26 / 05 / 2022

kocasinan belediyesi arsa satışı

kocasinan belediyesi arsa satışı

Kocasinan Belediyesi, mülkiyeti belediyeye ait ilçenin farklı noktalarında yer alan 2 adet taşınmazın satışı için 27 Kasım Salı günü ihale gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kocasinan Belediyesi 4,5 milyonluk parsel ve konut sattı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, ürettiği parsel ve imar karşılığı edindiği konutları 2886 Sayılı İhale Kanunu’ na göre Meclis Salonu’ nda Encümen huzurunda düzenlenen ihaleyle satışa çıkardı...

Kocasinan Belediyesi 16 adet gayrimenkulün satışından 47.5 milyon TL gelir elde etti!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında bulunan 16 adet taşınmazın satışından 47 Milyon 555 bin Türk Lirası hasılat elde etti.

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 11.5 milyon TL'ye satılık 10 arsa!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Mithatpaşa, Pervane ve Şeker mahallelerinde yer alan 10 adet arsayı 11 milyon 555 bin TL'ye satıyor...

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 24.4 milyon TL'ye satılık 19 arsa!

Kocasinan Belediye Başkanlığı, Kayseri ili, Kocasinan ilçesinde yer alan 19 arsayı 24 milyon 360 bin TL'ye satıyor...

Kocasinan Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı'nda imar konuşuldu!

Kocasinan Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar yönetiminde yapılacan meclis toplantısında 12 gündem maddesi konuşularak karara bağlandı.

Kocasinan Belediyesi'nden kiracılarına müjde!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, pandemi kapsamında 44 kiracısının toplamda 1 milyon 430 TL kira bedeli borcunu silme kararı aldı.

Kocasinan Belediyesi'nden 15.3 milyon TL'ye icradan satılık 3 arsa!

Kayseri İli Kocasinan Belediye Başkanlığı, Pervane, Yenidoğan ve Kötügöller'de bulunan 3 arsayı 15 milyon 300 bin TL'ye satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 15 Eylül 2020 günü gerçekleşecek.

Kocasinan Belediyesi'nin konut satış ihalesine yoğun ilgi!

Kocasinan Belediyesi'nin kentsel dönüşüm kapsamında Uğurevler Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan 20 adet daireyi satışa sunduğu ihale yoğun ilgi gördü.

Kocasinan Belediyesi Uğurevler'deki 20 daireyi satışa çıkarıyor!

Kocasinan Belediyesi, kentsel dönüşüm kapsamında Uğurevler Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan 20 adet daireyi ihale ile bugün satışa çıkarıyor.

Kocasinan Belediyesi'nin 2020 projeleri masaya yatırıldı!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi'nin 2020 projelerini masaya yatırdı.

Kocasinan Belediyesi vezneleri hafta sonu açık!

Kocasinan Belediyesi, Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergi Ödemeleri 2 Aralık Pazartesi günü sona ereceği için çalışma saatlerinde bazı düzenlemeler yaptı.

Kocasinan Belediyesi'ne ait taşınmazlar ihale ile satıldı!

Kayseri Kocasinan Belediyesi, 17 taşınmaz için gerçekleştirilen ihalelerde toplam 12 Milyon 954 bin 500 TL gelir elde etti.

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 10.1 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığı, Pervane, Ziyagökalp ve Yenidoğan mahallerinde bulunan 3 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 10 milyon 100 bin TL olarak belirlendi.

Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden 10.6 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığı, 3 mahallede bulunan 4 arsayı 10 milyon 650 bin TL'ye satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihalesi 29 Ocak 2019 günü gerçekleşecek.

kocasinan belediyesi arsa satışı Haberi

kocasinan belediyesi arsa satışı

Kocasinan Belediyesi’nin yaptığı yazılı açıklamaya göre; mülkiyeti belediyeye ait ilçenin farklı noktalarında bulunan 2 adet taşınmazın satışı için 27 Kasım Salı günü ihale gerçekleştirileceği açıklandı.

Kocasinan Belediyesi'nden yer alan habere göre, Oruç Reis Mahallesi’nde 1 adet akaryakıt istasyon alanı ile Ziyagökalp Mahallesi’nde 1 adet konut alanı olmak üzere toplam 2 adet taşınmaz satışa çıkacak. Meclis Salonu'nda 27 Kasım Salı saat 14.00'de gerçekleştirilecek olan ihale ile ilgili şartname ve ekleri Emlak Müdürlüğü'nden temin edinilebiliyor. Ayrıca 222 70 00 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi de alınabilecek.

Kocasinan’a önemli bir yatırım olarak görülen ihale ile ilgili konuşan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Kocasinan sakinlerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek adına arsa...