köy evleri nerede

köy evleri nerede

köy evleri nerede

Ege'nin sakin yöreleri, tatilini kalabalık sahiller yerine taş evler, çiçekli bahçeler ve köy atmosferinde geçirmek isteyenleri ağırlıyor. İzmir'e yaklaşık 110 kilometre uzaklıkta bulunan Salman Mahallesi'nde tarihi Rum yapılarında tatilinizi köy evinde geçirebiliyorsunuz.

Yenibosna AB Yaşam Evleri nerede?

Yenibosna AB Yaşam Evleri nerede?

Ödeme planı kapsamında 25 ay vade farksız taksit imkanı sağlanan AB Yaşam Evleri konut projesi 6 katlı 3 blok olarak inşa ediliyor. Peki Yenibosna AB Yaşam Evleri nerede?

Kentev Kurtköy Evleri nerede?

Kentev Kurtköy Evleri nerede?

İhya İnşaat tarafından hayata geçirilen Pendik Kentev Kurtköy projesinde yer alan dubleks dairelerde 30 metrekare açık teras yer alıyor. Peki satış süreci devam eden Kentev Kurtköy Evleri nerede?

Akçapark Evleri nerede?

Akçapark Evleri nerede?

Teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan Akçapark Evleri daire satış fiyatları 180 bin TL 'den başlangıç gösteriyor. Akçapark Evleri nerede sorusunun cevabı haberimizde bulunuyor.

Mira Zekeriyaköy Evleri nerede?

Mira Zekeriyaköy Evleri nerede?

Mira Zekeriyaköy Evleri, AHM Grup Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede toplam 36 adet daire yer alıyor. Peki Mira Zekeriyaköy Evleri nerede?

Yenitepe Kadıköy Evleri nerede?

Yenitepe Kadıköy Evleri nerede?

Yenitepe Kadıköy projesi 24 katlı 4 blok halinde hayata geçiriliyor. Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat imzası ile inşa edilen projede satış süreci devam ediyor. Peki Yenitepe Kadıköy Evleri nerede?

Hol Park Evleri nerede?

Hol Park Evleri nerede?

Kent Vizyon ve CY Architecture ortaklığı ile inşa edilen Hol Park Evleri 199 adet konut ve 5 adet ticari birimden meydana geliyor. Peki satış süreci devam eden Hol Park Evleri nerede?

Güneşli G Yoo Evleri nerede?

Güneşli G Yoo Evleri nerede?

Daire teslim tarihi 2017 yılı Haziran ayı olarak belirlenen Mar Yapı G Yoo projesinin satış süreci devam ediyor. Peki Mar Yapı tarafından hayata geçirilen Güneşli G Yoo Evleri nerede?

Zekeriyaköy Köy Evleri nerede?

Zekeriyaköy Köy Evleri nerede?

Siyah Kalem İnşaat tarafından hayata geçirilen Köy konut projesinde 1 oda 1 salondan 6 oda 1 salona kadar daire seçenekleri yer alıyor. Peki Zekeriyaköy Köy Evleri nerede?

Tema İstanbul Atakent Evleri nerede?

Tema İstanbul Atakent Evleri nerede?

Halkalı Tema İstanbul Evleri'nde yer alan dairelerin büyüklükleri 68 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Peki satış süreci devam eden Tema İstanbul Atakent Evleri nerede?

Zekeriyaköy Köy Evleri satış ofisi!

Zekeriyaköy Köy Evleri satış ofisi!

Siyahkalem Köy Evleri İstanbul Anadolu Yakası Zekeriyaköy'de inşa ediliyor. 1.3 milyar lira yatırım bedeli ile yükselen Zekeriyaköy Köy Evleri satış ofisi telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Siyahkalem Köy Evleri nerede?

Siyahkalem Köy Evleri nerede?

Toplamda 1.167 adet daireden meydana gelen Siyahkalem Köy projesinin teslim tarihi 2016 yılının Aralık ayı olarak belirlendi. Peki satış süreci devam eden Siyahkalem Köy Evleri nerede?

Balat Suites Evleri nerede?

Balat Suites Evleri nerede?

Ömer Kumova İnşaat imzası ile yükselen Balat Suites Konutları'nın satış süreci devam ediyor. Peki daire fiyatları 200 bin TL'den başlayan Balat Suites Evleri nerede?

Köy Zekeriyaköy nerede?

Köy Zekeriyaköy nerede?

Siyahkalem Köy projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Proje 1.3 milyar TL yatırım bedeline sahip. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan Köy Zekeriyaköy nerede?

köy evleri nerede

köy evleri nerede köy evleri nerede

Ege'nin sakin köyleri tatil için taş evler, çiçekli bahçeler, sıcak aile ortamı ve ev yemeklerini tercih eden yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Kalabalık sahiller, su parkları, yüksek sesli müzik ve açık büfe yiyeceklerden uzak bir tatil anlayışı Ege'nin Salman, Çiftlikköy, Germiyan, Birgi, Kirazlı ve Kapıkırı köylerinde öne çıkıyor.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; İzmir'in Karaburun ilçesinin uzun yıllar kullanılmayan mahallesi Salman, şimdilerde "köy konseptli" tatil imkanı ile adından söz ettiriyor.

Doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerinde, bu köyde iki kişi gecelik konaklama için 500 lira ödemesi gerekiyor.

ÇİFTLİKKÖY, GERMİYAN, KOZBEYLİ KÖYLERİ

Çeşme'nin geleneksel taş evlerinin bulunduğu Çiftlikköy, tarihi yapısı, balık restoranları ve yöresel tatları ile turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Çeşme'nin bir başka köyü Germiyan, Yörük kültürünün izleri, köy sakinlerinden Nuran Erden'in duvarlara çizdiği resimler,...