malatya futbol köyü projesi inşaatı

malatya futbol köyü projesi inşaatı

BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulübü'nün "Futbol Köyü" projesi için ilk kazma vuruldu. Projenin ilk aşaması olan antreman sahalarının yapımına başlandı. 

Malatya'daki Futbol Köyü projesi için ilk kazma vuruldu!

BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulübü'nün "Futbol Köyü" projesi için ilk kazma vuruldu. Projenin ilk aşaması olan antreman sahalarının yapımına başlandı. 

Pendik’e 50 dönümlük spor köyü geliyor!

Pendik Belediyesi Çamlık Mahallesi’nde 50 dönümlük alana, içerisinde atletizmin çeşitli branşlarının yapılabileceği pistler, okçuluk alanı, tenis kortları ve futbol sahasının yer alacağı bir Spor Köyü hayata geçirecek.

Dilovası Çerkeşli Köyü'ne futbol sahası!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Dilovası Çerkeşli Köyü’nde inşa ettiği Yurt futbol sahası tanıtıldı.

Malatya Kuzey Çevreyolu şantiyesi kuruluyor!

Malatya'daki Kuzey Çevreyolu'nun yapım ihalesini alan Ankaralı 'Eksen Proje', şantiye kurma çalışmalarına başladı. Yeşilyurt'a bağlı Gözene Köyü'nde kurulacak olan şantiye yaklaşık 1 ayda tamamlanacak.

Malatya İnönü Stadı kapatıldı!

TFF heyeti, Malatya İnönü Stadı'nda incelemelerde bulundu. Heyetiin, statta Nisan ayına kadar futbol oynanamayacağı yönünde rapor vermesi üzerine, Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi de iç saha maçları için İstanbul’da stat aramaya başladı.

Dilovası Çerkeşli Köyü’ndeki futbol sahası tamamlandı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kent içinde vatandaşlara spor yapma imkanı sağlamaya devam ediyor. Bu amaçla Büyükşehir Belediyesi, Dilovası Çerkeşli Köyü’nde futbol sahası inşa etti.

Malatya Arena Stadı yeni sezonun ikinci yarısına yetişecek!

Malatya Arena Stadı planlanan tarihten daha erken bitirilecek. Malatya Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, 2012 yılında inşaatına başlanan stadın 2016-2017 futbol sezonuna yetişeceğini söyledi.

Malatya'ya Ekolojik Spor Köyü geliyor!

PTT 1. Lig takımı Yeni Malatyaspor’un başkanı Adil Gevrek kulübün kongresinde önemli bir projeyi de kamuoyu ile paylaştı. Adil Gevrek, “Ekolojik Spor Köyü” projesiyle Malatya’nın sporuna önemli bir yatırım olacağını söyledi.

TOKİ Malatya Yeşilyurt'ta hizmet alım ihalesi yarın!

TOKİ Malatya Yeşilyurt ilçesi Mollakasım Mahallesi imar planına esas jeolojik etüt raporunun hazırlanması ve Yakınca Köyü imar planı değişikliğine esas jeolojik etüt raporunun hazırlanması hizmet alımı işi ihalesi yarın yapılacak...

Malatya Belediyesi, açık otopazarında parsel satıyor!

Malatya Belediyesi, Yaka Köyü'nde bulunan açık otopazarı alanındaki 20 bin 358 metrekare parseli 2 milyon 442 bin 960 TL'den satışa çıkardı. Satış, 02 Ağustos 2012 Perşembe günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek

Malatya OSB'de, Grup İnşaat Makine'ye ait fabrika 3 milyon TL'ye icradan satılık!

T.C. Malatya 1. İcra Dairesi, Malatya ili merkez ilçeye bağlı Cihadiye köyü sınırları içinde kalan Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Grup İnşaat Makine'ye ait olduğu belirtilen fabrikayı 3 milyon 52 bin 476 TL'den satışa çıkardı. Satış, 30

Malatya Darende'deki depremde sadece yazlık bir evde hasar var!

Malatya Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, merkez üssü Çukurkaya köyü olan 4.7 büyüklüğündeki depremde bir yazlık evin bazı kısımlarının yıkıldığını, onun dışında olumsuz bir durum olmadığını söyledi

Malatya OSB'de 3 milyon TL'ye icradan fabrika!

T.C. Malatya 1. İcra Dairesi, Malatya ili merkez ilçeye bağlı Cihadiye köyü sınırları içindeki Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikayı 3 milyon 52 bin 476 TL'den satışa çıkardı. İlk satış, 14 şžubat 2012 Salı günü gerçekleştirilecek

malatya futbol köyü projesi inşaatı

malatya futbol köyü projesi inşaatı malatya futbol köyü projesi inşaatı

BtcTurk Yeni Malatyaspor Kulübü’nün “Futbol Köyü” projesinde çalışmalar başladı. Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, Futbol Köyü projesi için ilk kazma vuruldu. Projenin ilk aşaması olan antreman sahalarının yapımına başlandı. 

Futbol Köyü projesiyle ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:“Bölge için de büyük önem taşıyan, içinde antrenman sahalarından mini stadyuma ve sosyal alanlara kadar her şeyin bulunacağı futbol köyü projesinin ilk aşaması için Yeni Malatya Stadyumu yanındaki alanda çalışmalara başladık. Bundan sonraki süreçte kulübümüze projenin tamamında katkı ve destek olacaklarını belirten, TFF Başkanı Nihat Özdemir'e, yer tahsisi konusunda destek olacak İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'a, projenin yapımı için gerekli desteği sağlayan ve her zaman her ihtiyacımızda yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan'a teşekkür ediyoruz. Projenin ilk etabının...