Konut kredileri ne olacak

Konut kredileri ne olacak

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye dahil birçok ülkede görülen koronavirüs vakalarından sonra kredi faiz oranlarındaki son durum da merak ediliyor. Peki konut kredisi faiz oranları düşüyor mu?

Konut kredilerinde son durum!

Konut kredilerinde bankalar, ipotek ve faiz dışında şunları istiyor: Kefil, 600 TL ekspertiz ücreti, Yüzde 1 dosya masrafı, Deprem ve konut sigortası, Hayat sigortası, Sigorta sisteminde, 1 Şubat’tan itibaren yeni bir düzenleme yapıldı...

Konut kredisi faiz oranları güncellendi! Yüzde 1,03'den başlıyor!

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre 10 yıllık faiz oranları yüzde 1,03'ten başlıyor. DD Mortgage yüzde 1,03 ile ilk sırada yer alıyor...

TOKİ konut taksitleri ne kadar ertelendi?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, TOKİ’den taksitleri devam eden vatandaşlar için borç erteleme uygulandığını açıkladı. Peki konut taksitleri ne kadar ertelendi?

Konut kredileri ertelendi mi?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının ülkemizde oluşturduğu olumsuz etkileri önlemek için çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda bazı bankalardan kredi ertelemesi haberi geldi. Vatandaşlar ise “Konut kredileri ertelendi mi?” sorusunu araştırmaya başladı…

Konut kredileri ödemeleri ertelendi mi?

Kredi ödemeleri konusunda bankalardan açıklamalar gelemeye başladı.  Corona virüs önlemleri doğrultusunda birçok işetmenin kapatılması ile ekonomik sıkıntılar yaşayan vatandaşlar için bankalardan kredi erteleme haberi geldi. Peki Konut kredileri ertelendi mi? İşte merak edilen sorunun cevabı…

Konut fiyatlarında son durum ne? 10 soruda tüm detaylarıyla!

‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Şubat 2020 sonuçları açıklandı. Peki Yeni konut fiyatlarında son durum ne oldu? Konut alımında banka kredisi kullanımı arttı mı? Konut satışlarının ne kadarı yabancılara yapıldı? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Mart ortasında en uygun konut kredisi ne oldu?

Bankaların konut kredisi faizleri Mart başında ekonomik verilere bağlı olarak yükseliş gösterdikten sonra yeniden düşmeye başladı. Mart ortasında en uygun konut kredisi faizi ne kadar oldu?

Enflasyon endeksli konut kredileri 2020 Mart’ta ne kadar oldu?

Enflasyon oranlarında yükselişin devam etmesi ile enflasyon endeksli konut kredisi faizleri de bir kez daha arttı. Enflasyon endeksli konut kredisi faizleri Mart ayında ne kadar oldu?

TOKİ Bursa Yıldırım 150 konut kura çekilişi 2020 ne zaman?

TOKİ Bursa Yıldırım 150 konut kura çekilişi 2020 ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. TOKİ Bursa Yıldırım 150 konut kura çekilişi tarihi ne zaman? TOKİ Bursa Yıldırım 150 konut kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Seferihisar kura çekilişi 100 bin konut 2020 ne zaman?

TOKİ Seferihisar kura çekilişi 100 bin konut 2020 ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Seferihisar kura çekilişi ne zaman yapılacak? Seferihisar TOKİ kura çekimi ne zaman? 

TOKİ 100 bin konut için kura çekilişi ne zaman?

2020 yılında TOKİ 100 bin sosyal konut projesi için hak sahipleri belirlenecek. 1 milyondan fazla kişinin başvuru yaptığı sosyal konutlarda dairelerin özellikleri geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Peki, TOKİ sosyal konut kuraları ne zaman çekilecek?

Aralık 2019'da yeni konut fiyatları ne kadar arttı?

Merakla beklenen ‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Aralık 2019 sonuçları açıklandı Peki Aralık 2019'da yeni konutlarda fiyat artışı ne kadar oldu?

2019 sonunda en uygun konut kredisi ne oldu?

Yeni yılın son günlerinde konut kredisi faizleri için bir müjde daha geldi. Kamu bankaları yaklaşık beş aydır beklenen konut kredisi faiz indirimini duyurdu . Peki en uygun konut kredisi faizi ne kadar oldu?

TOKİ 100 bin konut kuraları ne zaman çekilecek?

Dar gelirli vatandaşları en sahibi yapan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi başvuruları devam ediyor. Peki TOKİ 100 bin konut kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor?

Dar gelirlileri konut sahibi yapan TOKİ 100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında Türkiye'nin bazı illerinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar için başvuruları başlattı. Peki TOKİ 100 bin konut başvuruları ne zaman bitiyor?

Konut kredileri ne olacak

Konut kredileri ne olacak Konut kredileri ne olacak

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye dahil birçok ülkede görülen koronavirüs vakalarından sonra piyasalarda da hareketli dakikalar yaşanıyor. Kredi faiz oranlarında yaklaşık olarak sekiz aylık sürece bakıldığında pek çok bankanın çeşitli avantajlar sunduğu ve on binlerce kişinin ise kredi başvurusunda bulunduğu belirtiliyor. Takvim'de yer alan habere göre, aynı zamanda kredi çeken vatandaşlar hangi bankalarda ödemelerin ertelendiğini araştırmaya devam ediyor. Peki kredi faiz oranlarında son durum ne oldu? 

VAKIFBANK
Konut: 1.05 (Vakıfbank sıfır konut kredisi faiz oranı 0.79 olarak belirlenmiştir.)

ZİRAAT BANKASI
Konut: 0.94 (Ziraat Bankası sıfır konut kredisi faiz oranı 0.79 olarak belirlenmiştir.)

HALKBANK
Konut: 0.94 (Halkbank sıfır konut kredisi faiz oranı 0.79 olarak belirlenmiştir.)

DENİZBANK
Konut: 1.69

GARANTİ BANKASI
Konut: 0.99

İŞ BANKASI
Konut: 0.95

ING BANK
Konut: 0.94

TEB
Konut kredisi: 0.97

YAPI KREDİ
Konut:...