kurtköy büyük tip daire

kurtköy büyük tip daire

Birkaç yıl öncesine kadar yatırım amaçlı konut satın alımlarının yapıldığı Kurtköy, içinde bulunduğu bölgede gelişen iş koşulları ile birlikte artık İstanbul’un oturum için öne çıkan yerleşim yerleri arasında yerini aldı.

Berat Albayrak: Koronavirüsün bıraktığı hasar 1929 buhranından da büyük olacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgının ekonomiye etkilerine ilişkin olarak "Bıraktığı hasar 1929 buhranından da büyük olacak" görüşünü dile getirdi.

Lens İstanbul Yaşam Merkezi Kurtköy'ün yeni buluşma noktası oldu!

Lens Yapı tarafından Kurtköy’de inşa edilen Lens İstanbul Yaşam Merkezi, Kurtköy’e yeni bir soluk kattı. Açıldığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gören Türkiye’nin en büyük açık hava yaşam merkezi, bölge sakinlerinin de yeni uğrak noktası oldu. 

Malatya'ya yeni adli tıp kurumu binası inşa edilecek!

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç.Dr. Yalçın Büyük’ü makamında ağırladı.

İBB'den Kurtköy'de 18 milyon TL'ye satılık arsa!

İBB, Pendik Kurtköy'deki Büyük Sanayi Alanı" imarlı arsasını satıyor. İhale 28 Haziran'da gerçekleşecek..

Giresun Tıp Fakültesi'ne hastane istemi!

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu,Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde konuştu. Bektaşoğlu, Tıp Fakültesi'nin hastanesinin olmadığını vurguladı.

Karacabey'de müteahhitlere Yeni Tip İmar Yönetmeliği anlatıldı!

İnşaat sektöründe büyük gelişimin yaşandığı ve görkemli binaların birbiri ardına yükselmesi ile dikkatleri üzerine toplayan Karacabey'de, müteahhitlere 2017 yılı Haziran aymda yürürlüğe girecek 'Yeni Tip İmar Yönetmeliği' anlatıldı.

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi inşaatı bitmedi!

469 puanla öğrenci alan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi ilk mezunlarını verdi ama, mezunların büyük bölümü fakültelerini hiç göremedi. Bozok’un inşaatı sürdüğü için öğrencileri 540 puanla öğrenci alan Hacettepe Tıp’ı bitirdi.

İzmir Torbalı Tıp Merkezi hizmete açıldı!

İzmir'in tarım, sanayi ve inşaat sektöründe atağa geçen ilçesi olan Torbalı'da sağlık sektöründe de büyük gelişmeler yaşanıyor. İzmir'in en büyük tıp merkezi olan Torbalı Tıp Merkezi resmi olarak hizmete açıldı.

360 Kurtköy projesinin yüzde 25’i sahiplerini buldu!

Hanesel Yapı&Demirbaş Yapı tarafından Kurtköy’ü tepeden 360 derece gören bir konumda inşa edilen 360 Kurtköy projesinde satışlar büyük bir hızla devam ediyor. 540 konutluk projenin yüzde 25’i, 3 ay gibi kısa bir sürede sahiplerini buldu.

360 Kurtköy manzarası ve lokasyonuyla dikkat çekiyor!

Kurtköy'de 540 konutluk yeni ve çok farklı bir proje yükseliyor. Bölgenin en büyük projesi 360 Kurtköy'de unutulan komşuluk ilişkileri yeniden canlanacak...

Kurtköy'de ilgi büyük konut tiplerine kayıyor!

Sürekli olarak kapasitesini genişleten Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanı sıra son dönemde birbiri ardına açılan üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller ile yatırımına başlanan Kurtköy’de günlük olarak bulunan kişi sayısı hızla artış gösteriyor.

Kurtköy’de ilgi büyük ev tiplerine kayıyor!

Birkaç yıl öncesine kadar yatırım amaçlı konut satın alımlarının yapıldığı Kurtköy, içinde bulunduğu bölgede gelişen iş koşulları ile birlikte artık İstanbul’un oturum için öne çıkan yerleşim yerleri arasında yerini aldı.

Kurtköy'de büyük metrekareli daireler yoğun ilgi görüyor!

Birkaç yıl öncesine kadar yatırım amaçlı konut satın alımlarının yapıldığı Kurtköy, gelişen iş koşulları ile birlikte artık İstanbul'un oturum için öne çıkan yerleşim yerleri arasında yerini aldı.

kurtköy büyük tip daire

kurtköy büyük tip daire kurtköy büyük tip daire

Sürekli olarak kapasitesini genişleten Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanı sıra son dönemde birbiri ardına açılan üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller ile yatırımına başlanan Teknopark İstanbul’un da cazibesini artırdığı Kurtköy’de günlük olarak bulunan kişi sayısı hızla artış gösteriyor. Bu artış da yapım halinde olan metro ve köprü projeleriyle destekleniyor. Kurtköy ve çevresinde sürekli olarak artan iş koşulları nedeniyle İstanbul’un gelişmeye devam eden yeni merkezlerinin başında gelen Kurtköy bölgesinin konut olarak yine gözde olacağı ifade ediliyor.


Geniş daire tiplerine talep arttı

Still markasıyla Kurtköy’de 4 projede 721 konut hayata geçiren ve bölgenin önde gelen yatırımcıları arasında bulunan Yeşilyurt İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, bölgenin gelecekte yıldızının daha da parlayacağına dikkat çekti. Sürekli olarak yeni iş koşullarının yaratılmasının bölgedeki projelerde büyüyen konut büyüklükleri...