Kütahya Yoncalı planlaması

Kütahya Yoncalı planlaması

Kütahya’nın önemli termal turizm merkezlerinden biri olan Yoncalı’nın dünü, bugünü ve geleceği’ konulu istişare toplantısı, yapıldı. Vali Ahmet H. Nayir, "Belediyemizin burasıyla ilgili olarak bir termal turizm bölgesi olmasına yönelik imar çalışması var." dedi.

Kütahya'da 5.7 milyon TL'ye satılık termal otel, tesis ve apart!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde termal otel, tesis ve apartı ihale usulü ile satılıyor..

Kütahya Yoncalı Termal Otel 6.8 milyon TL'ye satılıyor!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde bulunan Yoncalı Termal Otel'i ve arsasını satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Kütahya Yoncalı'nın geleceği planlanıyor!

Kütahya’nın önemli termal turizm merkezlerinden biri olan Yoncalı’nın dünü, bugünü ve geleceği’ konulu istişare toplantısı, yapıldı. Vali Ahmet H. Nayir, "Belediyemizin burasıyla ilgili olarak bir termal turizm bölgesi olmasına yönelik imar çalışması var." dedi.

Kütahya Yoncalı projesi iptal edildi!

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yoncalı projesinin mahkeme tarafından iptal edildiğini söyledi. Başkan, arsa sahibi avukatla bir çok görüşme yapıldığını ancak olumlu sonuç alınamadığını kaydetti.

Kütahya'ya 100 milyon dolarlık termal tesis yatırımı yapılıyor!

Bursalı 4 sanayici, Kütahya- Tavşanlı Yolu üzerindeki Yoncalı Turizm Bölgesi'nde bulunan 6 bin dönümlük alan üzerine, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, devremülk ve butik otel inşa edilecek..

Kütahya'da yap işlet devret modeli tesis yapım işi ihalesi!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı Kütahya İli Merkez İlçesi Yoncalı Kaplıcalarında yap işlet vevret modeli tesis yaptıracak. İhale 26 Eylül 2013 tarihinde saat 14:00 'de gerçekleştirilecek.

Tepe Home Kütahya'da mağaza açıyor!

Tepe Home Kütahya'daki ilk mağazasını bugün açıyor...

Mustafa İça, Kütahya'daki kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı!

Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İÇA Sanayi Sitesinde düzenlenen toplantıda Sanayi sitesi esnaflarına Belediyemiz Kentsel Dönüşüm çalışmalarını anlattı

TOKİ Kütahya kentsel dönüşüm evleri teslimleri yapıldı!

Osmangazi Mahallesinde kentsel dönüşüm yapılan vatandaşlarımızın kamulaştırma sonrasında mağdur olmamaları için Kütahya Belediyesi'nin TOKİ’den almış olduğu dairelerden isteyen vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda anahtar teslim töreni yapıldı

Kütahya Seramik, Cersaie'de yeni koleksiyonlarını sergiledi!

Dünya seramik pazarında yenilikleri, benzersiz tasarımları ve ödülleriyle tanınan NG Kütahya Seramik’in yepyeni koleksiyon ve serileri, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen Cersaie Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Kütahya'da Plakrom'a ait krom maden ruhsatı 3 milyon 844 bin TL!

Kütahya Tavşanlı'da Plakrom'a ait krom maden ruhsatı 3 milyon 844 bin 612 TL'ye satılıyor...

Kütahya Seramik, dış cephe kaplama sistemlerinde fark yaratıyor!

Mimari projelerdeki sonuç odaklı yaklaşımı ve hızlı tedarik sistemi ile birçok firmanın çözüm ortağı olan Kütahya Seramik, teknik özellikli ürünleriyle dış cephe kaplama sistemlerinde de fark yaratıyor

Kütahya Porselen Osmanlı serisi'ni tanıttı!

NG Kütahya Porselen, Osmanlı motiflerini taşıyan özel kahve fincanlarıyla saraylara layık bir kahve keyfi yaşatıyor. Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli tarafından tasarlanan fincanlar, saray zarafetini evlere geti

Kütahya Yoncalı planlaması

Kütahya Yoncalı planlaması Kütahya Yoncalı planlaması

Kütahya’nın önemli termal turizm merkezlerinden biri olan ’Yoncalı’nın dünü, bugünü ve geleceği’ konulu istişare toplantısı, Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapıldı.


Toplantıya, Kütahya Valisi Ahmet H. Nayir, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (KÜTSO) Nafi Güral, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Murat Koyak, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yusuf Balcı, Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Gölpınar, STK Temsilcileri, otel sahipleri ile Yoncalı sakinleri katıldı.

Vali Ahmet H. Nayir, hak ettiği yere ulaşamamış Yoncalı’nın ilin ve turizmin kalkınma araçlarından biri olduğunu ifade ederek, "İlimizin en önemli termal merkezlerinden biri olan Yoncalı’nın hak ettiği yerde olmadığını, buranın potansiyelinin çok gerisinde bir istifadeyle yolumuza devam ettiğimizi hep değerlendiriyorduk. Kısa vade, orta vade, uzun...