kiptaş projeleri 2022

kiptaş projeleri 2022

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Aydınlık Evler projesinin kuraları çekildi.

KİPTAŞ Tuzla kura sonucu 13 Ocak 2022 kazananlar listesi!

KİPTAŞ Tuzla kura sonucu 13 Ocak 2022 kazananlar listesi sonuçlarını haberimizde derledik. İşte KİPTAŞ Tuzla kura sonuçları...

KİPTAŞ Aydınlık Evler kura sonucu 13 Ocak 2022!

KİPTAŞ Aydınlık Evler kura sonucu 13 Ocak 2022 haberimizde yer alıyor. Projeden 3 bin 400 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Ocak 2022'de satışa çıkacak konut projeleri!

2022 yılının Ocak ayında satışa sunulacak olan konut projeleri lansman dönemine özel olarak başlatılan kampanyalarla alıcılarını bekliyor. İşte Ocak 2022'de satışa çıkacak o konut projeleri...

KİPTAŞ Aydınlık Evler kura sonucu 05.01.2022!

KİPTAŞ Aydınlık Evler kura sonucu 05.01.2022 haberimizde yer alıyor. İşte KİPTAŞ Aydınlık Evler kura sonucu 05.01.2022 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

İzmir'de metro projeleri için bütçeler belirlendi!

İzmir'de 2022 Mali Yılı için bütçe kararları alındı. Ayrılan bütçeler arasında metro projeleri de yer alıyor.

Fikirtepe'de projeleri Kiptaş ve İller Bankası tamamlayacak!

Fikirtepe’de yaşanan sıkıntılar hakkında en net çözüm Çevre ve Şehircilik Bakanlığı aracılığı ile getirişiyor. Bakanlık mevcut sıkıntılı projeleri Kiptaş ve İller Bankası aracılığıyla tamamlanacağını açıkladı. 

Katar'dan 2022 FIFA Dünya Kupası projeleri için güvence!

Katar, 2022 FIFA Dünya Kupası projeleri için güvence verdi. Katar'daki Projeler ve Miras Yüksek Kurulu Genel Sekreteri Zevadi: "Statların ve spor tesislerinin yapım maliyeti 12 yıla yayılmış şekilde yaklaşık 23 milyar Katar riyali tutuyor" dedi.

Kiptaş Fikirtepe'de satış ofisi açtı!

İller Bankası ve İBB iştiraki olan Kiptaş ile Fikirtepe'de proje yapan Vartaş ve Anka Yapı’nın projeleri için ortaklık kurulmuştu. Kiptaş projeler için Fikirtepe'de satış ofisi açtı.

2022 Dünya Kupası projeleri için 500 milyar dolar harcanacak!

Katar'da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası projelerinin maliyetleri dudak uçuklattı. El-Emadi, "Stat dışında, otoyollar, havaalanları, limanlar ve hastaneler gibi birçok alana yatırımda bulunuluyor'' dedi.

Kiptaş Fikirtepe'de sahaya iniyor!

Fikirtepe’de zora düşen Vartaş ve Anka’nın projeleri için ‘çözüm’ imzaları atıldı. Finansman desteğini İller Bankası verecek, inşaatları Kiptaş yapacak. Kiptaş, 5 Şubat’a kadar sahaya inecek

KİPTAŞ'ın 2013 yılı itibariyle tapu verilen projeleri hangileri?

Kiptaş internet sitesinde yaptığı açıklamayla 2013 yılı itibariyle tapu verilmeye başlanan bölge ve projelerini açıkladı...

Kiptaş konut projeleri 20 Eylül'de görüntülendi!

Kiptaş'ın İstanbul geneli konut projelerini 20 Eylül 2012 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Kiptaş'ın yeni projeleri neler? İsmet Yıldırım açıklıyor!

SkyTurk 360'daki Emlak Kulisi Programına Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım konuk oldu

kiptaş projeleri 2022 Haberi

kiptaş projeleri 2022

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ'ın, temelini geçen ay attığı, toplamda 321 sosyal konut ve 22 bağımsız birimin yer aldığı "Tuzla Aydınlık Evler" projesinin kura çekilişi yapıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, İstanbul Zeytinburnu'nda yer alan KİPTAŞ Genel Müdürlük binasında noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle 321 konut ve 22 bağımsız birim sahibini buldu.

Kura töreninde önemli açıklamlalar yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, projeye yapılan 158 bin 42 başvurudan duyduğu memnuniyetine değinerek, hedeflerinin en uygun fiyatlarla vatandaşlara sosyal konut üretmek olduğunu dile getirdi.

Kendileriyle iş birliği gerçekleştirmek isteyen mülk sahiplerine de çağrı yapan Ekrem İmamoğlu, arazisini iyi anlamda değerlendirmeyi düşünen kişi ve kurumlara İBB iştiraki KİPTAŞ'ın kapısının açık olduğunu belirtti.

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt da törende gerçekleştirdiği konuşmada,...