve iç kontrol (SOX) süreç yönetimi sorumluluklarını üstlendi.


2006 yılında Shell & Turcas Petrol A.Ş.‘de Perakende Satışlar Kredi Kontrolörü olarak görev yaptı.2009 – 2016 yılları arasında Brisa Bridgestone’da Risk Yönetim Müdürlüğü görevini üstlendi. 2012 yılında Cornell University...