kızılay 17 ağustos etkinlikleri

kızılay 17 ağustos etkinlikleri

17 Ağustos depreminin yıl dönümünde gerçekleştirilecek farkındalık çalışmalarıyla hem kaybedilen canların unutulmadığı gösterilecek hem de afetlere hazırlıklı ve dirençli bir toplum olma zorunluluğuna da dikkat çekilecek.

Türk Kızılay'dan Marmara Depremi'nin 21. yılına özel farkındalık çalışmaları!

17 Ağustos depreminin yıl dönümünde gerçekleştirilecek farkındalık çalışmalarıyla hem kaybedilen canların unutulmadığı gösterilecek hem de afetlere hazırlıklı ve dirençli bir toplum olma zorunluluğuna da dikkat çekilecek.

Kocaeli Derince Millet Bahçesi ihalesi 17 Ağustos'ta!

Kocaeli İli, Derince İlçesi, Çenedağ Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İş (E- İhale) ihalesi 17 Ağustos 2020 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

Mistral GYO'nun olağan genel kurul toplantısı 17 Ağustos'ta! 

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın 2019 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısı 17 Ağustos'ta yapılacak...

17 Ağustos depreminden sonra müteahhitlere 2 bin 100 dava açıldı!

17 Ağustos tarihinde yaşanan 7.4 büyüklüğündeki Marmara Depremi, Türkiye yakın tarihinin en büyük felaketi olarak hafızalara kazındı

Danıştay, Saraçoğlu Mahallesi’nin Emlak Konut'a devrini durdurdu!

Danıştay 10. Dairesi, Kızılay Saraçoğlu Mahallesi'nin Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'ye devrini düzenleyen 17 Ağustos 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararının yürütmesi durduruldu. 

İzmit 17 Ağustos Deprem Müzesi'nin inşaatı tamamlandı!

İzmit’te hayata geçirilen 17 Ağustos Deprem Anma ve Farkındalık Müzesi, Gölcük depremi başta olmak üzere dünyanın büyük depremlerinin meydana getirdiği büyük yıkımları gelecek nesillere gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı canlandırma tekniğiyle aktararak olası doğal afetlere karşı bilinçlenmelerini

TOKİ Emirbeyazıt kura sonucu 17 Ağustos 2017!

TOKİ Emirbeyazıt kura sonucu 17 Ağustos 2017 henüz belli olmadı. Projedeki konutların kura çekilişi yarın yapılacak.

17 Ağustos Menteşe kura sonucu!

17 Ağustos Menteşe kura sonucu henüz belli olmadı, projede yer alan konutların kuraları yarın çekilecek.

TOKİ Muğla Menteşe kura sonucu 17 Ağustos 2017!

TOKİ Muğla Menteşe kura sonucu 17 Ağustos 2017 henüz açıklanmadı. Projede yer alan konutların kura çekilişi 17 Ağustos'ta gerçekleştirilecek.

Atmaca Gayrimenkul basın daveti 17 Ağustos'ta!

Şimdiye kadar 7 projede 1.592 adet bağımsız bölümün teslimini yapan Atmaca Gayrimenkul basın daveti 17 Ağustos'ta yapılacak.

Kentsel dönüşüm, 17 Ağustos depremiyle başladı!

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, 17 Ağustos depreminin yıl dönümü ile ilgili görüşlerini paylaştı.

17 Ağustos depremiyle toplumsal bilinçlenme yaşadık!

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık 17 Ağustos depreminin yıl dönümü ile ilgili görüşlerini paylaştı.

İzmir Körfez Evleri’nin temeli 17 Ağustos’ta atılacak!

40 milyon yatırımla yükselecek İzmir Körfez Evleri’nin temeli 17 Ağustos’ta törenle atılacak. Projenin yüzde 70’i satıldı.

kızılay 17 ağustos etkinlikleri

kızılay 17 ağustos etkinlikleri kızılay 17 ağustos etkinlikleri

Türk Kızılay, yüzyılın felaketi olarak da nitelendirilen 17 Ağustos Marmara Depremi'nin 21. yılında bir dizi farkındalık çalışması ve etkinlik gerçekleştirecek.

Kızılay tarafından yapılan açıklamaya göre, 16 Ağustos tarihinde Düzce, Hendek ve İzmit’te bir araya gelecek Kızılay gönüllüleri, depremden en çok etkilenen güzergahlar üzerinden geçerek Sakarya'ya kadar pedal çevirecek. Pandemi sebebiyle sembolik sayıdaki Kızılay gönüllüsü bisikletçi, yol boyunca da deprem çantasının bir parçası olan düdüklerle deprem gerçeğine dikkati çekecek.

17 Ağustos tarihinde ise Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi'nin moderatörlüğünde Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, binlerce vatandaşa çevrim içi olarak afetlerden korunma ve güvenli yaşam eğitimi verecek.

Kızılay, çok sayıda gönüllüsü ve aktif personeli ile yaşanan acıların unutulmaması ve yaşananlardan dersler çıkarılarak benzer acıların bir daha yaşanmaması amacıyla...