Kourtney Kardashian oyun evi projesi

Kourtney Kardashian oyun evi projesi

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian'ın sevgilisi Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı.

Kim Kardashian ve Kanye West evleri ayırıyor iddiası!

2014'te evlenen Kim Kardashian ile Kanye West evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Çift boşanma kararı vermedi fakat evleri ayırıyor...

Khloe Kardashian evini 18 milyon 950 bin dolara satışa çıkardı!

Khloe Kardashian, meşhur Calabasas konağına veda edecek. Kardashian konağı 18.95 milyon dolara satıyor.

Monster Notebook Berlin'de oyun ve deneyim mağazası açıyor!

Monster Notebook yeni genel merkezinin açılışında açıklamalarda bulunan Monster Notebook Kurucu ve Üst Yöneticisi İlhan Yılmaz, "Avrupa’nın en büyük oyun ve deneyim mağazasını açıyoruz." dedi...

Kim Kardashian ve Kanye West'in 20 milyon dolarlık evi!

Kim Kardashian ve eşi Kanye West, Los Angeles’ta bulunan malikanelerinin kapılarını açtılar. Çift, minimalist stile sahip evi 014 yılında 20 milyon dolara satın almıştı.

Kylie Jenner'ın kızı Stormi'ye iki katlı oyun evi hediyesi!

Dünyanın en genç milyarderi Kylie Jenner'ın 1,5 yaşındaki kızı Stormi'nin aldığı son Noel hediyesi, gerçek boyutlarda iki katlı bir oyun evi.

Kim Kardashian'ın ‘evsiz kubbeleri’ yıkıldı!

Kanye West ve eşi Kim Kardashian'ın yaşadığı Calabasas bölgesinde evinin yakınında evsizler için inşa ettirdiği kubbeli binalar, gerekli inşaat izinlerinin alınmadığı nedeniyle yıkımı gerçekleşti.

Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı!

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian'ın sevgilisi Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı.

Park World Çocuk Oyun Grupları Zemin Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Park World Çocuk Oyun Grupları Zemin Sistemleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Güldür tarafından kuruldu.

Kim Kardashian yatak odasına düzenek kurdu!

Gösteri dünyasının her attığı adımı olay haline gelen Kim Kardashian, yine hayranlarını şaşırttı. Kardashian, malikanesinin yatak odasına ilginç bir düzenek kurdu.

40 milyon dolarlık servti olan Khloe Kardashian bu evde yaşıyor!

Kardashian- Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, sevgilisi Tristan Thomspon'ın ihanetine uğradıktan sonra minik kızı True ile birlikte yaşamaya başladı.

Ebru Şancı evinin bahçesine oyun evi yaptırıyor!

Göktürk'te lüks bir villada yaşayan manken Ebru Şancı kızları Ceylin ve Mila için bahçeye 5 metrekare büyüklüğünde 20 bin liralık oyun evi yaptırıyor.

Kim Kardashian'ın salondan büyük giyinme odası!

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'ın birçok kişinin evinin salonundan bile geniş olan giyinme odasının önünde verdiği pozları herkesi kıskandırıyor.

Kim Kardashian ve Kanye West Miami'deki evlerini satıyor!

Kim Kardashian ve Kanye West 14 milyon dolarlık evi satışa çıkardı Kanye West, eşi Kim Kardashian’a sürpriz Noel hediyesi olarak satın aldığı 14 milyon dolarlık evi iki ay sonra evi satışa çıkardı.

Kourtney Kardashian oyun evi projesi

Kourtney Kardashian oyun evi projesi Kourtney Kardashian oyun evi projesi

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian (40) ile sevgilisi Scott Disick'in (36) 10 yıllık ilişkilerinde 3 çocukları olmuştu.

Posta gazetesinde yer alan habere göre, inşaat şirketi varisi Disick, en büyüğü 9, en küçüğü 4 yaşında olan çocukları için malikanelerinin bahçesine bir oyun evi inşa etti. Oğlu Mason'ın mini buzdolabı, bir masa ve acil suşi siparişi için bir telefon hattı isteğine uygun hazırlanan ev, tam olarak 100 bin dolara mal...