Lion Group Turizm adres

Lion Group Turizm adres

Lion Group Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 600 bin TL sermaye bedeli ile Alireza Alipor,Vahid Taghavi ve Yasin Soltani ortaklığıyla kuruldu...

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Akbulut ve Omar Dallal tarafından kuruldu.

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile hengameh Bakhtiyari tarafından kuruldu.

Bgt Group Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Bgt Group Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Suphi Bigutay Dede tarafından kuruldu.

Sama Group Emlak Ve Turizm Danışmanlığı İthalat İhracat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sama Group Emlak Ve Turizm Danışmanlığı İthalat İhracat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Abid Elahmed tarafından kuruldu.

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Morteza Kordafsharı tarafından kuruldu.

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Esat Karaca tarafından kuruldu.

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamd Almasrı tarafından kuruldu.

Next Group Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Next Group Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed Haroun tarafından kuruldu.

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Amin Rahmanfar ve Mahmous Rajabnejad ortaklığında kuruldu.

Sanisa Group İnşaat Gıda Turizm Medikal Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Sanisa Group İnşaat Gıda Turizm Medikal Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Tamer Temur tarafından kuruldu.

Max Group Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Max Group Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Imen Zitouni, Yosra Zitouni ve Yusuf Pınarbaşı ortaklığında kuruldu.

Alfa Group Enerji Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Alfa Group Enerji Turizm Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Yenibosna'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Amr Abdel Aziz tarafından kuruldu.

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Shining Star Group Turizm Otel İnşaat Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile El Ho Kim, Salah A Safah Al Rubanie ve Yerin Kim tarafından kuruldu. 

Lion Group Turizm adres

Lion Group Turizm adres Lion Group Turizm adres

Lion Group Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 600 bin TL sermaye bedeli ile Alireza Alipor,Vahid Taghavi ve Yasin Soltani ortaklığıyla kuruldu.

Lion Group Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konusu:Turizm ve Seyahat Acentalığı Uluslararası Ve Şehiriçi ve Şehirlerlerarası Yolcu Taşımacılığı a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama...