KMU İnşaat çekmeköy iletişim

KMU İnşaat çekmeköy iletişim

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı.

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Aslan Gıda Mobilya Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Ali Arslan tarafından açıldı.

Koçyapı Turizm İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Koçyapı Turizm İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün 20 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Bk Kılıçay İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi bugün Çekmeköy'de 101 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Erdem Ajans Reklam İnşaat Medya Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Erdem Ajans Reklam İnşaat Medya Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 15 Kasım'da açıldı. 

Çekmeköy Park Ağaoğlu Evleri fiyat listesi!

Çekmeköy Park Ağaoğlu Evleri fiyat listesi 446 bin TL'den başlıyor. Ağaoğlu İnşaat Çekmeköy Park projesinde lansmana özel yüzde 25 indirim imkanı sağlanıyor...

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çekmeköy İnşaat Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Metin Çolak ve Ümran Pektezel ortaklığında 1 milyon 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çekmeköy Dreamlife Konutları'nda inşaat başladı!

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları’nda inşaat başladı.

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı.

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi açıldı!

Demiroğlu Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy Şubesi 100 bin TL sermaye ile 3 Haziran'da Çekmeköy Mimar Sinan Mahallesi Caddesi' nde açıldı.

Çizmeci Grup'tan Çekmeköy'de yeni proje: Ormanpark!

Çizmeci İnşaat Çekmeköy Taşdelen'de yeni bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Aynı bölgede Konsept ve Metropark projelerini de yürüten şirket Ormanpark projesi için kolları sıvadı.

Çizmeci Metropark'ta teslimler 18 ay sonra gerçekleşecek!

Çizmeci inşaat, Çekmeköy - Taşdelen'de 4 ay önce temeli atılan Çizmeci Metropark'ı 18 ay sonra sahiplerine teslim edecek. 5 bin 850 metrekare inşaat alanına sahip proje 4 blokta 156 daireden oluşuyor.

Çizmeci İnşaat Metropark Çekmeköy!

Taşdelen metro istasyonuna 50 metre mesafede bulunan Çizmeci İnşaat Metropark Çekmeköy projesi 5 bin 850 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 20 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy!

Habitat İnşaat Meydan Çekmeköy projesi alanları 76 metrekare ile 118 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor. Çekmeköy Taşdelen'de yükselen proje ev + ofis konseptiyle hayata geçiriliyor.

KMU İnşaat çekmeköy iletişim

KMU İnşaat çekmeköy iletişim KMU İnşaat çekmeköy iletişim

KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi, İslam Ali Kopuz Şube Müdürlüğü'nde 200 bin TL sermaye ile 10 Eylül 2015 tarihinde açıldı


KMU İnşaat Anonim Şirketi Çekmeköy Şubesi adres: Çekmeköy, Merkez Mahallesi, Erenler Caddesi...