Mahmoud Mulla

Mahmoud Mulla

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alrashıd, Mahmoud Mulla, Mhd Naser Kadour, Mhd Monzer Alkhıamı ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Ümraniye'de kuruldu.

Mst Kuyumculuk İnşaat Yapı Otomotiv Gıda Ve Sağlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Mst Kuyumculuk İnşaat Yapı Otomotiv Gıda Ve Sağlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile İdris Melih Turgut, Mahmoud Aly A. Mohamed ve Özgür Döner tarafından kuruldu.

Arka İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arka İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Hamed Ghafarian Toosi, Mahmoud Ghogha, Mohammadreza Noorolanvar ve Reza Ghogha tarafından kuruldu. 

Avrasya Apartman Otel İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu!

Avrasya Apartman Otel İşletmeciliği Limited Şirketi Bahçelievler'de 110 bin TL sermaye bedeli ile Sahır Mohammed Rasul Mulla tarafından kuruldu.

Şekeroğlu İstihdam ve Yönetim Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Şekeroğlu İstihdam ve Yönetim Danışmanlığı Limited Şirketi Şişli'de 110 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Şekeroğlu, R.A. Mahmoud Alawneh ve Süleyman Kaya tarafından kuruldu.

Şekeroğlu İstihdam ve Yönetim Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Şekeroğlu İstihdam ve Yönetim Danışmanlığı Limited Şirketi  Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Şekeroğlu, R.A. Mahmoud Alawneh ve Süleyman Kaya tarafından kuruldu.

Shafak KWT Tour Turizm ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Shafak KWT Tour Turizm ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud Adel Moustafa Aly Afifi tarafından kuruldu.

İlbirtu Gayrimenkul ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlbirtu Gayrimenkul ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 200 bin TL sermaye bedeli Mohamad Zakaria Mahmoud ve Saleh Mahmoud tarafından kuruldu.

Yıldız Group Emlak Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yıldız Group Emlak Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud Hassan Adam Ali tarafından kuruldu.

Dahsha İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Dahsha İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Limited Şirketi Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Kassem Dahsha ve Mahmoud Dahsha ortaklığında kuruldu. 

Deyaar Group Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Deyaar Group Gayrimenkul Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 390 bin TL sermaye bedeli ile Donia Samy H.S. Ahmed ve Mahmoud Ahmed Y Weshani ortaklığında kuruldu. 

Mirva Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mirva Gayrimenkul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Marwa Amin S. Hussein ve Mervat Mahmoud Abuzuhri ortaklığında kuruldu.

Joury Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Joury Gayrimenkul ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli Mahmoud İbrahim M. Moh'd Bushnaq tarafından kuruldu.

Delta Şam Gayrimenkul ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Delta Şam Gayrimenkul ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud Hasan tarafından kuruldu.

Mahmoud Mulla

Mahmoud Mulla Mahmoud Mulla

Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Yasser Alrashıd, Mahmoud Mulla, Mhd Naser Kadour, Mhd Monzer Alkhıamı ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 5 Şubat'ta Ümraniye'de kuruldu. 


Upscales Emlak Geliştirme ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1.Yürürlükteki mevzuata uygun olarak her türlü gayrimenkulün edinilmesi, geliştirilmesi, imarı, bunlar üzerindeki mesken, turistik veya işyeri amaçlı her türlü binaların inşa edilmesi, bunların satımı ile diğer her türlü gayrimenkul ve inşaata  ilişkin faaliyetlerde bulunmak, 2.Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe,...