kocaeli Dilovası çerkişli yatırımları

kocaeli Dilovası çerkişli yatırımları

Kocaeli’nin Dilovası ilçesine bağlı Çerkeşli Mahallesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlarla değişti.

TOKİ Kocaeli Dilovası projesinin inşaatı başlıyor!

TOKİ Kocaeli Dilovası Köseler Mahallesi'ne yapılacak konutların inşasına başlanıyor.Proje 82 milyon liraya mal olacak...

Atakule GYO Dilovası 224 ada 16 parsel 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kocaeli İli, Dilovası İlçesi, Köseler Mahallesi, 224 Ada, 16 Nolu Parsel için hazırlatılan değerleme raporunu yayınladı...

TOKİ Kocaeli Dilovası projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kocaeli Dilovası projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Kocaeli Dilovası 429 konut ihalesi bugün!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Köseler Mahallesi 429 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kocaeli Dilovası 429 konut ihalesi 2 Aralık'ta!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Köseler Mahallesi 429 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 2 Aralık'ta yapılacak.

Dilovası Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun inşaatında sona gelindi!

Çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dilovası Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun inşaatında sona geldi.

TOKİ, Kocaeli Dilovası projesi için düğmeye bastı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kocaeli Dilovası projesi için düğmeye bastı.

Kocaeli Dilovası alt gelir başvuru tarihleri ve şartları 2019!

Kocaeli Dilovası alt gelir başvuru tarihleri ve şartları 2019 haberimizde yer alıyor. Projeden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Dilovası 2019 projesinde yer alan konutlar için başvurular bugün başladı.

Kocaeli Dilovası TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Kocaeli Dilovası TOKİ başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 adet konuta yer veriliyor.

TOKİ Kocaeli Dilovası başvuruları bugün başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Dilovası projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Kocaeli 24 derslikli kız meslek lisesi ihalesi yarın!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Çerkeşli Mevkii 1'er Adet 24 Derslikli Kız Meslek Lisesi ve Anaokulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın gerçekleşirilecek.

TOKİ'den Kocaeli Dilovası'na 24 derslikli kız meslek lisesi!

Kocaeli İli Dilovası İlçesi Çerkeşli Mevkii 1'er Adet 24 Derslikli Kız Meslek Lisesi ve Anaokulu İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 8 Ağustos'ta yapılacak.

kocaeli Dilovası çerkişli yatırımları

kocaeli Dilovası çerkişli yatırımları kocaeli Dilovası çerkişli yatırımları


Kocaeli’nin Dilovası ilçesine bağlı Çerkeşli Mahallesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli hizmet yatırımları aldı. Organize Sanayi Bölgelerinin içinde yer alan bin 113 nüfuslu mahallenin üst yapı çalışmalarına 4 milyon 099 bin 690 TL harcanırken, tüm içme suyu, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmaları baştan aşağıya yenilendi. Çerkeşli adeta değişimi yaşadı.VATANDAŞLARIN REFAHI İÇİN


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerde yaşayan vatandaşların refahı için hayat geçirdiği hizmetler, yerleşim yerlerinin adeta kaderini değiştirdi. Eskiden imkanların kısıtlı olduğu mahallerde artık her türlü faaliyet yapılmaya başlandı. Dilovası ilçesinin Çerkeşli Mahallesi de, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmetler ile vatandaşların sorunları en aza indirildi.
“BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖNCE SIKINTILARIMIZ VARDI”


Çerkeşli Muhtarı Aytaç Erdem, Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerin mahallesine adeta ivme kazandırdığını belirterek, ”2 dönemdir muhtarlık yapmaktayım. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden öncesinde gerçekten büyük sıkıntılarımız...