Konut kredisi ne kadar

Konut kredisi ne kadar

2011 yılında özel bir bankadan 65 bin TL konut kredisi çeken bir vatandaştan 520 TL dosya masrafı alan yapan özel bir banka, hakem heyetinin verdiği kararla, parayı icra yoluyla ödedi.

Konut kredisinde faizler artıyor!

Bankaların son kez değişiklik yaptığı konut kredisi faiz oranlarına göre 10 yıl vadede konut kredi oranları ortalama yüzde 1, 5 yıl vadede ise oran yüzde 0.97 oldu..

Konut kredileri 13-20 Eylül haftasında 222 milyon TL artış gösterdi!

MERKEZ Bankası'nm Haftalık Para ve Banka Bülteni'ne göre 13- 20 Eylül tarihleri arasında toplam konut kredileri bir önceki haftaya göre 222 milyon TL artışla 105 milyar 450 milyon TL'ye yükseldi..

Konut kredisi ile ev almak isteyenler bekleyişe geçti!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun açıkladığı verilere göre tüketici kredileri ve konut kredileri 6 Eylül itibariyle haftada %0,42 arttı. Konut kredisi ile ev almak isteyenler bekleyişe geçti...

Sıfır ve ikinci el konut kredisi faiz oranları Kasım'da ne oldu?

Ev alacak vatandaşlar konut kredisine başvuruyor. Konut kredisi faiz oranlarını merak eden vatandaşlar, ‘bankaların kredi faiz oranları ne kadar?’ sorusunun cevabını araştırıyor. Peki güncel konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi faizleri Kasım'ın ilk haftasında ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları Ağustos'tan beri artışta. Ev almak isteyen vatandaşlar güncel konut kredisi faizlerini merak ediyor. Peki bankaların güncel konut kredisi faiz oranları ne oldu? İşte güncel konut kredisi faizleri...

Konut kredisi faiz oranları Ekim ayı sonunda ne oldu?

Bankaların güncel kredi faiz oranları ev almak isteyen vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri. Peki konut kredisi faiz oranları Ekim ayı sonunda ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları Ekim ayının son haftasında ne oldu?

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşların en çok araştırdığı konulardan biri konut kredisi faiz oranları oluyor. Peki konut kredisi faiz oranlarında son durum ne? İşte güncel durum...

Konut kredisi faiz oranlarında son durum ne oldu Ekim 2020?

Bankaların konut kredisi faiz oranları yükselmeye devam ediyor. Konut alacak vatandaşlar kredi faiz oranlarını merak ediyor. Peki bankaların güncel konut kredisi faizleri ne oldu? İşte banka banka güncel faiz oranları...

Konut kredisi faizleri Ekim 2020'de ne oldu?

Düşük faiz oranları sonrası pek çok vatandaş konut sahibi olmak için konut kredisi kullandı. Haziran ayında kamu bankalarının başlattığı düşük faiz oranlı konut kredilerine rekor talep gösterildi. Peki 100 TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ne oldu? İşte detaylar...

Sıfır ve ikinci elde konut kredisi faizleri ne oldu?

Haziran ayı başında kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarını Cumhuriyet tarihinin en düşük oranlarına çekmesiyle birlikte kredi kullanımında ve konut satışlarında rekor kırılmıştı. Ağustos'la birlikte ise bankalar kredi faizlerini yükseltmeye başladı. Peki güncel faizler ne oldu?

Konut kredisi faizleri Eylül ayı sonunda ne oldu?

Kredi faiz oranları ile ilgili son dakika haberleri, son dönemde ev almak isteyen vatandaşların araştırdığı konular arasında ön plana çıkıyor. Peki konut kredisi faizleri Eylül ayı sonunda ne oldu?

Konut kredisi faizleri Eylül'de ne oldu?

Konut kredisi faizleri ne kadar yükseliyor. Konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu sorusu en çok merak edilen konulardan. Peki konut kredisi faizleri Eylül'de ne oldu?

Kamu bankalarının konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

Konut kredileri ile sağlanan kolaylıklar sayesinde vatandaşlar konut taleplerini harekete geçirmişti. Ancak Eylül ayı ile birlikte faiz oranları yükselmeye başladı. Peki kamu bankalarının konut kredisi faiz oranları ne oldu?

Sıfır ve ikinci el evlerde konut kredisi faizleri ne kadar oldu?

Haziran ayında kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredisi kampanyaları konuta ve konut kredisine olan talebi artırmıştı. Peki bankaların güncel konut kredisi faizleri ne oldu? İşte banka banka oranlar...

Eylül ayı ortasında konut kredisi faiz oranları ne oldu?

Kredi faiz oranlarıyla ilgili son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Peki Eylül ayı ortasında konut kredisi faiz oranları ne oldu?

Sıfır ve ikinci el konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi faiz oranları Haziran ayının başında tarihin en düşük seviyesine çekilmişti. Kamu bankalarının başlattığı bu kampanya Ağustos ayında sona erdi. Peki bankaların konut kredisi faizleri ne oldu?

Konut kredisi ne kadar Haberi

Konut kredisi ne kadar

Konut kredisi masrafı olarak bir vatandaştan 520 TL dosya masrafı alan yapan özel bir banka, hakem heyetinin verdiği kararla, parayı icra yoluyla ödedi. Banka şubesi bir süre sonra, hakem heyeti kararının iptali için, Sincan 2. Tüketici Mahkemesi’ne dava açtı, ancak açılan davanın reddedine karar verildi.


2011 yılında özel bir bankadan 65 bin TL konut kredisi çeken, Ankara’da bir kamu kurumunda memur olarak görev yapan bir çocuk babası Serdal Türkoğlu, konut kredisi çekmesinin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçtükten sonra, basın yayın organlarındaki haberler üzerine Etimesgut Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti’ne müracaat ederek, kendisinden haksız şekilde tahsil edildiğini öne sürdüğü 520 TL’lik dosya masrafının iadesini istedi. Hakem heyeti, 520 TL’nin Türkoğlu’na iadesi yönünde karar verdi ve para icra yoluyla bankadan tahsil edildi.


Tüketice...