maltepe nar life satılık fiyatları

maltepe nar life satılık fiyatları

Mimar Nevzat Sayın imzasını taşıyan ve Tepe İnşaat'ın Maltepe'de inşa ettiği Narlife, ilk sakinlerini ağırlamaya başladı. Altyapısı ve sağlık odaklı yaşam alanlarıyla, sakinlerini modern ve prestijli bir yaşam konsepti ile buluşturdu.

Narlife projesi, kapılarını C Blok ile açıyor!

Rengarenk mimarisi, alt yapısı ve çevre dostu misyonuyla dikkat çeken Narlife projesinin C Bloğu, tamamı deniz ya da havuz manzaralı 4+1 dairelerden oluşuyor. Narlife projesi, kapılarını planlanandan bir yıl önce teslim edilen C Blok ile açıyor.

Life Stil Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Life Stil Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tuğrul Alemdar ve Ufuk Aydın ortaklığında kuruldu.

Maltepe Nar Life'ta daire teslimlerine başlandı!

Ünlü mimar Nevzat Sayın imzasını taşıyan ve renk uzmanları ile oluşturulan özel konsept dış mimarisi ile dikkat çeken Narlife, ilk sakinlerini ağırlamaya başladı.

Balat Life Nar Bursa satış ofisi!

Balat Life Nar Bursa projesi 14 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. Projede toplam 84 adet daire ve 13 adet dükkan bulunuyor. Balat Life Nar Bursa satış ofisi haberimizde yer alıyor.

Balat Life Nar Bursa teslim tarihi!

Balat Life Nar Bursa projesinde toplam 84 adet daire ve 13 adet dükkan bulunuyor. Proje 14 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. Balat Life Nar Bursa teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Bursa Balat Life Nar Evleri!

Bursa Balat Life Nar Evleri 7 bloktan oluşuyor. Projenin teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Life Nar projesi içerisinde 13 adet dükkan da yer alıyor.

Balat Life Nar Evleri nerede?

Balat Life Nar projesi 7 bloktan oluşuyor. Projenin teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Balat Life Nar Evleri nerede sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

Balat Life Nar Evleri!

Balat Life Nar projesi 7 bloktan oluşuyor. Projenin teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Balat Life Nar Evleri projesi RC Yapı imzası ile yükseliyor.

Balat Life Nar teslimleri Eylül 2016' da!

RC Yapı tarafından hayata geçirilen Balat Life Nar projesi 7 bloktan oluşuyor. Proje 14 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. Balat Life Nar teslimleri Eylül 2016' da yapılması planlanıyor.

Nar Life Maltepe satış ofisi!

Nar Life Maltepe satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor...

Maltepe Nar Life!

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin olduğu ve Maltepe'de konumlandırılan Maltepe Nar Life detayları...

Nar Life Maltepe projesi!

Nar Life Maltepe projesi Tepe İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu yakası Maltepe'de konumlanıyor.Nar Life projesinde daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı...

Maltepe Nar Life projesi!

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de inşa edilen ve Tepe İnşaat tarafından konumlandırılan Maltepe Nar Life projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlardan oluşuyor.

Maltepe Nar Life adres!

Maltepe Nar Life adres bilgileri kapsamında proje; Başıbüyük Mahallesi, Emek Caddesi, No. 281 Maltepe'de inşa ediliyor. Projede yer alan daire seçenekleri stüdyodan başlıyor ve değişiklik gösteriyor.

maltepe nar life satılık fiyatları

maltepe nar life satılık fiyatları maltepe nar life satılık fiyatları

Narlife projesi yaklaşık bir yıl önce teslimine başladığı C bloğun ardından, mart sonunda başlayan ve teslimatı devam eden A ve B bloklarıyla sakinlerine yaşamın kapılarını...