Lava tencere kimin

Lava tencere kimin

Döküm demir tencere, tava, ızgara ve ocak üstü döküm ızgara üreten Lava, dünyada benzer üretim yapan firmalar arasında ilk beşe girdi. Türkiye’deki pazar payını da yüzde 90’a çıkartan firma, tencerelerini 65 ülkenin mutfağına soktu.

Tapunun kimin üstüne olduğunu sorgulama!

Gördüğü bir taşınmaz malı satın almak isteyenler ancak kime ait olduğunu bilmeyenler sorgulamayı nereden ve nasıl yapacaklarını araştırıyor. Peki, tapunun kimin üstüne olduğunu sorgulama nasıl yapılır?

3600 ek gösterge kapsamında kimin maaşı kaç lira olacak?

Milyonlarca vatandaşın gözü merakla beklenen 3600 ek göstergede. Peki 3600 ek gösterge kapsamı nasıl genişleyecek? Öğretmen, polis, ebe, hemşire, imam hatip, şube müdürü maaşları ne kadar olacak? Kimin maaşı ne kadar artacak?

Öz Er-Ka İnşaat kimin?

Öz Er-Ka İnşaat kimin? Öz Er-Ka İnşaat, ne zaman kuruldu?

West Avenue kimin?

West Avenue projesi Ankara’nın en işlek bölgelerinden Batıkent’te inşa ediliyor.Proje karma konseptte dizayn ediliyor. Peki West Avenue kimin?

Neo Land Göktürk kimin?

35 dönüm arsa alanı üzerinde yükselecek olan Neo Land Göktürk projesi 200 konut ve 20 dükkandan meydana gelecek. Peki Neo Land Göktürk kimin?

Afa Deluxe Bostanlı kimin?

İzmir Karşıyaka Bostanlı'da hayata geçirilen Afa Deluxe projesi 2018'in Eylül ayında teslim edilecek. Peki Afa Deluxe Bostanlı kimin?

Sheraton Residence kimin?

2019 yılının Aralık ayında teslimlerin gerçekleşeceği Esenyurt Sheraton Residence projesinde 422 adet daire, 11 adet ofis ve 68 adet dükkana yer veriliyor. Peki Sheraton Residence kimin?

Venara Bağcılar kimin?

“Şehrin Kalbinde, Standartların Çok Ötesinde” sloganıyla basına tanıtılan Venara Bağcılar projesi 422 konuttan meydana gelecek. Peki Venara Bağcılar kimin?

Esenler Ömür İstanbul kimin?

Toplam 218 konut ve 3 adet dükkandan meydana gelen Ömür İstanbul projesi 13 Mayıs'ta basına tanıtılacak. Peki Esenler Ömür İstanbul kimin?

Serenity Pendik kimin?

29 Nisan 2017 Cumartesi günü basına tanıtılacak olan Serenity Pendik projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te 20 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Serenity Pendik kimin?

Hoşdere Semt Bahçekent kimin?

Toplam 669 daire ve 24 dükkandan meydana gelen Semt Bahçekent projesinde daire fiyatları metrekare birim bazında 2 bin 950 TL'den başlıyor. Peki Hoşdere Semt Bahçekent kimin?

Kent Kağıthane kimin?

Teslimlerin hemen yapıldığı Kent Kağıthane projesi 93 daireden meydana geliyor. Projede daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Peki Kent Kağıthane kimin?

Ankara Çukurambar Cubes kimin?

Karma proje konseptinde dizayn edilen Çukurambar Cubes 2 blok şeklinde yükseliyor. Proje Ankara Çukurambar'da inşa ediliyor. Peki Ankara Çukurambar Cubes kimin?

Lava tencere kimin Haberi

Lava tencere kimin


Döküm demir tencere, tava, ızgara ve ocak üstü döküm ızgara üreten Lava, dünyada benzer üretim yapan firmalar arasında ilk beşe girdi. Türkiye’deki pazar payını da yüzde 90’a çıkartan firma, tencerelerini 65 ülkenin mutfağına soktu. 


Metal döküm mutfak eşyalarının daha önce ithal edildiğini anlatan Lava Metal Döküm AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Pazarda olmayan ürünleri yapıp, dökümün kullanım şeklini değiştirerek döküm tencereyi yaygınlaştırdık. Evlere, restoranlara, beş yıldızlı otellere, kafelere kadar ulaştık. Ultra lüks restoran ve tellerin çoğunda ürünlerimiz var. Döküm ürünlerin fiyatlarını aşağı çekerek halka yaydık. Ürünlerimiz artık neredeyse çelik tencere fiyatına satılıyor. Her evde mutlaka minimum bir Lava tencere ve ızgara olmasını hedefl iyoruz” dedi. 


Geçtiğimiz yıl 500 bin adet tencere ve tava ürettiklerini hatırlatan Kesikbaş, bu yıl sonuna kadar...