08 / 08 / 2022

malatya Trambüs bakım istasyonu nerede

malatya Trambüs bakım istasyonu nerede

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır Malatya’nın büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte, şehir genelinde ulaşımın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanmasının ardından Ulaşım ve Koordinasyon Merkezi (UKOME)’yi kurduklarını belirtti.

Evde bakım parası hangi illerde yattı? O iller peş peşe açıklandı! Sizin de hesabınıza yatmış olabilir! Hemen bakın! 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara düzenli olarak 2 bin 354 liralık ödeme yapılıyor. Söz konusu bu ödemeler ayın 15’inden itibaren hesaplara geçiyor. Peki evde bakım maaşı 20 Haziran 2022 hangi illerde yattı? 

Carrefoursa’dan kozmetik ve bakım ürünlerine yüzde 50 indirim! Bu fırsat kaçmaz…

CarrefourSA sık sık kampanyalı ürünler satışa sunmaya devam ediyor. Son olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde %50 indirimle karşımızda. Şampuandan yüz bakım kremine kadar birçok üründe %50’ye varan indirim mevcut. 

2.354 TL hesaplara yatıyor! 6 Mayıs 2022 evde bakım maaşı yatan iller hangileri?

İhtiyaç sahibi ailelere destek ödemeleri yapılmaya devam ediliyor. Evinde engelli, yardıma muhtaç, hasta veya yaşlı yakınına bakanlara evde bakım maaşı ödemesi gerçekleştiriliyor. İşte 6 Mayıs 2022 evde bakım maaşı yatan iller listesi...

Saçtan sakala tüm Grundig kişisel bakım ürünleri ve Mart 2022 fiyat listesi…

Elektrikli kişisel bakım ürünleri, hem zaman hem de pratiklik açısından oldukça yaygın olarak kullanılan cihazlar arasında. Grundig markasına ait tüm kişisel bakım ürünleri ve fiyatlarını yazımızda bulabilirsiniz…

Akmerkez GYO, 24 apart daire ve otoparkı Üçgen Bakım'a kiralayacak!

Akmerkez GYO tarafından 27 bağımsız bölümden meydana gelen 24 apart dairesi ve 2 bağımsız bölümden oluşan otopark için Üçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri A.Ş. ile kiralama sözleşmesi yapılacak.

Yaşlı Bakım Evleri gayrimenkul sektörünü canlandıracak!

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu'nda düzenlenen Yuvarlak Masa toplantısında ‘Yaşlı Bakım Evleri’ tartışıldı. 

Haliç Köprüsü'nde 18 Ağustos'a kadar bakım çalışması yapılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Altyapı Hizmetleri Müdürlüğü, tarafından Haliç Köprüsü'nde bakım çalışmaları başlatıldı...

Mevlüt Çavuşoğlu: Türkiye, Malta'da yatırımlar bakımından ikinci sırada!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamada, "Türkiye, Malta'da yatırımlar bakımından ikinci sırada. Bu yatırımları daha da teşvik edeceğiz. Malta, inşaat alanında Türk firmalarına güvendiği için önemli işleri Türk firmalara verdi" dedi.

Galata Kulesi'nde bakım çalışmaları sonbahara bırakıldı!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, restorasyonu süren Galata Kulesi'nin dış bakımına, kuşların göçme vaktine kadar bir süre ara verildiğini açıkladı.

Nüfus seviyesi artan yaşlılar bakım evlerine yerleşiyor!

EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Özdil Şahin, Türkiye’de yaşlı nüfusun artmasıyla büyük öneme sahip olan Yaşlı Bakım Merkezlerini değerlendirdi. Şahin, ''Markalaşmanın henüz yaygınlaşmadığı sektörün Türkiye’deki gelişimi devam etmektedir” diye konuştu.

29 maddede sitelerde mimari, bakım ve korumadan sorumluluk!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez, "sitelerde mimari, bakım ve korumadan sorumluluk" konusunu Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

Kemerburgaz'daki sahipsiz hayvan bakım evi 4 Nisan'da açılacak!

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yazıcı, "Kemerburgaz'da inşaat çalışmaları devam eden sahipsiz hayvan bakım evini 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü'nde açmayı planlıyoruz" dedi...

Yaşlı bakım evlerine ihtiyaç artıyor!

Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Şahin, "2040 yılında 55 yaş üstü nüfusun binde 2,2'sinin yaşlı bakım evlerinde kalacağı varsayıldığında minimum 33 bin kişilik kapasiteye ihtiyaç duyulacağı öngörülüyor" diyor...

malatya Trambüs bakım istasyonu nerede Haberi

malatya Trambüs bakım istasyonu nerede

Malatya’nın büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte, şehir genelinde ulaşımın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanmasının ardından Ulaşım ve Koordinasyon Merkezi (UKOME)’yi kurduklarını belirten Ahmet Çakır, UKOME tarafından şehir merkezi ve ilçelerle ilgili ulaşım planlamalarının yapıldığını söyledi.


Geçmiş dönemde MOTAŞ tarafından şehiriçi ulaşım araç sayısının 2 katına çıkarıldığını hatırlatarak, şu anda da merkezdeki ulaşım yükünün kaldırılması için önemli yatırımlar yaptıklarını belirtti.


Trambüs, Türkiye’de örnek olabilecek bir proje


Türkiye’de ilk defa elektrikli ulaşım sistemi olan Trambüsü Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak hayata geçireceklerini söyleyen Başkan Çakır, “Türkiye’de örnek olabilecek bir proje. Gerçekten son derece gelişmiş, çevre dostu, çok önemli yakıt tasarrufu sağlayan, ulaşımda konforu sağlayacağımız önemli bir yatırım ve prestij proje” dedi.


Trambüs Bakım İstasyonu kuruluyor


Malatya’nın şehiriçi ulaşımını sağlayan MOTAŞ’ın her geçen gün büyüdüğünü ve ilçelerin de ulaşım ağına katılmasıyla...