küresel gayrimenkul

küresel gayrimenkul

Küresel Gayrimenkul Anonim Şirketi, 7 Şubat 2013 tarihinde, 250 bin TL sermaye ile, Fatih Yilan tarafından kuruldu...

Küresel salgın gayrimenkul piyasasını nasıl etkileyecek?

Galatasaray Üniversitesi Doç. Dr. Ata Özkaya, Star Gazetesi'nde yer alan yazısında ''Küresel salgın: Ekonomide risk mi yoksa belirsizlik mi?'' yazısını kaleme aldı...

Akiş GYO, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi üyesi oldu!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (United Nations Global Compact) katılımcısı oldu...

Küresel finans devleri neden Çin'i tercih ediyor!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, kendi Twitter hesabından "Küresel finans devleri neden Çin'i tercih ediyor!" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 16 maddelik analizi...

Gökçebel Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!    

Gökçebel Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Jules Rakos tarafından kuruldu.

Cengiz Antikacılık ve Gayrimenkul Danışmanlığı İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Cengiz Antikacılık ve Gayrimenkul Danışmanlığı İthalat İhracat Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Salih Haliloğulları tarafından kuruldu.

SKY Group Seyahat Danışmanlık Sağlık Turizmi Gayrimenkul Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SKY Group Seyahat Danışmanlık Sağlık Turizmi Gayrimenkul Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Ataköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Aydemir tarafından kuruldu.

Küresel risk sermayesinde hedef 1 trilyon dolar!

Küresel Risk Sermayesi raporuna göre, risk sermayesi kapsamında yapılan yatırımların şirketlere  gelecek 5 yıl içinde 1 trilyon dolara ulaşacağı düşünülüyor.

İstanbul Küresel Finans Merkezleri Endeksi'nde 53'üncü sıraya çıktı!

Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi'nce, Küresel Finans Merkezleri Endeksi’nde İstanbul'un pozisyonunun Eylül 2019'da 6 sıra birden yükselerek 53'üncü sıraya çıktığı bildirildi.

Küresel piyasalar yolunu bulamıyor!

Küresel piyasalar merkez bankalarının toplantıları öncesi karışık bir seyir izlerken, bugün ABD'de açıklanacak makroekonomik veriler takip edilecek.

Küresel inşaata teknoloji harcı!

223 küresel inşaat ve mühendislik firmasının yöneticilerinin yüzde 20'si yönetişimi rasyonel hale getirirken teknolojiye yatırım yapıyor, kültür inşa ediyor, vasıf yelpazesini çeşitlendiriyor ve işin tüm alanlarındaki sonuçları takip ediyor. Bu yöneticiler iklim duyarlılığına ve veri merkezli akıllı

Küresel inşaat sektörü teknolojiye sarılıyor!

Uluslararası vergi, deneti ve danışmanlık firması KPMG'nin yaptığı Küresel İnşaat 2019 araştırması, dijital dönüşümün olumsuz etkilerini hisseden inşaat sektörünün değişen ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahip çok az firma bulunduğunu ortaya koydu.

Troya Danışmanlık Turizm Gayrimenkul ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Troya Danışmanlık Turizm Gayrimenkul ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Memiş tarafından kuruldu.

Şems İstanbul Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Eğitim İnşaat Sanayi Ticaret İthalat İhr. Limited Şirketi kuruldu!

Şems İstanbul Danışmanlık Turizm Gayrimenkul Eğitim İnşaat Sanayi Ticaret İthalat İhr. Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ma'in Abdallah A.Kareem Alkhatib ve Moayad Yousef Hasan Alnajjar ortaklığıyla kuruldu...

küresel gayrimenkul Haberi

küresel gayrimenkul

250 bin TL sermaye ile kurulan şirket faaliyet alanları arasında, Özel ve kamu kesiminde her türlü inşaat ve taahhüt işleri yapmak satın aldığı veya kat karşılığı edindiği arsalar üzerinde mesken veya işleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler bulunuyor.


Şirketin merkezi, Sarıyer Yeniköy Köybaşı Caddesi Akbaş Sokak NO:11/2 adresinde faaliyete geçirildi. 7 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen firma, Fatih Yilan tarafından...