25 / 06 / 2022

Kurtoğlu Laminant Mobilya fuarı

Kurtoğlu Laminant Mobilya fuarı

Türkiye’nin en büyük ve dünyanın da en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’na Adıyamanlı “Kurtoğlu Laminant Mobilya” ve “Rispetto Mobilya” damga vuran firmalar oldular.

İkramoğlu Yapı İnşaat Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkramoğlu Yapı İnşaat Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Mehmet Şirin Bazuk tarafından kuruldu.

Kraftwork Mobilya İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kraftwork Mobilya İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda Sefer Çağlar ve Seyhan Özdemir Sarper ortaklığında kuruldu.

Öys İnşaat Mobilya Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öys İnşaat Mobilya Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te Musa Karslıoğlu tarafından kuruldu.

İstanbul Fink Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Fink Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Dilek Kurtoğlu tarafından kuruldu.

Kurtoğlu Yek Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kurtoğlu Yek Yapı İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi Soğanlık’ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Yunus Emre Kurt tarafından kuruldu.

Orinoco Emlak İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orinoco Emlak İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe’de  500 bin TL sermaye bedeli  ile Özer    Kurtoğlu ve  Semih Tufan Gülaltay tarafından kuruldu.

Adran İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Adran İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Şirketi Eyüpsultan’da 2 milyon TL sermaye bedeli  ile Fahrettin Kurtoğlu tarafından kuruldu.

Mts Mobilya İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mts Mobilya İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Yörükoğlu tarafından kuruldu.

Akbaygrup Mobilya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu Şubesi açıldı!

Akbaygrup Mobilya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt  Şubesi bugün Esenyurt’ta  300 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Akbay tarafından açıldı.

Mehmet Kemal Kurtoğlu kimdir?

Sarkurt İnşaat'ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Kemal Kurtoğlu kimdir? Mehmet Kemal Kurtoğlu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? Mehmet Kemal Kurtoğlu biyografisi...

Sarkurt İnşaat'ın kurucusu Mehmet Kemal Kurtoğlu vefat etti!

Sarkurt İnşaat'ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Kemal Kurtoğlu vefat etti. Sarkurt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. taziye ilanı yayınladı.

Pol Grup Proje Mimarlık İnşaat Ve Atış Poligonu Kurulum Limited Şirketi kuruldu!

Pol Grup Proje Mimarlık İnşaat Ve Atış Poligonu Kurulum Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Zafer Kurtoğlu tarafından kuruldu.

Sarp İnşaat'ın acı günü! Sarpay Ekşioğlu vefat etti!

Sarp İnşaat Mobilya San. ve Tic. A.Ş.'nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sarpay Ekşioğlu hayatını kaybetti. Sarp İnşaat taziye ilanı yayınladı. 

Kurtoğlu Laminant Mobilya fuarı Haberi

Kurtoğlu Laminant Mobilya fuarı


Türkiye’nin en büyük ve dünyanın da en önemli üçüncü mobilya fuarı olan  İstanbul  Mobilya Fuarı (İSMOB)’na Adıyamanlı “Kurtoğlu Laminant Mobilya” ve “Rispetto Mobilya” damga vuran firmalar oldular. Adıyamanlı genç iş adamlarından Abdulkadir Kurt’un sahibi olduğu “Kurtoğlu Laminant Mobilya” ve “Rispetto Mobilya”, İstanbul TÜYAP Mobilya Fuarı’na Doğu ve Güneydoğu adına katılan iki firmadan biri oldu. Sergilenen göz alıcı renkler ve modellerle dikkatleri üzerine toplayan stant, yerli ve yabancı firmaların ilgi odağı hâline geldi.Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy da Vakfın Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Adıyaman’da mobilya sektörünün öncü markaların sahibi olan “Kurtoğlu” ve “Rispetto” Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurt’a, hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Ramazan Aksoy, Türkiye’den ve dünyadan dev firmaların katıldığı TÜYAP Mobilya Fuarı gibi...