konutta yeni yıl fırsatları

konutta yeni yıl fırsatları

2016’ya yeni bir yuva ile girme fırsatı sunan firmalar kampanyalarda birbiriyle yarışıyor, işte indirim, 0 faiz ve vade imkanlarının yer aldığı yılbaşı konut kampanyaları 2016...

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Konutta 20 yıl vade çağrısı!

SEBO Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Gülçiçek, konut satışlarının artması, piyasanın canlanması için ''Konutta vadeyi, 15 yıl ya da 20 yıla çıkarmamız gerekiyor'' dedi.

Dap yeni yıl kampanyası 2019!

Dap yeni yıl kampanyası 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Kampanya kapsamında projelerden 0 faizle konut sahibi olmak mümkün.

Dap Yapı büyük yeni yıl fırsatı!

Dap Yapı büyük yeni yıl fırsatı detayları haberimizde yer alıyor. Kampanyada konut fiyatları 370 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

KİPTAŞ Loca Mahal yeni yıl fırsatı!

KİPTAŞ Loca Mahal yeni yıl fırsatı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.

Loca Mahal'de eski fiyat yeni yıl fırsatı!

Loca Mahal'de eski fiyat yeni yıl fırsatı başladı. Projede 20 blokta toplamda 1.262 adet konut bulunuyor.

Konutta yeni bir düzenlemeye gidilmeli!

İzmir Emlak Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Akgün, inşaat sektörüyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Akgün, ''Konutta yeni bir düzenlemeye gidilmeli” diye konuştu.

Konutta yeni kampanya alıcı ve satıcı tarafında nasıl etki yaratacak?

Uluslararası birçok şirkette Satış&Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür koltuğuna oturan Ayşe Fügen Arda, konutta başlatılan yeni kampanyayı değerlendirdi...

Konutta yeni kampanyanın detayları belli oluyor!

Konutta yeni kampanya başlıyor. Kampanya hakkında bilgi veren KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Elmas, "Böyle kampanyalar genelde 1 ay sürer, talep olursa uzatabiliriz. Diğer detaylar henüz netleşmedi üzerine çalışıyoruz" dedi.

Konutta yeni kampanya çok yakında başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, konut sektöründe yeni dönemin başladığını açıkladı. Kurum, konutta uygun ödeme koşullarıyla yeni kampanya yapılacağını söyledi.

Konutta yeni indirim kampanyası geliyor! Müjde!

Türk gayrimenkul sektöründe lider konumda olan üç STK’nın başkanı ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ile bir araya geldi. Temsilciler yeni bir kampanya için güç birliği yaptılar...

İnşaat sektörü yeni kampanyalarla canlanacak!

Kiler GYO Genel Müdürü Tarık Gürdil ve Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç, konutta yeni kampanya ve KDV indirimi ile görüşlerini paylaştı... 

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda son düzlüğe girildi!

Satışların devam ettiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için son düzlüğe girildi. Projede 48 ay vade farksız taksit yapılıyor...

konutta yeni yıl fırsatları

konutta yeni yıl fırsatları konutta yeni yıl fırsatları


İnşaat firmaları yeni yıla özel düzenledikleri kampanyalarla müşterileri“ev”lendirmek için adeta birbiriyle yarışıyor. Yaptıkları kampanyalarla 2016’ya yeni bir yuva ile girme fırsatı sunan firmalar indirim ve 0 faiz gibi imkanlar sunuyor. İşte yılbaşı konut kampanyaları 2016...Royal Garden Kartal'da yüzde 20 indirim 60 ay vade


Royal Group, Kartal'daki Royal Garden projesinde yeni yıl kampanyası başlattı. Peşin olarak konut almak isteyenlere yüzde 20 indirim yapan şirket, kredi kullanacaklara da bankasız ve vade farksız 60 aya kadar sabit taksit seçenekleri sunuyor. 30 ve 22 katlı iki blokta 374 daireden oluşan Royal Garden'da 1+1'den 5+1'e farklı büyüklükte konut tipine yer veriliyor, projede 2+1 102 metrekare dairelerin fiyatı 497 bin liradan başlıyor.


Royal Garden iletişim:

Telefon: 444 5 795

Web adresi: http://www.royalgardenkartal.com/

Lokum Evler'den lokum gibi...