kit genel yatırım ve finansman programı

kit genel yatırım ve finansman programı

Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT), bu yıl 24 milyar 316 milyon 672 bin liralık yatırım yapacak. KİT'ler arasında en fazla yatırımı, bu yıl da TCDD gerçekleştirecek...

Sawa Gayrimenkul Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sawa Gayrimenkul Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 450 bin TL sermaye bedeli ile Fatih'te Fıras Slık ve Talal Jlealaty ortaklığında kuruldu. 

Kayalar Rael Estate Yatırım Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayalar Rael Estate Yatırım Gayrimenkul Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Shaımaa Elsayed  Mohamed Aly Nassar tarafından kuruldu. 

Shammaoğlu Internatıonal Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shammaoğlu Internatıonal Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Alaa Shamma tarafından kuruldu. 

Fadel Gayrimenkul İnşaat Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fadel Gayrimenkul İnşaat Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Fadel tarafından kuruldu. 

Al Baher Gayrimenkul Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Baher Gayrimenkul Yatırım Ve Genel Ticaret Limited Şirketi Baher Azzawı ve Falak Alazzawı ortaklığında 120 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

DSİ Genel Müdürlüğü'nden Ankara'ya 1 milyar 900 milyon lira yatırım!

DSİ Genel Müdürlüğü, 2003-2016 yıllarında Ankara'ya yaklaşık 1 milyar 900 milyon liralık yatırım yaptı

KİT bu yıl konut sektörüne 1 milyon 62 bin lira yatırım yapacak!

Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT), bu yıl 11 milyar 884 milyon 373 bin liralık yatırım yapacak. KİT'ler arasında en fazla yatırımı, bu yıl da TCDD gerçekleştirecek. Bu yıl içerisinde konut sektörüne 1 milyon 62 bin lira KİT yatırımı yapılması öngörülüyor.

Erzurum'da teşvikli yatırım sayısı 289’a yükseldi!

Erzurum’da 2001-2015 ekseninde ekonomik hayata kazandırılan teşvikli yatırım sayısı 289’a yükseldi. 15 yılda 85 bölgesel, 204 genel yatırım teşvik belgesi alma hakkı kazandı.

Mutlu Yatırım Proje'nin genel kurul toplantısı tescillendi!

Mutlu Yatırım Proje ve Gayrimenkul Geliştirme'nin 22 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul toplantısı 18 Mayıs 2015 tarihinde tescil edildi.

Edip Gayrimenkul Yatırım Genel Kurulu tescil edildi!

Edip Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş., 21.04.2015 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısının tescil edildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte açıklama...

Mutlu Yatırım genel kurulda onaylanan bilgilendirme politikasını yayınladı!

Mutlu Yatırım Proje ve Gayrimenkul Geliştirme 22 Mart 2015 tarihli olağan genel kurul toplantısında onaylanan bilgilendirme politikasını yayınladı.

KİT'ler 11 milyar liralık yatırım yapacak!

TCDD 5 milyar lira ile en fazla yatırım gerçekleştirecek KİT olurken, bu kurumu 1 milyar 650 milyon lira ile TEİAŞ, 1 milyar 445 milyon lira ile TPAO izliyor

KİT'ler bu yıl 11 milyar lira yatırım yapacak!

KİT'ler bu yıl 11 milyar lira yatırım yapacak. KİT'ler bu yıl 11 milyar 61 milyon 7 bin liralık yatırım yapacak. Yatırımların sektörel dağılımına göre bakıldığında, yatırımların yüzde 54'ünü ulaştırma- haberleşme oluşturuyor.

kit genel yatırım ve finansman programı

kit genel yatırım ve finansman programı kit genel yatırım ve finansman programı

Kamu İktisadi Teşebbüsleri, bu yıl 24 milyar 316 milyon 672 bin liralık yatırım yapacak. TCDD, 8 milyar 452 milyon 258 bin lirayla önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da en fazla yatırım yapan KİT'ler arasında ilk sırada yer alacak.
AA muhabirinin, 2020 Yılı Yatırım Programı'ndan yaptığı derlemeye göre, geçen yıl 13 milyar 765 milyon 642 bin lira olan yatırım ödeneği, bu yıl 24 milyar 316 milyon 672 bin lira olarak öngörülüyor.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; TCDD, 8 milyar 452 milyon 258 bin liralık ödenekle önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da en fazla yatırım yapacak KİT'ler arasında ilk sırada yer aldı. TCDD'yi 5 milyar lirayla Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) ve 4 milyar lirayla Türkiye Elektrik...