konaklama turizm desteği

konaklama turizm desteği

TÜRKİYE Otelciler Federasyonu ( TÜROFED ) Başkanı Osman Ayık, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan uçak yakıtı desteğinin turizm sektörü açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilaver Kaya tarafından kuruldu.

Ares Konaklama Ve Turizm İşletmeleri Limited Şirketi kuruldu!

Ares Konaklama Ve Turizm İşletmeleri Limited Şirketi Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Hakkı Karataş tarafından kuruldu.

Bis Otelcilik Konaklama Turizm Gıda Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bis Otelcilik Konaklama Turizm Gıda Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Barış Ekmekci, İbrahim Eren, Levent Karadoğan ve Selçuk Polat ortaklığında kuruldu.

Vk Tekstil Turizm Gıda İnşaat Konaklama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vk Tekstil Turizm Gıda İnşaat Konaklama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Caner Koç tarafından kuruldu.

Erh Konaklama Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Erh Konaklama Turizm Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Erhan Şengür tarafından kuruldu.

Ret Turizm Organizasyon Konaklama Tekstil Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ret Turizm Organizasyon Konaklama Tekstil Otomotiv İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Gök tarafından kuruldu.

Hera Evim Konaklama Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Hera Evim Konaklama Turizm Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Sadullah Ulusoy tarafından kuruldu.

Semerşah Turizm Anonim Şirketi Kurtköy Konaklama Tesisi Şubesi açıldı!

Semerşah Turizm Anonim Şirketi Kurtköy Konaklama Tesisi Şubesi bugün Pendik'te 3 milyon 550 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Tamdoğan tarafından kuruldu.

Adsa Özel Eğitim Konaklama Ve Yurt Hizmetleri Turizm Gıda Ticareti Limited Şirketi Maltepe Şubesi açıldı!

Adsa Özel Eğitim Konaklama Ve Yurt Hizmetleri Turizm Gıda Ticareti Limited Şirketi Maltepe Şubesi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Ruhbaş tarafından açıldı.

Konfor Suit İnşaat Turizm Konaklama Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Konfor Suit İnşaat Turizm Konaklama Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 40 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Güven tarafından kuruldu.

Turizme kredi desteği 2019'da 100 milyar liraya dayandı!

Bankacılık sektörünün 2019 yılında turizm alanında faaliyet gösteren şirketlere kredi desteği bir önceki yıla kıyasla 13 milyar 665 milyon lira artışla 96 milyar 553 milyon liraya ulaştı.

İnfomap Turizm Konaklama Limited Şirketi kuruldu!

İnfomap Turizm Konaklama Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Amaç Gürsoy tarafından kuruldu. 

Seta Pansiyon Konaklama Otomotiv İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seta Pansiyon Konaklama Otomotiv İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Bayram ve Tugay Çakmak tarafından kuruldu.

konaklama turizm desteği Haberi

konaklama turizm desteği

Desteğin zamanlamasının da çok doğru olduğunu kaydeden Ayık, "Çünkü önümüzde satışların devam edeceği birkaç aylık dönem var. Yakıt desteği sektöre ciddi bir katkı sağlayabilir, fakat bunun yıl boyu devam etmesi ve Avrupa pazarını da kapsaması lazım'' diye konuştu. Destek paketinin ayrıntılarını henüz bilmediklerini, konuşulması gereken birçok detay bulunduğunu ifade eden Ayık, şöyle konuştu: "Detayları görmeden net bir yorum yapmak istemiyorum. Belki de konuştuğumuz şeylerin hepsi paket içinde yer alacak. İlk anda baktığımızda sadece Rusya pazannı değil diğer pazarlan da kapsaması ve yıl boyu devam ediyor olması önemli. Çünkü  biz 12 ay turizm  yapmak istiyoruz. Teşvik bu açıdan da önemli. Aynca konaklama sektörüyle ilgili bir teşvik yok. Sektörün tümüne direnç kazandırmak için konaklama tarafının da ele alınması gerekir." Akdeniz Turistik Otelciler...