konut kredisi faizleri yükselir mi

konut kredisi faizleri yükselir mi

Bankaların konut kredisi faiz oranları yaklaşık dört aylık indirim döneminin ardından yeniden yükselişe mi geçiyor. Kredi faizleri tekrar artış trendine mi girecek?

Konut kredisi faizleri Eylül’ün ikinci haftasına nasıl başladı?

Konut kredisi faiz oranlarındaki indirimler hızla devam ediyor. Eylül ayında özel bankalar da faiz indirimlerine hız verdi. Peki konut kredisi faizleri yeni haftaya nasıl başladı?

Konut kredisi faizleri nasıl seyredecek?

Bankaların konut kredisi faiz oranları ekonomide son günlerde yaşanan dalgalanmadan nasıl etkilenecek? Konut kredisi faiz oranları yükselir mi?

Konut Kredisi faiz oranları! Yüzde 0,86'dan başlıyor!

Konut Kredisi faiz oranları güncellendi. Kredi Pazarı verilerine göre konut kredisi faiz oranları yüzde 0,86'dan başlıyor. Yüzde 0,86 faiz oranı ile DD Mortgage ilk sırada yer alıyor...

Konut kredisi faizleri Ağustos'un ilk haftasında ne oldu?

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar, kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberlerini araştırıyor. Peki konut kredisi faizleri Ağustos'un ilk haftasında ne oldu?

Konut kredisi faizleri yükselecek mi?

Konut kredisi faiz oranlarındaki indirim fiyatlarda artış yaşanmasına sebep oldu. Peki konut fiyatlarındaki artış devam edecek mi? Fiyatlar ne olacak? Kredi faizleri yükselecek mi?

Konut kredisi faizleri Temmuz'un ilk haftasında ne oldu?

Ev ve araba almak isteyen vatandaşlar, kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberlerini merak ediyor. Peki konut kredisi faizleri Temmuz'un ilk haftasında ne oldu?

Haziran ortasında konut kredisi faizleri ne oldu?

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerini 0.64'e çekmesi ile konuta olan talep arttı. Peki 0.64 faizli konut kredisinde ödeme planları nasıl? Haziran ortasında konut kredisi faizleri ne oldu?

2020 Mayıs sonunda konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi faizlerinde bir yıllık süreçte bankalardan pek çok fırsat sunuldu. En son konut kredisinde faiz indirimi Yapı Kredi'den geldi. Peki konut kredisi faizleri kaç oldu?

2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu?

Bir yıllık süreçte bankalar konut kredi faizlerinde birçok indirim fırsatı sundu. Peki 2020 Mayıs'ın son haftasında konut kredisi faizleri kaç oldu? İşte bankaların güncel konut kredisi faiz oranları...

Konut kredisi faizleri düşüyor mu? Ev alacaklar dikkat!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs belası ile mücadele ettiğimiz şu dönemde başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar vatandaşlara nefes aldıracak kredi müjdeleri verdi. Peki konut kredisi faizleri düşüyor mu?

Konut kredisi faizleri Mayıs 2020'de ne oldu?

Konut kredisi faizlerindeki son durum ev alacak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki konut kredisi faizleri Mayıs 2020'de ne oldu?

İNG Bank'ın konut kredisi faizleri yüzde 0.89’a geriledi!

İNG konut kredisi faizleri 10 gün içinde bir kez daha düştü. Bankanın konut kredisi faiz oranları %0.90’ın da altına geriledi.

Kamu bankalarının konut kredisi faizleri Mayıs’ta düştü!

Nisan ayı enflasyon oranları sonrasında konut kredisi faiz oranları düşüşe geçti. Kamu bankalarının enflasyon endeksli konut kredisi faizleri 8 puan düştü. 

Nisan sonunda hangi bankaların konut kredisi faizleri düştü?

Bankalar likidite piyasası, swap limitleri ve repo faizlerinde yapılan düzenlemeler sonrasında konut kredisi faizlerini düşürmeye başladı. Nisan sonunda hangi bankaların konut kredisi faizleri düştü?

VakıfBank konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

VakıfBank konut kredisi faizleri yüzde 0.79’dan başlıyor. Banka pek çok ihtiyaca yönelik sıfır, ikinci el, banka gayrimenkulü yada kentsel dönüşüm konutları için farklı kampanyalar sunuyor...

Enflasyon endeksli konut kredisi faizleri Nisan’da ne kadar oldu?

Enflasyon oranlarında yaşanan artışa rağmen enflasyon endeksli konut kredisi faizleri Nisan ayında düştü. Faiz oranları ne kadar oldu?

konut kredisi faizleri yükselir mi

konut kredisi faizleri yükselir mi konut kredisi faizleri yükselir mi

Bankaların konut kredisi faiz oranları Haziran ayı itibariyle düşüş yönünde hareket sergilemeye başladı. Yaklaşık dört aydır devam eden indirimler Merkez Bankası’nın politika faizlerinde uyguladığı indirimlerle hızlandı. Bu dönemde yaklaşık 13 ayın ardından en düşük seviyeye inen konut kredisi faizleri %1’in altında yer alıyor. 

Türkiye'nin Suriye’nin kuzeyine başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrasında ABD’nin yaptırım ihtimalleri ve hafta başında uyguladığı yaptırımlar sonucu dolar kuru 5.90’lı seviyelere kadar yükselirken Türk Lirası Ekim ayında önde gelen dövizler içinde en çok değer kaybeden para birimi oldu. Hafta içinde gün kapanışlarında BİTS 100 %5’e, BİTS 30 ise %8’e kadar değer kaybetti. Türk Lirası dün ve bugün gün başında toparlanma göstermiş olsa da ilk konut kredisi faiz artışı haberi geldi. 

Dün itibariyle Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kampanyalı konut...